Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Aha, i teraz drugi jedzie, ten cały czarny? :) Czyli obydwoje mają domki :multi::multi::multi:
  2. To super!!! :) Słuchajcie, a kto dowiezie Lilkę z Bielska do Katowic?
  3. Słuchajcie, a jakby złozyć się na jakąś wizytę u behawiorysty? Z czegoś ta agresja wynika.......
  4. Aaaaaaaaaaaaa :) Jejku, już myślałam....
  5. Klaudia, myślę, że nikt nie ma pretensji, Ty jesteś potrzebna na żywo psiakom, a klikaniem mało się zdziała.... najwyżej będziemy dzwonić do Ciebie ;) To czekamy na odpowiedź od ewu ;)
  6. No ja nie mogę, kobieta robi jakieś dziwne problemy, nie będziemy wieźć psa do Wrocławia żeby go zabrać z powrotem....Klaudia, sama nie wiem co robić, jaką podjąć decyzję :( Z jednej strony domek wypadł fajnie, a teraz takie problemy... żeby nie było potem właśnie "Reklamacji", bo coś nie zagra... ja bym się może spytała tej Pani czy jej zależy na tym piesku i czy mimo wszelkich problemów dołoży wszelkich starań żeby zaklimatyzował się u niej, no nie wiem (?).
  7. Co mu zrobił jakiś skurczybyk :( :( :( :( :( :(
  8. [quote name='anica']Pewnie ,że tak! przecież są Jamnicze Ciocie ;) a ja wczoraj cały dzień znowu dogo nie miałam?:shake: i teraz walcz!? umawiaj się?!pomagaj!?.. a jak dogo wywaliło??? to co wtedy ????:hmmmm:[/QUOTE] Wszyscy nie mieli wczoraj dogo :/
  9. [quote name='asiuniab']niestety nie ma tu osoby decyzyjnej w sprawie:([/QUOTE] Postaram się skontaktować z Klaudią...
  10. Dziewczyny, przekażecie Marzenuś telefon Pani?
  11. Trzeba poodnawiać ogłoszenia, bo pewnie pospadały. Kto da radę?
  12. [quote name='rytka']sliczny juz w domu w Tychach;)pusto u mnie teraz ,pewnie niedługo zrobimy im rewizyte... sorry ,ze nie pisałam za wiele i zdjec nie bylo tyle co zawsze w czasie wizyt Atosa ale wiecie choroba brata(niestety nie wygrał z choroba i zmarł w szpitalu) do tego pełno ludzi i roboty... teraz na spokojnie moge napisac,ze Tosiek naprawde trzyma kondycje no ma lepsze i gorsze dni ale to jak kazdy. jedyny objaw słabości to czasem pochwiewa sie ,zatacza jak wchodzi po schodach.pozatym bardziej pewny siebie ;nie schodzi nikomu z drogi kota przepedzi, Lodka tez jak trzeba a nawet często włanczał mu sie tzw. zaczepiacz lub mściciel tj.chodził i zaczepiał lub szukał zemsty ,zeby dokopac Lodkowi za wczesniejsze spiecie lub tak sobie z nudów.[/QUOTE] To Atosik znalazł domek????
  13. [quote name='wapiszon']Moja Onka Kora też strasznie chudnie , mimo ,że dużo je- kardiomiopatia rozszceniowa[/QUOTE] To właśnie to choróbsko okropne....
  14. Podniosę Fruzię! Wciąż zbieramy deklaracje!
  15. AtaO, widzę, że się dodzwoniłaś do figu - cholerne dogo nie chciało działać i nic nie wiadomo :/
  16. [quote name='ewu']Co u skarbów?[/QUOTE] Muszę zadzwonić do Klaudii, bo nic nie wiemy :(
  17. Ok, to ja zadzwonię albo napisze smsa. Cholera,zapomniałam, że mam tel w domu, bo zapomniałam dziś wziąć do pracy.... Może ktoś dać Klaudii znać? Trzeba by transport chyba organizować? Z Kukim może by pojechała czy za duże ryzyko?
  18. [quote name='ewu']A co to jest "lysetka"?[/QUOTE] No właśnie? :razz:
  19. [quote name='ewu']Ojej to będzie Masajek - Bezjajek;) Wstydziłabym się, takie głupoty wypisywać:oops::oops::oops::oops: Ale się zrymowało:eviltong:[/QUOTE] ewu :evil_lol: Chcemy zdjęcia Masajka!!! :eviltong:
×
×
  • Create New...