Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Mantis']Czarnuszek jeszcze na gościnnych występach w stolicy. :placz: Wszyscy twierdzą, że cudny. :loveu: A Mantis (nie)cierpliwie czeka :roll:[/QUOTE] No to czekamy również :lol: Jutro idę na wizytę przedadopcyjną do dziewczyny od Mamanabank. Dziewczyna sensowna, nie załapała się na tą kruszynkę z Zamościa i na Zosię - szukamy dla niej innego pieska, podsyłam wszystkie kudłatki - spodobał się Mopek i Simba. [B] Malagos, czy mała jest do adopcji? [/B]Zgłosiła się jeszcze jedna osoba chętna do adopcji kudłacza. Pan mieszka 20 km od [U]Ostrowa Wielkopolskiego[/U] - szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej. Nikt się nie zgłosił żeby zwizytować panią z [U]Piaseczna pod Warszawą[/U] z wątku Mopka - może znacie kogoś?
  2. Czarny kudłaczek chyba już u Mantis :p Czekamy na relację
  3. Dzięki Plastelina i Mantis :loveu: Drugi kudłaczek został, szukamy dt
  4. Masz zdjęcia tego psiaka ala owczarek nizinny?
  5. Iwona, ta sunia ma jechać jutro do hoteliku. Nie ma jeszcze imienia :-( Deklaracji starczy na razie tylko na pierwszy miesiąc, ale będzie bezpieczna. [U]Bardzo potrzebne fundusze[/U], każda wpłata mile widziana. Trzeba też zapłacić 30 zł za wyciagnięcie, bo schron pobiera opłatę Tu jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148006[/URL] edit: drugi psiak z tego zdjęcia (z tym rozerwanym uchem) jest już w dt
  6. Nie było mnie jakiś czas na wątku, ale się rozrósł.. Cudne te jamniory :loveu: Jak rozumiem trzeba na weta uzbierać dla Amisia i Dafci?
  7. [quote name='tanitka']leni356 piesek kudłaty jest nadal, jest kilkuletnim rezydentem, mieszka w budzie vis a vis wejścia do kociarni.[/QUOTE] dzięki, a coś wiadomo o nim więcej? ile ma latek, jaki stosunek do innych psów?
  8. Nie było mnie chwilę na wątku, a tu taaaaaakie super wieści :multi: Alicja :loveu:
  9. [url]http://www.youtube.com/user/Martakai#p/a[/url] :lol:
  10. [quote name='lika1771']Witam podajcie numer konta i ile bedzie kosztowal ten domek ja za miesiac zapłace[/QUOTE] lika nie może się dostać na dogo, dzwoniła z prośbą o numer konta żeby wpłacić za pierwszy miesiąc - wyślijcie co do tej opłaty schroniskowej to zbierzemy, 30 zł to już nie jest dużo Kiedy sunia może jechać??
  11. Może napisać do Danusi? Może znajdzie się coś w jamniczej skarpecie dla bidulki?
  12. Czy ten kudłatek jeszcze jest w schronie? [url]http://images48.fotosik.pl/200/4073bb9294937733.jpg[/url]
  13. A co z tym kudłaczkiem? Jest jeszcze w schronisku? [url]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/28372.jpg[/url]
  14. [quote name='sacred PIRANHA']leni356 nie moge wysłać PW więc pisze tutaj, ten moj transporter to Yarro 1 ...nie wiem czy ten psiak o ktorym mowiłas się zmieści:shake:[/QUOTE] znalazłam że to rozmiar 30,5/50/33,5 cm - może być trochę za krótki. Nie wiadomo czy kudłaczek jest nadal w schronisku, bo ponoć jakiś piesek z jego boksu wyszedł do domu[SIZE=4][COLOR=#b10000][B][I][COLOR=#1f004d][COLOR=#494949] [/COLOR][SIZE=5][U][U][/U][/U][COLOR=#494949][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/I][/B][/COLOR][/SIZE]
  15. Jest chętna do adopcji Tofika (mały, rudy, szorstkowłosy) - czy on jest nadal w schronisku? [url]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/722/1253565351_tn_P1200031.JPG[/url]
  16. Jeśli chodzi o dt dla kudłaczy to mamy kolejkę - idą te w największej potrzebie, czarny kudłaczek od Was był taki zdominowany biedaczek że chcieliśmy go zabrać. Jeśli poszedł do adopcji to mamy inne w kolejce. Mój nr telefonu jakby co: 791949077, wyślij mi smsa proszę czy on jest i pojedzie, bo Mantis ma go odebrać w Wwie, także żeby nie jechała niepotrzebnie
  17. [quote name='luka1']Nie wiem jak taka psinka mogła tyle na tym cmentarzu wytrzymac. Jak to sie stało ze nikt jej nie zabrał do domu. To taka milutka delikatna drobinka. tusia, kochaj ją - tak jak ja ją kocham. :placz:[/QUOTE] To prawda, nie do uwierzenia :shake::shake:
  18. Problem w tym że boksera w schronisku nie da się pomylić, a z kudłaczami gorzej. Jak odbierałam z innego schroniska kudłatego pieska to wyprowadzili innego psiaka, mimo że tej samej pracownicy pokazali dzień wcześniej palcem którego psa ma wydać :diabloti:
  19. Cieszę się strasznie :multi: Ale ona malutka na tych zdjęciach. Śliczna kudłatka z niej :loveu:
  20. [quote name='lilk_a'][I][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=4][COLOR=YellowGreen]zapraszamy na bazarek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148690[/URL][/QUOTE] Ale to nie jest bazarek na kudłacze
  21. [quote name='brazowa1']Krzyżówka pudla z sznaucerem mini,kwalifikuje sie pod kudłacze?Loczki ma,nie kudły.[/QUOTE] Wklejaj, tu już takie cuda wklejają na wątku że i ten niech się załapie :cool3:
  22. [quote name='majuska']Fraglesia dziś trafiła do domku, na razie podobno tymczasowego, ale zobaczymy...na pewno jest w dobrych rękach:lol: . Jak tylko bede mieć jakieś kolejne wieści to na pewno napiszę.[/QUOTE] Co u Fraglesi słychać?
×
×
  • Create New...