-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[B][COLOR=Blue]Ogłoszenia: [/COLOR][/B][COLOR=Blue][COLOR=Black] [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2010/01/nel-mix-briarda-szuka-domu/"]http://allegro.pl/show_item.php?item=884368033[/URL] [URL]http://www.psydoadopcji.pl/2010/01/nel-mix-briarda-szuka-domu/[/URL] [/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Blue] Tekst i zdjęcia do ogłoszeń: [/COLOR][/B]************************** [B]Nel mix briarda szuka domu[/B] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Sunia Nel w typie briarda, potrącona przez samochód i pozostawiona na pastwę losu, jest już po dwóch udanych operacjach. [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Sunia ma około roku, jest przecudnej urody, ma długą sierść. [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Uwielbia towarzystwo ludzi jak i innych czworonogów. Jest wielkim pieszczochem, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczna i posłuszna.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Za własny, ciepły dom odwdzięczy się dozgonną psią miłością..[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Ze względu na przebyty uraz i operacje sunia nie może chodzić po schodach.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Nel przed adopcją zostanie [U]wysterylizowana[/U].[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Kontakt w sprawie adopcji Nel:[/B][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]tel. 791 949 077[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][I][B]Uwaga: zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej (zainteresowanym wzór prześlemy e-mailem). [/B][/I][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/963/p1010732sy.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1523/p1010733v.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/9351/obraz026n.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9968/obraz018vd.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2530/obraz006x.jpg[/IMG] [B]Więcej zdjęć:[/B] [URL]http://foto1.m.onet.pl/_m/8f5c31b7b34a0f85512aa2f16636d94d,14,19,0.jpg[/URL] [URL]http://img142.imageshack.us/img142/8440/obraz025sv.jpg[/URL] [URL]http://img143.imageshack.us/img143/1500/obraz024h.jpg[/URL] [B][COLOR=Blue] [/COLOR][/B]************************** [B]Wpłaty prosimy kierować na konto [/B]TOZ o/ Gorzów z dopiskiem [B]dla briarda po wypadku lub dla Nel[/B][B]:[/B] TOZ Oddział w Gorzowie Wlkp 65 8363 0004 0042 3740 2000 0001 GBS O/Gorzów Wlkp [COLOR=Red][B]Allegro cegiełkowe:[/B] [/COLOR] [URL="http://allegro.pl/item802505022_stop_eutanazji.html"]STOP EUTANAZJI ! ! ! (802505022) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [B]Wpłaty na konto TOZ: [/B]Pierwsza edycja allegro cegiełkowego - 450 zł od Pauliny - 135 zł Olga7 - 10 zł bazarek Poker - 40 zł[B] Deklaracje: [/B]asia2405 - 20 zł PapryczkaChili - 20 zł malicja - 10 zł daglo - 100 zł Paulina - 135 zł Poker - bazarek ----- [B]295 zł[/B] [COLOR=Blue][B]Dziękujemy [/B][/COLOR]
-
ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))
leni356 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Było gdzieś podane konto dla Brucia? bo chyba przeoczyłam -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Już napisałam do Abrakadabry. Olga, wyczyść skrzynkę -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Mopek jutro jedzie do nowego domku do Warszawy. Nowa pani Paulina już nie może się doczekać. Domek w Piasecznie sprawdzony - dzięki, Beka :loveu: Pani Ala super, ma 2 koty i świnkę morską, więc psiak musi akceptować drobne zwierzęta futerkowe :lol: Wysłałam pani kilka naszych kudłaczy i linki do ogłoszeń, mogłaby też być jamniczka więc podeślę te które są do adopcji (może być psiak, aczkolwiek pani wolałaby sunię po sterylce). -
Dzięki za super wieści. Jemu jeszcze troszkę potrzeba czasu. Dobrze że idzie do przodu i że ma taki fajny charakter
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Super wieści, Megii :multi: Dostałaś pw w sprawie Lenki? -
Przecudowny, sznaucerowaty czarny Mopek już w domku!!!
