Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [B][COLOR=Blue]Ogłoszenia: [/COLOR][/B][COLOR=Blue][COLOR=Black] [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2010/01/nel-mix-briarda-szuka-domu/"]http://allegro.pl/show_item.php?item=884368033[/URL] [URL]http://www.psydoadopcji.pl/2010/01/nel-mix-briarda-szuka-domu/[/URL] [/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Blue] Tekst i zdjęcia do ogłoszeń: [/COLOR][/B]************************** [B]Nel mix briarda szuka domu[/B] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Sunia Nel w typie briarda, potrącona przez samochód i pozostawiona na pastwę losu, jest już po dwóch udanych operacjach. [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Sunia ma około roku, jest przecudnej urody, ma długą sierść. [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Uwielbia towarzystwo ludzi jak i innych czworonogów. Jest wielkim pieszczochem, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczna i posłuszna.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Za własny, ciepły dom odwdzięczy się dozgonną psią miłością..[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Ze względu na przebyty uraz i operacje sunia nie może chodzić po schodach.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]Nel przed adopcją zostanie [U]wysterylizowana[/U].[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Kontakt w sprawie adopcji Nel:[/B][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2]tel. 791 949 077[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][I][B]Uwaga: zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej (zainteresowanym wzór prześlemy e-mailem). [/B][/I][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/963/p1010732sy.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1523/p1010733v.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/9351/obraz026n.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9968/obraz018vd.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2530/obraz006x.jpg[/IMG] [B]Więcej zdjęć:[/B] [URL]http://foto1.m.onet.pl/_m/8f5c31b7b34a0f85512aa2f16636d94d,14,19,0.jpg[/URL] [URL]http://img142.imageshack.us/img142/8440/obraz025sv.jpg[/URL] [URL]http://img143.imageshack.us/img143/1500/obraz024h.jpg[/URL] [B][COLOR=Blue] [/COLOR][/B]************************** [B]Wpłaty prosimy kierować na konto [/B]TOZ o/ Gorzów z dopiskiem [B]dla briarda po wypadku lub dla Nel[/B][B]:[/B] TOZ Oddział w Gorzowie Wlkp 65 8363 0004 0042 3740 2000 0001 GBS O/Gorzów Wlkp [COLOR=Red][B]Allegro cegiełkowe:[/B] [/COLOR] [URL="http://allegro.pl/item802505022_stop_eutanazji.html"]STOP EUTANAZJI ! ! ! (802505022) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [B]Wpłaty na konto TOZ: [/B]Pierwsza edycja allegro cegiełkowego - 450 zł od Pauliny - 135 zł Olga7 - 10 zł bazarek Poker - 40 zł[B] Deklaracje: [/B]asia2405 - 20 zł PapryczkaChili - 20 zł malicja - 10 zł daglo - 100 zł Paulina - 135 zł Poker - bazarek ----- [B]295 zł[/B] [COLOR=Blue][B]Dziękujemy [/B][/COLOR]
  2. Było gdzieś podane konto dla Brucia? bo chyba przeoczyłam
  3. Już napisałam do Abrakadabry. Olga, wyczyść skrzynkę
  4. [quote name='epe']Zuzaneczka napisała na PW,że wyjazd do Zakopanego niestety przesunął się na 31.10! Czy udało się komuś z nią skontaktować? Aby omówić szczegóły wizyty przedadopcyjnej?[/QUOTE] A może ktoś jest z Zakopanego i mógłby przeprowadzić wizytę wcześniej?
  5. Mopek jutro jedzie do nowego domku do Warszawy. Nowa pani Paulina już nie może się doczekać. Domek w Piasecznie sprawdzony - dzięki, Beka :loveu: Pani Ala super, ma 2 koty i świnkę morską, więc psiak musi akceptować drobne zwierzęta futerkowe :lol: Wysłałam pani kilka naszych kudłaczy i linki do ogłoszeń, mogłaby też być jamniczka więc podeślę te które są do adopcji (może być psiak, aczkolwiek pani wolałaby sunię po sterylce).
  6. Dzięki za super wieści. Jemu jeszcze troszkę potrzeba czasu. Dobrze że idzie do przodu i że ma taki fajny charakter
  7. Super wieści, Megii :multi: Dostałaś pw w sprawie Lenki?
  8. Jutro wielki dzień dla Mopka. Jedzie z Pati do Warszawy do nowego domku. Trzymajcie kciuki żeby nie tęsknił zbytnio :-( Domek już nie może się doczekać :lol:
  9. Ta z drugiego zdjęcia jest mała. Tu link do niej: [URL="http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3848"]Schronisko dla zwierząt w Łodzi - Nika[/URL]
  10. [quote name='lolka']Leni bardzo mi przykro że wybrała innego.....ale my nie jesteśmy w stanie zorganizować transportu w tak krótkim czasie, za mało nas a do tego nie mamy nikogo kto by nam pomógł w dowozach psiaków:-([/QUOTE] Nie chodziło o transport, to bym sama znalazła, tylko o jakąkolwiek rezerwację psiaka, dziewczyna się boi nastawić na psiaka i znowu rozczarować, a pisałyście że jest też chętna pani z Wro. Także trzymam kciuki. A Mopek ma szansę na transport do niej w tym tygodniu.
