-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='Paulina_mickey']aj tak mało czasu:shake: jak by co to pies siedzi w boksie numer 15,to chyba jedyny taki kudłacz w tym boksie:hmmmm:, poza tym jedyny sie tak zachowywał:-([/QUOTE] [B]Pani jutro prawdopodobnie będzie mogła zabrać kudłaczka razem z bokserkiem. Czy ktoś mógłby powiadomić schron żeby wydali dobrego psa? [/B]
-
[quote name='brazowa1']gdzie tylko zechcesz mamanabank :) to ja wkleje na charty ;) A co![/QUOTE] Padłam z wrażenia :mdleje: Briardzik wymiata :loveu:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dzięki Sylwia :loveu: Trochę więcej info od Brązowej: Jest mieszańcem owczarka francuskiego briard.ładnie podejmuje aport, to wesoły kluchon przewracający sie o własne łapki.Pies zyje przeświadczony o tym,ze jest 8mym cudem świata.I chyba duzo sę nie pomylił,prawda? Tylko najlepszy domek.Piesio jest wspaniały,cudowny,ale równiez kłopotliwy-wymaga duzo pielegnacji,ułożenia,dobrego wychowania. Pomożecie znależć mu dobrych ludzi? kontakt w sprawie adopcji: 727 431 933.przebywa w województwie pomorskim.Zaszczepiony,zostanie wydany z książeczką zdrowia. -
Przecudowny, sznaucerowaty czarny Mopek już w domku!!!
leni356 replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Czyli raczej starsza osoba... A co z tym domkiem, który Ty miałaś sprawdzić???[/QUOTE] Domek bardzo fajny, dziewczyna młoda, straciła niedawno kota, który chorował na nerki. Mieszkanie na Mokotowie, kawalerka, pracuje w godzinach 9-17, ale zapewnia dużo spacerów. Myślę że to fajny domek, tylko dziewczyna zdecydowała się wcześniej na innego kudłacza i jej sprzątnęli sprzed nosa, więc teraz się boi znowu na jakiegoś pieska nastawić - Mopek się spodobał, ja mogę sprawdzić domek tak jak pisałam pod koniec tygodnia (piątek/sobota) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie mam kontenerka, kiedyś Coronaaj przewoziła Lenkę, ale to nie był jej kontener. Może ktoś inny ma pożyczyć? Trzeba spytać moze Pati-c? -
Przecudowny, sznaucerowaty czarny Mopek już w domku!!!
leni356 replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Leni! Co to za Pani z Piaseczna? Wiesz coś o niej więcej? Samotna, z rodziną, starsza, młoda??? Miałabym kogo wysłać do Piaseczna... |Dobrze byłoby, żeby Mopek trafił do osoby lub rodziny w miarę aktywnej- mały uwielbia spacery i szaleństwa? Znacie kogoś mogącego sprawdzić dom w Krakowie? Są Państwo, którzy mieli pekinczyka, spodobał im się Mops...[/QUOTE] Cytuję info od pani: mieszkam w 3 pietrowym nowym bloku na 1 pietrze w domu jestem prawie caly dzien w wekendy od maja jezdze na dzialke ,ktora mam w wilanowie zawsze mialam psy ,pudle ktore sama strzyglam i jamnika,bywalo tak ze i trzy pieski byly teraz mam 2 kotki wysterylizowane i zaszczepione na wszystkie choroby wlacvznie z wscieklizna bo one jezdza na dzialke ze mna i szaleja nigdzie nie uciekna bo sa przyzwyczajone od malego jedna ma 6 lat druga 3 pieska bym chciala po to zeby na dzialce robil troche halasu,zeby inne koty baly sie podchodzic na moj ogrod bo w tym roku pogryzly koty mojego -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='plastelina']wiem wiem:oops:już doczytałam wątek dlatego post zmieniłam jeszcze się nie układa, Pani się waha bo nie ma za dużego doświadczenia z psami i nie wie czy poradzi sobie z 2 psami,co mam jej odpisać? może Mantis skontaktowałabyś się z Panią i coś ustaliły? Ewentualnie kontenerek na psa tylko jak go do jutra załatwić?[/QUOTE] A to mały samochód? Może da się jakoś psiaki rozdzielić żeby siedziały w osobnych miejscach? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='plastelina']Dziewczyny ja ciągle czekam na odpowiedz czy osoba przewożąca boksera może zabrać też jego. pozatym Leni ten dom tymczasowy jest w 100%pewny? boję się sytuacji ze ktoś psa z Wawy czy z ciechanowa nie odbierze:oops::oops:[/QUOTE] Jest pewny, Mantis jest zresztą na wątku. Tylko niech wydadzą właściwego pieska w schronie -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Super :multi: to wsadzajcie go z bokserkiem -
