Jump to content
Dogomania

otita

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by otita

  1. Kajeczko pamiętam o Tobie!
  2. Od samego patrzenia lepiej się oddycha! A wirusy lubią taki klimat i szybciutko mutują i mutują! :grins:
  3. A tu jak zwykle wesoło!:hand:
  4. Cudna psina! Normalnie skarb! Nie mogę się napatrzeć!
  5. :hand: Pozdrowienia dla Emmy!! Nie spasła się za bardzo? :lol:
  6. To jeszcze nie był TEN domek! :shake:
  7. [quote name='abra64']Straszek za TM:-([/QUOTE] Abra, co się stało ze Straszkiem?
  8. Baaaaaardzo się cieszę, że Bellunia znalazła "swoich ludzi" i to z takim super podwórkiem! Serdecznie pozdrawiam!
  9. Nie może być inaczej, absolutnie!!!:grins:
  10. Nie mogę w to uwierzyć! Dalej trzymam kciuki! :kciuki:
  11. [quote name='Olena84']W ogole fotki super, chyab ktos sie zna na fotografii albo kot jest super modelem;).[/QUOTE] Wydaje się, że jedno i drugie! :lol:
  12. Dziękuję za zaproszenie i na razie zapisuję wątek Balto.
  13. Dziękuję za zaproszenie, na razie zapiszę wątek.
  14. Strasznie się cieszę! Trzymam kciuki, żeby się dobrze zaaklimatyzowała w domku!
  15. Nikt nie chce naszej dziewczynki, ale i tak się ciągle cieszę, że nie jest tam gdzie była.
  16. Oby to był ten domek! Trzymam kciuki za Maciupka!
  17. Gratuluję i też się cieszę! Mam nadzieję, że domki się jednak sprawdzą!
  18. :hand: Wróciłam z "wakacji" i witam Kajeczkę i oczywiście cały Fanclub!
  19. Każdy prawdziwie dobry dom, to jakby cud. Pieski się mnożą bez przerwy, durnie też, a dobre domki nie! Mam nadzieję, że dziewczynkę spotka taki cud!
×
×
  • Create New...