leni356 replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
Jutro wielki dzień dla Mopka. Jedzie z Pati do Warszawy do nowego domku. Trzymajcie kciuki żeby nie tęsknił zbytnio :-( Domek już nie może się doczekać :lol: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ta z drugiego zdjęcia jest mała. Tu link do niej: [URL="http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3848"]Schronisko dla zwierząt w Łodzi - Nika[/URL] -
[quote name='lolka']Leni bardzo mi przykro że wybrała innego.....ale my nie jesteśmy w stanie zorganizować transportu w tak krótkim czasie, za mało nas a do tego nie mamy nikogo kto by nam pomógł w dowozach psiaków:-([/QUOTE] Nie chodziło o transport, to bym sama znalazła, tylko o jakąkolwiek rezerwację psiaka, dziewczyna się boi nastawić na psiaka i znowu rozczarować, a pisałyście że jest też chętna pani z Wro. Także trzymam kciuki. A Mopek ma szansę na transport do niej w tym tygodniu.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']super ze się poszczęściło kolejnym bidom:loveu: a ja nie wytrzymałam i biore trzy kudłate szczylki na DT...tylko z transportem problem...bo ja w Zamościu a one pod Olkuszem (krakow):shake:[/QUOTE] Piranha, podziwiam :loveu: Transport się może znajdzie..patrzyłaś na transportowym? -
Dziewczyna wybrała Mopka ze względu na stosunek do dzieci. Polecimy Mirusia w dwóch innych domkach, proszę zdobądźcie więcej informacji, bo Miruś się bardzo podobał to chcemy od razu podawać w innych domkach
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Z mojej wizyty na Mokotowie - wybrany Mopek :multi: Szukamy transportu Bydgoszcz-Warszawa. Może wiecie kto jedzie w tym tygodniu na tej trasie? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149215[/url] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Trzy pierwsze strony przypisane do mnie, będę robić porządki i uaktualniać, tak żeby wszystkie psiaki szukające domów były na 3 pierwszych stronach. Chwilę mi to zajmie :cool3: -
Przecudowny, sznaucerowaty czarny Mopek już w domku!!!
leni356 replied to Iza i Avanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Leni! I co? Byłaś u dziewczyny? Jak domek???[/QUOTE] Byłam, domek fajny. Piesek byłby sam 8 godzin (8-17). Joanna musi się wypowiedzieć, bo też kogoś ma. Mopek bardzo przeżył porzucenie, nie lubi zostawać sam w domu biedaczek :-( -
Mam jeszcze jeden domek który szuka małego kudłaczka. Czekam na wynik wizyty przedadopcyjnej
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']A dzis znowu ktos dzwonil o nia. Przekazalam numer. Moze inny psiak sie zalapie. A Tusia to dalej Tusia? Widac rozgoscila sie na calego.:evil_lol:[/QUOTE] Może podeślesz któregoś z wątku kudłaczy? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=146370[/url] Tusia jest świetnym imieniem :lol: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Coś na wątku się cicho zrobiło.. Malawaszka, psiaki cudne :placz: Byłam dziś na wizycie przedadopcyjnej, zabrałam swoje kudłacze.. Domek świetny, dziewczyna bardzo fajna, bardzo się przejmowała. Niedawno straciła ukochanego kilkunastoletniego kota (nerki). Dziewczyna zdecydowała się na tego kudłatka: [url]http://images8.fotosik.pl/111/75f3d17c88abafdcmed.jpg[/url] Mógłby jechać do domku od razu, czekam na potwierdzenie od wolontariuszy ze Zgorzelca.. Domek w Piasecznie miała sprawdzić Beka, czekam z niecierpliwością na rezultat wizyty.. Pani spodobała się Bakusia: [url]http://i37.tinypic.com/qoub69.jpg[/url] -
Słodkie dzieciaczki masz, Mantis. A kudłaczek rzeczywiście smutny, może jeszcze niepewny, na pewno będzie coraz lepiej. Te kleszcze do tego :diabloti:
-
[quote name='lolka']Leni psiak ma 3 lata i jest zdrowy, do ludzi mega łagodny widziałam jak gryzł się z psiakiem ale na zasadzie obrony, rudzielec go atakował nie wiem jedynie jak się zachowuje w stosunku do kotów..... a powiedz mi skąd Ci ludzie są? bo jak straszliwie daleko to mam wstępnie chętną spod wrocławia, tylko w tym przypadku muszę sprawdzić reakcję na koty[/QUOTE] Warszawa..