[quote name='Zuzka2']Z tego co zauważyłam na wsiach ludzie boją się pomagać bezdomniakom,bo jak sąsiedzi wyczają,to człowiek nie ma życia-kolejne mioty kociąt i szczeniąt oraz "zbędne" psy będą lądować pod bramą lub będą przerzucane przez płot.To chore,ale dobrzy ludzie na wsiach ukrywają fakt pomagania i robią to podstępnie.Podrzucający czują się rozgrzeszeni,bo nie utopili,"dali" w dobre ręce.Sami mają jednego-dwa pieski,a że ktoś dzięki nim powiększy gospodarę o np.7 to już drobiazg...[/QUOTE]
Mam niestety podobne wrażenie....