Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Dogo07']A na wątku nie mamy coś w tym typie ?[/quote] Wszystkie małe z wątku wysłałam, ale pani szuka takiej malizny edit: Na moje oko tak do 5 kg..
  2. Poznajecie? :lol: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/fde61aa2d1d63e4909b36741ec637369,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8ff019029b49ea47c25fdb0bcfb8b309,14,19,0.jpg[/IMG]
  3. Domek który został po suni http://img207.imageshack.us/img207/4711/p1040291.jpg - pani szuka podobnego pieska lub suni, szczególnie jeśli chodzi o wielkość (malizna do małej kawalerki)
  4. Nie sądzę żeby było możliwe zebrać kasę w tak krótkim czasie, to jednak sporo
  5. Uroczy :loveu: Co do łapek - może to krzywica jeśli dostawał byle co do jedzenia albo i nic. Powinien dostać wapno dodatkowo
  6. [quote name='jkp']MAM OPCJE PŁATNEGO DT DLA MAŁEGO GRZECZNEGO PIESKA. Moze by suńkę pod to podciagnąć ? Niezbedne deklaracje !!![/quote] Jaki koszt?
  7. [quote name='mamanabank']Leni, a pogonić Cię stąd? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mało masz tych kudłaczy? :razz:[/quote] W planach jest więcej :lol::lol: Grandzik mi się od dawna marzy, ale chyba jednak do bloku jest za duży. A widzieliście maluchy w hodowli Rewelacja z Galicji? nazwa adekwatna - maluchy bombowe :p
  8. [quote name='Isadora7']O matko jakie śliczne: [URL]http://i35.tinypic.com/2mmfi1i.jpg[/URL][/quote] Śliczne, ten czarny maluszek też cudo
  9. Kudłacz śliczny, biedaczek :-(
  10. Bossssssssski Grandzik :loveu: Ja też chcę takiego :lol:
  11. [quote name='Iza i Avanti']No właśnie! :evil_lol: To co Malawaszka? Robimy z niego sznupka??? :cool3:[/quote] Nie, proszę.. Kocham sznupki, ale jak ostatnio zobaczyłam teriera tybetańskiego wyciętego na sznupka to się mało nie przewróciłam - sznupek ma szorstką sierść, a taką miękką jak tybet czy cavalier to się raczej tak nie tnie :cool3: Malawaszka, dzwoniła do mnie pani której zginął średni sznupek podobny do Fafiego w okolicach Wwy, odesłałam ją na wątek sznaucerów do adopcji. Szuka go po schroniskach
  12. Napisała do mnie pani z Piaseczna pod Warszawą w sprawie kudłaczka. Będzie kto miał sprawdzić domek? Nie znam nikogo z okolic Piaseczna
  13. Pani zainteresowana siedzi jak na szpilkach, już się w maleńkiej zakochała. Dzwoniła dzisiaj, czeka
  14. CUDO :loveu: Trzeba dobrze domki sprawdzić. Mam kilka domków po naszych kudłaczach, które szukają pieska kudłatego, podeślę zdjęcia tego uroczego maluszka. Zakochałam się :loveu:
  15. Mopek - znaleziony w zimne deszczowe popołudnie i zabrany do domu przez dobrą duszę. Mopik szuka domku stałego. Kontakt do mnie. [FONT=Verdana]"psiak ma mięciutkie futerko, jest bardzo grzeczny i wygląda jak mop albo elegancka skurzawka :smile:, takie słodkie wystraszone maleństwo, które zgubiło dom....koło 2 lat...oaza łagodności i przymilności. psiak do tulenia i totalnego kochania..." [/FONT]
  16. [quote name='Madallena']JAka ulica? Ja jestem z Mokotowa...moge podjechac z Toba. Co dwie glowy to nie jedna :evil_lol:[/quote] Będę jechać z tz-em, prześlij mi swój numer tel jakby nie mógł to chętnie się umówię. Zabieram swoje kudłacze, to najlepszy test
  17. [quote name='brazowa1']Ach tam,5 godzin w jedną stronę.A gdzie takie ładne kudłatki znajdzie?:cool3:[/quote] Też jej to mówię :razz: Ale ona nie ma samochodu. Kurczak, sama mam ochotę na nie. Jak tu zmusić TZ-a do kolejnego kudłacza?
  18. Grześ już adoptowany :multi: http://www.dogomania.pl/forum/13166260-post357.html Proszę dopiszcie w allegro: Sprocket ma 2 lata, to mix bearded collie Puchatek i sunia puchata mają około roku Mój bosze ile tych kudłaczy w schronach siedzi :grab:
  19. Jutro ma dzwonić pani zainteresowana puchatkami, to jest domek po Orenie, super. Pani się puchatki podobają wszystkie, tyle że odległość spora, domek jest w Warszawie. Super że Grześ w domku :multi:
  20. Na wątku kudłaczy też zbieramy, będzie między innymi dla Szurki, ale ciągle mało stałych deklaracji. Pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
  21. [quote name='funia']Są trzy szczeniaczki ,które żyja w stodole .Proszę może im też coś się znajdzie .Dwa są już na tymczasie zostały jeszcze trzy a jest juz tak zimmno [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-mama-umarla-my-jestesmy-glodne-jest-nam-zimno-pomozcie-147985/?highlight=[/URL] Zobaczcie jest sporo zdjęć[/quote] Wrzuciłam na wątek, dziewczyny dodadzą je do ogłoszeń kudłaczy [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
  22. Kudłate szczeniaczki, które żyja w stodole. Dwa są już na tymczasie, zostały jeszcze trzy, a jest juz tak zimno :-( http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-mama-umarla-my-jestesmy-glodne-jest-nam-zimno-pomozcie-147985/ Proszę dodajcie je do allegro
  23. Warszawa Mokotów, jestem umówiona na wizytę przedadopcyjną w tym tygodniu
×
×
  • Create New...