Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. [quote name='AngelsDream']Najpierw spytaj, czy Baaj chiałby być tak niesiony nawet z łapką uszkodzoną... :diabloti:[/quote] Baajowi wilczakowa duma by na to nie pozwoliła? :evil_lol:
  2. [quote name='bonsai_88'] Odkąd ją mam to miała ostre starcie z 2 osobami - jeden facet się na nią zamachną i go złapała za rękę [po za 2 małymi kropkami po kłach nic nie zrobiła], a raz jakiś podpity gościu ODPIĄŁ Birmę od wózka i zacząć ją bić na środku chodniku... na szczęście wtedy miałam dość szybką reakcje - udało mi się odciągnąć wściekłą sukę zanim coś poważnego zrobiła... a facetowi bym chyba maskę wyklepała, gdybym miała chociaż jedną rękę wolną :angryy:...[/quote] rany boskie, odpiął i bił? Co za psychopaci po ulicach latają? Aż się zaczynam bać... Niedługo odbieram szczeniaka od hodowcy, chyba się na biegun przeniosę albo co... Bo po ulicach i parkach strach chodzić... :shake:
  3. Wydaje mi się, że kuna85 nie zna całego tematu. Nieładnie tak pisać. Kuna85 - powinnaś przeprosić biankę!! :mad:
  4. Ja pewnie bez piesa będę, póki co żadnego nie mam :shake: Ale może mnie od siebie nie odgonicie :x:modla:
  5. Błyskawiczna adopcja, oby więcej takich :) ps, wpiszcie w temacie, że już ma dom
  6. Darianna

    Metamorfozy

    Zauważyłam jedno, największa zmiana jest w oczach, w spojrzeniu. Nawet jak w schronisku wyglądały na w miarę zadbane - w nowym domu, z kochającym właścicielem - patrzą zupełnie inaczej... gratulacje dla Was wszystkich :multi:
  7. impreza na całego! A gdzie szampan dla solenizantów? :diabloti: Tak o suchym pysku herbatniki kruszyć...:shake:
  8. Co taka cisza u boskich wilkowych aniołów? :loveu:
  9. A ja mam inne pytanie, jak wygląda wejście dla osoby która tylko ogląda, nie wystawia psa? Jaki koszt? Bo nie znalazłam o tym info, ale może po prostu przeoczyłam...
  10. Śnieżna Sunday :D
  11. Ranyboskie, tego pierwszego malucha kijem do ziemi przyciskają czy co?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  12. W rodzinnym domu mam jamniczkę (niestety bardzo przyzwyczajona do miejsca, ma już 13 lat i nie chcemy ryzykować przeprowadzki na stare lata). Zajmowałam się też często rottkiem cioci (uosobienie łagodności...), zaś w wakacje mieszkałam z nim jak wyjeżdżali - nie wiem, czy to też się liczy jako doświadczenie z psami, ale na wszelki wypadek piszę ;)
  13. To ja może poproszę o poradę dla mnie Mam 25 lat, mieszkam z narzeczonym w 70m2 mieszkaniu, trzecie piętro, na przedmieściach, za oknem łąka i rzeka. Chciałabym psa raczej większego, tak jakoś od wzrostu goldena wzwyż, ale i bez przesady. Ze względu na to trzecie piętro odpadają molosy, to raczej nie dla ich stawów (o ile się orientuję). Chciałabym psa łagodnego, raczej nieszczekliwego (mieszkanie w bloku), który będzie się słuchał zarówno mnie jak i partnera (czyli nie psa "jednego pana"). W przyszłości chcę mieć dzieci, więc dobrze żeby nie był zaborczy w uczuciach i akceptował kolejnych domowników. Obecnie mogę poświęcić właściwie nieograniczony czas na zajmowanie się i spacery. Zaś za jakiś czas (jak będę pracować), w grę wchodzą 3 krótkie wypady po 30 minut + jeden długi 2 godzinny. I co sobotę kilkugodzinny wypad za miasto. Długość sierści nie stanowi dla mnie problemu, nie chcę jedynie psa szorstkowłosego. Raczej nie planuję go szkolić do konkretnych sportów, zależy mi bardziej na towarzyszu. Ale towarzyszu raczej łatwo uczącym się :) Rasy które dotąd brałam pod uwagę: seter irlandzki i angielski, collie długowłosy, golden, flat,toller. Jak myślicie, która z nich najlepiej do moich potrzeb pasuje?
  14. oczywiście, że myje :diabloti:
  15. Tak, dziś ma być próba spacerku, zobaczymy jak pójdzie... Jeśli Lucky wróci cały i zdrowy :eviltong: Żartuję, jestem dobrej myśli...
  16. Żeby sweterka tak długo w schronie trzymać... Na sweterkowym forum już się rozdzwoniły telefony, sweterkowe cioteczki robią co mogą, póki co nie idzie się do schroniska dodzwonić...
×
×
  • Create New...