No to współczuję, chyba wyszła najgorsza wersja rozstania. Miejmy nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej. W końcu Dejzi ma nowy domek i należy się cieszyć :p W razie czego (tfu, tfu), ją zabierzesz z powrotem! Pozdrawiam!:hand:
Zefirku chciałabym Cię zaprosić na wątek Kaji z mojej sygnatury: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198742-Poka%C5%BC-Kaji-%C5%BCe-wraz-ze-starym-rokiem-odejdzie-w-zapomnienie-stare-%C5%BCycie..."]http://www.dogomania.pl/threads/198742-Poka%C5%BC-Kaji-%C5%BCe-wraz-ze-starym-rokiem-odejdzie-w-zapomnienie-stare-%C5%BCycie...[/URL] Już długo szukamy jej domu, ale to duża, mało charakterystyczna sunia. Będziemy wdzięczne za deklaracje opłaty hoteliku lub jednorazowe wpłaty lub podnoszenie wątku i podnoszenie na duchu. Pozdrawiam i czekam na wieści co z Dejzulkiem!:bye:
[quote name='mariamc'][URL=http://img824.imageshack.us/i/kraty2103.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7760/kraty2103.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img822.imageshack.us/i/kraty2109.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6972/kraty2109.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img694.imageshack.us/i/kraty2111.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8954/kraty2111.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Robiłam dzisiaj zdlęcia do duzej akcji promocyjnej, miały być smutne.[/QUOTE]
No to kompletnie nie wyszły te zdjęcia smutne!:grins: Mordal szczęśliwy taki, że aż się serce cieszy! :laugh2_2:
:splat:Życie potrafi być paskudne! Trzeba przeczekać złe chwile, a najlepiej grzecznie wziąć jakoweś leki ziołowe :razz: Adopcje prawie wszędzie leżą! Może po świętach coś ruszy! A to jest super extra najlepiej prowadzony wątek! :smile:
[quote name='ŚWIAT']Ciotki, jeśli Andrew jest na plusie, to może zainwestować 15 zł z tych 150 na ogłoszenia?CatAngel robi 130 ogłoszeń za 15 zł[/QUOTE]
Pewnie racja, tylko kastracja i szczepienia nie opłacone, ale nie wiadomo ile.
[quote name='ŚWIAT']Ja mam wrażenie że w ogóle ludzie nie dzwonią ostatnio z żadnych ogłoszeń...może każdy ma na głowie święta?[/QUOTE]
Albo święta, albo zdrowie, albo krach finansowy, albo wszystko naraz!