Bardzo się cieszę! Naprawdę! I Tobie, widzę też ulżyło! Jak tylko będę znała konto Kaji to prześlę Ci na PW. Wygląda na to, że mimo braku kompletu stałych deklaracji dziewczyny zdecydowały się ją wyciągnąć, więc każda wpłata na wagę złota. :lol:
Napisałam na mikropieskach, że Mała ma domek! Odzywaj się Zefirku! :hand: