Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='lolka']ja teraz zachodzę w głowę czy ten o którego się pytasz to nie ten ze zdjęcia po odrośnięciu kudełków kurcze pogubiłam się...muszę odnaleźć ich czipy [/QUOTE] Jest chętna do adopcji tego kudłatego, dziś sprawdziłam domek [url]http://images8.fotosik.pl/111/75f3d17c88abafdcmed.jpg[/url] Pytanie ile on ma lat mniej więcej? czy choruje bądź chorował? i czy jest łagodny - w domu jest często wizytujące 2-letnie dziecko
  2. Mam zapytanie o Mirusia. Dziś sprawdzałam domek. Dajcie znać: ile ma lat? czy na coś chorował, czy ewentualnie wymaga leczenia? jaki jest do dzieci - wiem że to trudno określić w schronie, ale może wiecie? Dziewczynie spodobały się 3 pieski, w tym Miruś. Zostawiam jej decyzję którego wybierze, podeślę tylko więcej informacji. Ważny jest stosunek do dzieci (2-latka, spokojna, lubiąca zwierzaczki). Co myślicie? mój jamnik nie lubił dzieci niestety :roll:
  3. Super się czyta relacje z Fidusiowego domku :loveu: Ciekawe co u Figuni. Irma, miałaś jakieś wiadomości?
  4. Ale wieści :loveu:
  5. Zapisuję się na wątek kudłaczka :lol:
  6. [quote name='Mysia_']a ten 2,5 mg gdzie kosztuje 1 zł? bo w lecznicach też jest droższy :roll: tak jak pisze Gonia ma dostawać 5 mg raz dziennie ;)[/QUOTE] na Brynowie kupowałam, może już zdrożał
  7. [quote name='coronaaj']Kom nie dzialala 2-3 dni , sorry cioteczki :loveu:Monika oczywisie dzwonila pare razy...:loveu::loveu: Bibi rozrabia, zaczela ciagnac siatke z zakupami, chce sie wszystkim i ze wszystkimi bawic...towarzyski piesek, a taki maly, zreszta braiszek George taki sam moze jeszcze bardziej rozrabia :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] To może tytuł zmienić? :cool2:
  8. 2,5 mg kosztuje 1 zł, nie wiem ile 5. Ale 5 mg to bardzo duża dawka, a on nie jest duży, chyba serduszko musi być mocno osłabione. Chyba że warto skonsultować jeszcze tą dawkę? 5 mg dwa razy dziennie? to strasznie dużo
  9. [quote name='Dogo07']Leni, może napisz do moda o nicku Estera. Mnie coś kiedyś zmieniała na wątku.[/QUOTE] OK, dzieki Mantis, jak tam kudłaczek? Żyjecie? :loveu:
  10. [quote name='publikacja']Jedna ze "znajomych znajomego" z powodów finansowych chce zrezygnować z 2 psów i 2 kotów (jedna kotka w ciąży). Jeszcze nie znam dokładnych szczegółów, ale wiem, że najpilniejszy jest dom tymczasowy dla kotki - żeby kociaki urodziły się zdrowe i miały opiekę tuż po urodzeniu. Osoba ta brała zwierzęta ze schroniska i bardzo nie chce by z powrotem tam trafiły. Mogę liczy na pomoc?[/QUOTE] A nie da się zrobić sterylizacji aborcyjnej? Skąd brać domki dla tylu kotków :shake::shake:
  11. Super :multi: Teraz kolej na Szurkę
  12. [quote name='Dogo07']Leni a pisałaś już do jakiegoś moda ? Ja niestety nie umiem zmienić linka w banerku :oops:.[/QUOTE] Ja nie wiem jak znaleźć moda do którego mogłabym napisać, więc proszę o pomoc, niech ktoś podpowie Co do banerka to wejdź w Edytuj Sygnaturę, kliknij na banerek żeby się zaznaczył i wklej prawidłowy link. Zadziałało
  13. A z Poznaniem jest problem, kłócą się na wątku :roll:
  14. Zdjęłam Manfreda, zmieniłam link, ale aktualizację to zrobię od razu za jednym zamachem, bo jeszcze kilka linków trzeba wymienić, trochę psiaków dodać, uzupełnić info, itp. Czy wiecie do kogo można napisać o przepisanie na mnie postów z 3 pierwszych stron? Co do banerka ja zmieniłam link ręcznie, w moim podpisie żaden link nie działał
  15. Dodałam Mirusia na wątek kudłaczy w potrzebie (link w moim podpisie)
  16. Jaki cudny ten kudłaczek trójłapek :loveu: Trzeba go dodać do ogłoszeń. Przez weekend zrobię aktualizację - na 3 pierwszych stronach będą kudłate szukające domu. Dodałam na pierwszej Mirusia (nr 16), on jest w kiepskim stanie psychicznym, bardzo przygnębiony. Dodajcie go też do allegro proszę
  17. Super wieści :multi: To jeszcze zbieramy pieniążki.. Leki drogie, sam Vetmedin kosztuje fortunę, wiec fundusze bardzo potrzebne. Możecie moją deklarację zmienić na 20 zł/mies. może jakoś podołam :roll:
  18. [quote name='Jasza'][B][U]Tirana - dzięki!![/U][/B] Czyta się to super!:loveu: Na pewno będziesz wykorzystana, no nie, Leni? [B]A Joko[/B] piękna!! Szybko znajdzie dom!! Cieszę się, że już bezpieczna! Leni - do Tirany może mógłby pojechać piesek, którego chciałaś polecic Wiewiórce..tylko nie wiem jaki to...[/QUOTE] To jest właśnie ta sunia z tego wątku, prosiłam Wiewiórkę żeby ja wzięła póki jej nie zagryzły psy. Taki kamień z serca że już bezpieczna
  19. Jaka to ulga że już bezpieczna. Śliczna jest
  20. Fajne imiona, może być Golf - nie było jeszcze takiego :evil_lol:
  21. Dziękujemy, Tirana :loveu: DT brzmi naprawdę super :multi:
  22. [quote name='Madallena']Dajcie mi szybko adres i nr tel do tego Piaseczna. Jade jutro do Konstancina. Jestem co prawda uzalezniona od dwoch osob ale MOZE uda mi sie jutro podjechac. Nie obiecuje, ale sprobuje... I dajcie male info o psiaku zebym wiedziala o ktorego chodzi. A moze niech ktos do mnie zadzwon! Moj numer: 0 501 226 939[/QUOTE] dzięki, jutro zadzwonię
  23. Dobrze że już bezpieczny. Dzięki, Mantis :loveu:
  24. [quote name='Bjuta']Tylko wiecie co... Ja się boję, że jak Brucio pojedzie do hotelu i będzie bezpieczny, to już w życiu tych deklaracji nie nazbieramy... :oops: Przecież brakuje ponad stówa, a jeszcze co miesiąc by trzeba mieć minimum 50 dych na leczenie :roll:[/QUOTE] A pytałaś już czy fakturę wystawi hotelik?
  25. [quote name='ana666']Mam nadzieje że już w sobote sunia będzie w DT, mam tylko prośbę, w sobote musze zapłacić za sunię 30zł w schornisku, dziś ktoś podżucił mi kota:placz:,co chwile ktoś "coś" przynosi i już mam w domu przepełnienie i nie wyrabiam finansowo z tymi moimi zwierzakami naprawde nie jestem w stanie dać 30zł, czy ktoś mógłby chociaż połowę dać:oops: Bede mieć potwierdzenie wpłaty żeby pokazać, żeby nie było że biore do siebie.[/QUOTE] Znalazł się jakiś transport?
×
×
  • Create New...