Bardzo się cieszę Marlenko, że spadłaś tu nam z nieba i "musisz" się zająć Pysiaczkiem. W tej sytuacji moja aukcja chyba się szybko zdeaktualizowała! Niestety nie mam uprawnień do aukcji charytatywnej - cegiełkowej, bo to mogą robić jedynie instytucje tzw. non profit, wcześniej zweryfikowane przez Allegro. Więc aukcja jest czysto informacyjna z kontekstem: OSOBY ZAINTERESOWANE ADOPCJA LUB POMOCĄ FINANSOWĄ BARDZO PROSIMY O KONTAKT. Można by tak zostawić, zmienić jedynie namiary i w razie telefonów informować, że piesek znalazł już DT (chociaż może DS?). Może jakaś instytucja zgodziłaby się zbierać pieniądze dla Pysiaczka, może to schronisko w Białej Podlaskiej?
[URL="http://allegro.pl/pysio-szczeniaczek-z-wada-lapki-szuka-pomocy-i1524056787.html"]http://allegro.pl/pysio-szczeniaczek-z-wada-lapki-szuka-pomocy-i1524056787.html[/URL]