Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='asiuniab']no dokładnie tak zrozumiałam, czyli pies niczyj i na święta nie zasługuje:([/QUOTE] Tak jakby ktoś go nie mógł wziąć do siebie na te święta.... ten pies musiałby mieć mimo wielu studentow w mieszkaniu jednego pana, który by za niego odpowiadał.
  2. [quote name='Ewelinaaa']Witam Dostalam informacje w sprawie bdt dla Liderka,to zapytanie otrzymalam od paula_t. Oczywiscie ze pomoglabym mu i zabrala,ale dlaczego nikt nie napisal wczesniej! ;( Juz zarezerwowane ,juz zbieraja pieniazki na transport i jak zbiora sunia przyjedzie do mnie. Bdt to szansa dla wielu psiakow,i zgloszen jest bardo duzo... Pozdrawiam serdecznie Ewelina[/QUOTE] Możemy się zapisać w kolejce :razz:
  3. [quote name='paula_t']Już my tego dopilnujemy:mad:[/QUOTE] No właśnie.... bo może mam mylne wrażenie, ale jest już ono lekko złe na temat tej Pani. Jak dla mnie zachowuje się jakby była...nie wiem jak to nazwać? Emocjonalnie rozchwiana? Wczoraj od samego rana napisala do mnie z ponad 10 smsów.... i chyba jej się wydaje, że Paura do niej na pewno pojedzie.... Dziewczyny, bądźcie czujne :)
  4. Ale super :D Brawo dla Fundacji (kiedyś też mi pomogli :D)
  5. Będzie jeszcze jednorazowa wpłata od ludzi z mojej pracy, huuuuura :D
  6. Śliczny z niego psiak :)
  7. No właśnie, co wtedy? :/
  8. [quote name='b-b']Czytam...i nie wiem co napisać, jak pomóc.... :([/QUOTE] Ja mam podobnie....
  9. [quote name='Zuzka2']Z tego co zauważyłam na wsiach ludzie boją się pomagać bezdomniakom,bo jak sąsiedzi wyczają,to człowiek nie ma życia-kolejne mioty kociąt i szczeniąt oraz "zbędne" psy będą lądować pod bramą lub będą przerzucane przez płot.To chore,ale dobrzy ludzie na wsiach ukrywają fakt pomagania i robią to podstępnie.Podrzucający czują się rozgrzeszeni,bo nie utopili,"dali" w dobre ręce.Sami mają jednego-dwa pieski,a że ktoś dzięki nim powiększy gospodarę o np.7 to już drobiazg...[/QUOTE] Mam niestety podobne wrażenie....
  10. [quote name='Ania z Bytomia']Lara jak miło że jesteś ;) dzięki za parę kciuków więcej :happy1::klacz: ja nadaj czekam na wieści...[/QUOTE] Witam witam :) fajnie, że mnie niektórzy pamiętają, hihi. Ciebie też miło widzieć cioteczko :D Strasznie żal, ze tak się stało z panią Tinuli.
  11. [quote name='Aryste']Pan to byl jeden. poznalam jeszcze 2 panie (ktore tez nie wiedzialy za bardzo czego chca...). 4 tej osoby nie bylo. Powiedzieli ze w czw maja kolejna wizytę przed adopcyjna na innego psa.[/QUOTE] Trzeba przed nimi przestrzegać, choć boję się, że jakiś pies i tak tam w końcu wyląduje, a potem jak przyjdą święta to zostanie sam....
  12. No właśnie, sprawa finansów jest też bardzo ważna.
  13. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/443/dsc02589cq.jpg[/IMG] Jedynie chodnik do przytulenia :placz::placz::placz: Dam 10zł stałej, więcej nie mogę :(
  14. Mamy obecnie 792zł, więc ten wyjazd do okulisty pochłonąłby gdzieś połowę.
  15. [quote name='Avilia']Tak, przyjęła go P. Aneta :) Za karmę i weta.[/QUOTE] Cudownie :) Nie marznie już, bo to takie chucherko.
  16. Biedronki są wszędzie, ale niedługo, bo od czwartku-piątku idzie zima.
  17. Chętnie przekażę, naprawdę.
  18. I co będzie z tym jego lokum? :/
  19. LiLUtosi - jesteś wielka! Tak dbasz o Toro, podziwiam Cię :)
  20. [quote name='egradska']wiem, ze na wątku Kaniska zbieraliśmy na kojec i niestrudzona kakadu dała radę dzięki bazarkom. tu by jeszcze doszedł koszt budy. Jesli oba psy miałyby być dozywotnio szczęśliwe, uważam ze warto rozwazyć opcję zakupu środków budowlanych na lokum dla Majeczki. A jak myślą inni?[/QUOTE] Też tak uważam, tym bardziej, że wiemy wszyscy jak z domkami jest teraz trudno. Musimy się sprężyć. Trzeba poznać koszty postawienia kojca. Zmobilizować dużo osób.
  21. [quote name='Zuzka2']Moralność i empatia na fajnym poziomie:razz::mad:Siebie inną miarą,kogoś inną:razz:[/QUOTE] Można mieć też 20 psów, co za różnica.... tupet niektórych ludzi mnie poraża....
  22. Agrula traktuje Gisic jak swoją Panią, która ją kocha, dba o nią - też sobie nie wyobrażam żeby psinka miała zmienić miejsce swojego pobytu :)
×
×
  • Create New...