[quote name='Grandziara']Leni, moją jedyną petitkową miłością był Baronek, gdy nagle zabrakło go nie chciałam nastepnego petita by ciągle nie porównywać, bo dla mnie Baron był wyjatkowy. Jednak ze względu na to, iż jestem miłośniczką petitów, wzięliśmy "trochę większego petita" czyli granda. ;) Tu nie powinnam już ich porównywac bo przecież to odrębna rasa. Wiesz... to już minął rok od odejścia naszego Pychola Kochanego:-( cały rok... czas wcale nie koi bólu...[/QUOTE] Tak, rozumiem. Tak z moim rudzielcem - też nie mogę mieć jamnika póki co :-( I też minął cały rok, rok i 2 tygodnie :-( Pascal ma nową zabawę - sam sobie ją wymyślił - zrzucanie kasztana z górki, siedzi i patrzy jak się turla, zbiega i znowu to samo. Na osiedlu mamy górkę, kasztan znaleziony, zabawa przednia, bo absorbuje petita przez dłuższy czas :roll:
-
[quote name='Grandziara']Ups... sorka za pomyłkę, to zdjęcie z klubówki bassetów w Krakowie, oczywiście za Czarusiem jest Pedro i Pablo:lol: Leni... nie ma sprawy, jak będzie pierwszy miot Grandzików to zapraszamy:evil_lol: U nas też kiedyś pojawi się petit, narazie jednak pierszeństwo ma malutka grandowa dziewuszka:multi:[/QUOTE] Zdradzasz petitki? :razz: Nie mogę się napatrzyć na Czarusia :p
-
[quote name='plastelina']Dziewczyny, Fundacja Boksery w Potrzebie:loveu::loveu:może wziąć Zahirka do kliniki. jutro zadzwonię do kierownika i zaklepie go. no i szukamy transportu do Wawy!!może uda się to jako połączyć z tym Dt w ciechanowie? czy ewentualnie tymczasowi opiekunowie mogliby podjechać po sunie do wawy?[/QUOTE] To jest sunia czy psiak? Bo wcześniej była mowa że to samczyk (ten czarny) Szkoda zmarnować szansę, kudłaczy w potrzebie jest masa, więc jakiś inny mógłby się załapać. Kometa pisała o transporcie onka do Wwy, pisałam do niej ale nic nie dostałam
-
Sylwia, czy wiadomo coś więcej o czarnym briardzie?
-
ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))
leni356 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no to własnie jest ta jednorazowa deklaracja 50 zł[/QUOTE] No to dawać tu jeszcze miłośników sznaucerów :razz: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Nadal nie ma transportu do DT dla kudłatego psiaczka z Nowodworu, niestety odległość z Lublina jest spora, a funduszy nie tak dużo, więc płatny transport nie wchodzi w grę. [B]DT u u Mantis czeka - już jakiś psiak mógłby pojechać.[/B] Co robimy? Kudłatych nieszczęść jest od groma, czy typujemy innego? którego łatwiej dowieźć lub dowóz nie będzie kosztowny? Jest kudłaczek z Celestynowa który wygląda jak siedem nieszczęść, psiaki malutkie które marzną teraz jak Kaja, Mopik, Baka. Do Mantis może iść tylko mały psiak, więc te wymieniam (w największej potrzebie) -
ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))
leni356 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Trzeba zbierać dalej :multi: Jak już ruszyło z miejsca to się jakoś dowlecze do pełnej kwoty. Rozsyłajmy pw. A może skarpeta sznaucerów by jakimś groszem poratowała? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
też mi się skojarzył z mixem on-a i chyba podobny już był na tym wątku jeśli nie ten sam Zabiorę się w weekend za aktualizację -
Przecudowny, sznaucerowaty czarny Mopek już w domku!!!
leni356 replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']A czy któraś z dziewczyn potwierdziła Ci na pw jej odbycie ?[/QUOTE] Nikt nie odpisał niestety -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Ząbek, widzę że u CIebie bez zmian :shake:[/QUOTE] Zmiany są, bo siedzi w domku, a nie w schronisku :p Jamnik Snupi czekał na nowy domek bardzo długo, ale w końcu się doczekał, więc i Ząbek się doczeka fajnego domku -
Przecudowny, sznaucerowaty czarny Mopek już w domku!!!
leni356 replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
Nikt się nie zgłosił w sprawie wizyty w Piasecznie :shake: Pani czeka