Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Asior']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: się kuleżanka wkurzyła :)[/QUOTE] Nie pierwszy raz :) a z tym cytowaniem to niestety jak grochem o ścianę
  2. A z jakiego miasta pani jest? Trzeba kogoś na wizytę przedadopcyjną umówić
  3. Jak tam dzisiaj Limba się miewa?
  4. Jeszcze jedno ogłoszenie dodane: [url]http://www.psydoadopcji.pl/2009/12/spanielki-wegielki-szukaja-domkow-matke-zabil-pociag/[/url]
  5. No masakra :shake: skąd tu domów tyle wziąć, mało jest miłośników amstafów :-(
  6. [quote name='migdalena']Leni,czy masz juz jakieś info. o Silver?(to kruszyna bez kawałka łapki). Info o Silver: Silver ma ok. 40 cm w kłębie. Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi i psów. Jej łapka nie wymaga pielęgnacji, wszystko jest ładnie zagojone. Silver przebywa w budynku i potrafi zachować czystość w miarę możliwości. Jest nadal w schronisku i czeka na dom.
  7. [quote name='AgusiaP']Leni czy doszły pieniążki? Doszły ostatniego listopada, bardzo dziękuję - rozliczyłam na skarpecie kudłaczy, tutaj link: http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-kudA-aczy-ZBIERAMY-NA-HOTELIK-dla-kolejnego-kudA-acza-w-potrzebie-POMA-A
  8. Magdola, jest o niej info w poście #1247 Znaleźć cokolwiek na tym wątku to dramat, burdel jak stąd do Krakowa.. Chyba sobie na stałe wpiszę w podpis: NIE CYTOWAĆ ZDJĘĆ!!!!!!
  9. [quote name='mshume']Gdybym opłaciła Kacperkowi fryzjera, to miałby kto tym się zająć? On miałby dużo większe szanse na adopcje liftingu :)[/QUOTE] Ciężko powiedzieć, z podejściem kierowniczki schronu to szczerze wątpię. ona się zajmuje tylko tymi psami które mają jechać do Niemiec :roll: DT mu potrzebne
  10. [quote name='magdola']Czy Tuja z nr 78 nadal aktualna?[/QUOTE] Tak, to sunia z Elbląga
  11. Zapisuję się na wątek kudłacza
  12. Pozwoliłam sobie zamieścić nową fotkę Tami na wątku kudłaczy. Cudna jest dziewczynka, nie dziwię się że ją rozpieszczacie :)
  13. Może Lara pamięta kto robił sesję zdjęciową psiakom u Wiewiórki do ogłoszeń?
  14. A nie wiecie czy kudłacz jeszcze jest? [URL="http://img18.imageshack.us/img18/2136/p1040337b.jpg"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2136/p1040337b.jpg[/IMG] [/URL]
  15. To może na dwie tury im dawać, może by pomogło. Moje psiaki muszą na razie jeść na dwie tury, bo mała tymczasowiczka zjada wszystko wszystkim, odgania inne psy od misek
  16. O kurcze.. W domu są dwa inne psiaki, więc może boi się konkurencji przy misce? Ale jak poczuje się bezpiecznie w końcu to znikną te obawy i to zachowanie, mam nadzieję
  17. Opowiadanie lepsze niż Harry potter :lol:
  18. Ja też dorobię ogłoszeń dla Mani
  19. [quote name='mshume']A co z Kacperkiem z Celestynowa? Z wątku zniknęło jego zdjęcie. Jest nadal w schronisku: http://celestynow.schronisko.net/adopcja-id-28372.html
  20. [quote name='Awit']Jejuńku cudny kudłaczek:-) Od jakiegoś czasu uwielbiam takie włoseczki:-)[/QUOTE] A na wątku kudłaczy mamy więcej takich cudeniek :) Zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3[/url]
  21. Jak ten czas leci.. Słodko razem wyglądają Nela i Rudolf, który nie wiem dlaczego myli mi się z Rufusem :)
  22. Ale dlaczego leje akurat na posłania? :( Biedna Ala
×
×
  • Create New...