  11. [quote name='sacred PIRANHA']super ze się poszczęściło kolejnym bidom:loveu: a ja nie wytrzymałam i biore trzy kudłate szczylki na DT...tylko z transportem problem...bo ja w Zamościu a one pod Olkuszem (krakow):shake:[/QUOTE] Piranha, podziwiam :loveu: Transport się może znajdzie..patrzyłaś na transportowym?
  12. Dziewczyna wybrała Mopka ze względu na stosunek do dzieci. Polecimy Mirusia w dwóch innych domkach, proszę zdobądźcie więcej informacji, bo Miruś się bardzo podobał to chcemy od razu podawać w innych domkach
  13. Z mojej wizyty na Mokotowie - wybrany Mopek :multi: Szukamy transportu Bydgoszcz-Warszawa. Może wiecie kto jedzie w tym tygodniu na tej trasie? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149215[/url]
  14. Niestety za długo to trwa i dziewczyna zdecydowała się na innego. Nie dziwię się w sumie, bo jej już 2 psy na które była zdecydowana umknęły sprzed nosa, nie chciałaby kolejnego rozczarowania. Mam nadzieję że Tofik szybko znajdzie domek
  15. Trzy pierwsze strony przypisane do mnie, będę robić porządki i uaktualniać, tak żeby wszystkie psiaki szukające domów były na 3 pierwszych stronach. Chwilę mi to zajmie :cool3:
  16. [quote name='Iza i Avanti']Leni! I co? Byłaś u dziewczyny? Jak domek???[/QUOTE] Byłam, domek fajny. Piesek byłby sam 8 godzin (8-17). Joanna musi się wypowiedzieć, bo też kogoś ma. Mopek bardzo przeżył porzucenie, nie lubi zostawać sam w domu biedaczek :-(
  17. Mam jeszcze jeden domek który szuka małego kudłaczka. Czekam na wynik wizyty przedadopcyjnej
  18. [quote name='monika55']A dzis znowu ktos dzwonil o nia. Przekazalam numer. Moze inny psiak sie zalapie. A Tusia to dalej Tusia? Widac rozgoscila sie na calego.:evil_lol:[/QUOTE] Może podeślesz któregoś z wątku kudłaczy? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=146370[/url] Tusia jest świetnym imieniem :lol:
  19. Coś na wątku się cicho zrobiło.. Malawaszka, psiaki cudne :placz: Byłam dziś na wizycie przedadopcyjnej, zabrałam swoje kudłacze.. Domek świetny, dziewczyna bardzo fajna, bardzo się przejmowała. Niedawno straciła ukochanego kilkunastoletniego kota (nerki). Dziewczyna zdecydowała się na tego kudłatka: [url]http://images8.fotosik.pl/111/75f3d17c88abafdcmed.jpg[/url] Mógłby jechać do domku od razu, czekam na potwierdzenie od wolontariuszy ze Zgorzelca.. Domek w Piasecznie miała sprawdzić Beka, czekam z niecierpliwością na rezultat wizyty.. Pani spodobała się Bakusia: [url]http://i37.tinypic.com/qoub69.jpg[/url]
  20. [quote name='Seaside']na wszelki wypadek york jeszcze na allegro ;) [/QUOTE] Oki :p Dajcie znać co mam odpowiedzieć
  21. [B]Dziewczyna zdecydowała się na kudłacza [/B]- czy w takim razie można załatwiać transport? Domek sprawdzony, jest super :thumbs: Będę mieć stały kontakt i info o piesku
  22. Słodkie dzieciaczki masz, Mantis. A kudłaczek rzeczywiście smutny, może jeszcze niepewny, na pewno będzie coraz lepiej. Te kleszcze do tego :diabloti:
  23. To przesyłam dziewczynie te dodatkowe informacje i czekam na jej decyzję. Podobają jej się 3 kudłacze, w sumie to chciałaby najłagodniejszego wybrać,tak żeby z dzieckiem nie było problemu
  24. [quote name='lolka']Leni psiak ma 3 lata i jest zdrowy, do ludzi mega łagodny widziałam jak gryzł się z psiakiem ale na zasadzie obrony, rudzielec go atakował nie wiem jedynie jak się zachowuje w stosunku do kotów..... a powiedz mi skąd Ci ludzie są? bo jak straszliwie daleko to mam wstępnie chętną spod wrocławia, tylko w tym przypadku muszę sprawdzić reakcję na koty[/QUOTE] Warszawa..
×
×
  • Create New...