Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Już piszę pw. W drugim poście są nowe zdjęcia. Allegro: [url]http://allegro.pl/item915042854_willi_cudny_kudlacz_szuka_domu.html[/url]
  2. Majusia jest cudowna i szuka cudownego domku. Kto pokocha takiego wesołego, kochanego szkraba? Rozliczenie będzie w pierwszym poście, ale chyba przelewy przyjdą jutro, bo w piątek nie było
  3. [quote name='Talcott']Ingrid pisała przed chwilą że Jej brat w tym tygodniu pojedzie tylko raz - w piątek!!!![/QUOTE] Szukamy dalszego transportu na piątek. On pewnie będzie po południu we Wrocławiu?
  4. Pytałam znajomego weta bo oczywiście nie mogę przeboleć, powiedział że rany w pachwinie to najczęściej tragiczne zakończenie, to jest takie miejsce że psa praktycznie nigdy nie udaje się uratować :(
  5. Bardzo się cieszę.. A czy to w ogóle normalne u terierków że potrafią dać nogę? tak się pytam z ciekawości o specyfikę rasy, wcześniej nie miałam do czynienia i szczerze mówiąc się nie znam.
  6. Boski jest cały zwierzyniec :) I psiaki i kociaki. Nela - istna gwiazda.. Czy po sterylce wszystko się dobrze zagoiło?
  7. Agnieszka bardzo rozpacza za Kacperkiem :( Dzięki Goniu za pomoc, jesteśmy bardzo wdzięczni Supergoga, podam namiary na pw, Tobi ma się bardzo dobrze, z racji tego że nie widzi i nie wie czasami co się dzieje to szczeka, ale Agnieszka dobrze sobie z nim radzi. Tobi śpi w łóżku, ma bardzo dobrze. Pociesz Agnieszkę, ona teraz bardzo tego potrzebuje
  8. Jest lepiej, może to był fałszywy alarm. Pani jest w kontakcie z wetem. Kudłacz dużo lepiej. Może ta droga była bardzo męcząca dla niego. Kasia też rozmawiała z panią, na pewno przekaże info na wątku
  9. [quote name='zuziaM']No wlasnie... moze Magda bedzie znowu we Wroclawiu. To tak jak z Rumkiem, bym go odebrala z Boleslawca.[/QUOTE] Magda na razie nie jedzie do Wrocławia. Mam namiary na osoby które mogą jeszcze jechać, skontaktuję się z nimi
  10. [quote name='Talcott']Leni - Emdziolek jest chyba z Poznania - może Ona się zgodzi pomóc Pani od Kacperka????[/QUOTE] Kacperka już nie ma :( :(
  11. Kacperka już nie ma :( Rana była mała ale głęboka, miał porażenie tylnych nóżek i obrzęk, narządy wewnętrzne całe zaatakowane, bo rana tuż przy otrzewnej. Straszne miał życie ten psiak :( A teraz już go nie ma :shake:
  12. Mam taki humor że tylko się powiesić :( Agnieszka na razie się nie odezwała, mogę się tylko domyślać jak się czuje :(
  13. A tak w ogóle w książeczce Kudłacza jest wpisane szczepienie p/wirusówkom, chyba że to fikcyjne
  14. [quote name='Lilmo']Dokładnie o tym samym pomyślałam. Czy to możliwe, żeby larwy pojawiły się tak szybko ?[/QUOTE] Znalazłam kiedyś pogryzionego królika, w ranie były larwy, wet powiedział że to 3 dniowa rana, bo od razu larwy się nie wykluwają. Ale czy na pewno to nie wiem :( Co za pokrętny los, tyle czasu siedział tam w schronie i nic mu nikt nie zrobił, jak miał dom to nagle go pogryźli? Ostatnio sznaucerka została zagryziona przez psy dzień przed wyjazdem - brakło kilka godzin. Tak samo Miruś - dzień przed wyjazdem do ds. Dlaczego akurat dzień przed??
  15. Larwy nie pojawiają się od razu, potrzebują kilku dni na wyklucie - to nie mogła być rana z nocy :shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  16. [quote name='katarzyna kuczewska']oczywiscie zadzwonie moze to stres i przeziebienie tylko?[/QUOTE] Dzięki za pomoc
  17. [quote name='katarzyna kuczewska']kurcze nie dobrze a syn jest zmotoryzowany ?Kudlacz dzis pojedzie do weterynarza ? suwrowicy jak ktos juz napisał nie ma w razie czego zamawia sie w Niemczech tak mi powiedziano[/QUOTE] Wet powiedział że surowica nic nie da, pies nie ma gorączki. Pani powiedziała że sobie poradzi. Kasia, jeśli możesz zadzwoń do pani jeszcze
  18. Pani miała dawno temu psa chorego na nosówkę, wie co robić. Ale jeśli to nosówka to :( Żeby to były gluty tylko
  19. [quote name='mshume']podaj mi tel do pati bo niechcący skasowałam[/quote] 698 616 250
  20. To moja wina, powinnam powiedzieć Pati żeby Kacperka zawiozła od razu do kliniki :( Nie przewidziałam że mu się może pogorszyć tak strasznie :( :(
  21. [quote name='mshume']To raczej sie nie zdecyduje na ten transport,Bianca to starsza Pani,co robic, pomożcie :([/QUOTE] Szukaj innego transportu jeśli możesz. Zadzwoń do Pati czy może ją wieźć na przednim siedzeniu ewentualnie
  22. [quote name='mshume']A szczepienia nie chronią?[/QUOTE] Ciężko powiedzieć, zdrowego psa - tak, osłabionego - nie, ale naprawdę nigdy nie wiadomo :(
  23. [quote name='mshume']Możecie odpowiedziec, na to pytanie, ja boję się ryzykować zdrowia Bianci i mojego psa.Czy przetarcie klatek domestosem wystarczy?[/QUOTE] Jeśli to nosówka to nie wystarczy
  24. Aha, rozmawiałam z wetem o nosówce, surowicy nie ma nigdzie w mieście, ale mówił że podać psu można tylko jak ma ponad 40 stopni gorączki bo tylko wtedy zadziała, w innym przypadku nic nie daje. Kudłacz nie jest rozpalony, raczej chyba nie ma gorączki. Syn pani mieszka obok, w razie czego pomoże. Na razie Kudłacz położył się i chyba śpi
×
×
  • Create New...