-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Bardzo wystraszona psia bida w Katowicach, POMÓŻ :(
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Pomogłaby jej nawet przed Zuzią. Zuzie dziś widziałam, jest w dobrej formie :).[/quote] Ok, to pomagamy Kornelii i tej suni w pierwszej kolejności :) dobrze, że to napisałaś maciaszek, Ty się najlepiej orientujesz. W opisie Zuzi pisało, że jest bardzo smutna. To ok, bierzemy się do roboty. -
Zabrane od alkoholika...psia rodzinka POTRZEBUJE POMOCY!!! Katowice
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Najmłodsza z suń poszła do nowego domku. 2 pozostałe zostały i są do wyadoptowania. Można je ogłaszać, szukać im domków.[/quote] Czyli już nie są tego faceta? Wystawię je w zbiorowym allegro. -
Zestresowana pobytem w schronie, wyciągnijmy ją stamtąd! MA DOM
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Suczynka wciąż w schronisku.[/quote] A jak się miewa maciaszku? w miarę dobrze? -
anett, dokładnie, prosimy cioteczki... porozsyłałam zaproszenia, ale weszła tylko Piromanka i jeszcze jedna ciotka :placz:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ciotki, spokojnie, nie chcę żeby Verter był tylko psem podwórkowym :) tak jak napisała Leyla, jest prawie dobermanem, i lubi sobie zabawkę przytachać :evil_lol: ale narazie mam jakieś nadzieje, bo Pani napisała, z tego co mi skopiowała Lidan, że chce pieska też dla dzieci, żeby jedne mogły go wygłaskać, inne pospacerować ;) więc byłoby super :) spytałam się o wizytę przedadopc. maciaszku, a jak to będzie z kastracją? Rozumiem, że Verter jest niewykastrowany, ale bon na bezpłatną kastrację jest? -
[quote name='leni356']To możliwe niestety.. Trzeba będzie zrobić ściepę na weterynarza.. Lara, robisz jakiś bazarek dla Frani czy Zuzi?[/quote] Leni, będzie bazarek, Jasza mi przysłała zdjęcia :) tylko muszę mieć czas go zrobić :eviltong: myślę, że jutro go wystawię :)
-
Wreszcie jestem :loveu: bardzo ładnie wyszła na zdjęciach :) A te siusianie to trzeba koniecznie sprawdzić! Jaszo, Wiewiórko, dzięki :loveu::multi::multi::multi:
-
Ok, to możemy się przerzucić na Kornelię, nie ma sprawy... Ty maciaszku lepiej oceniasz sytuację. [U][B]Ciotki, tutaj wątek Kornelii, zapraszam:[/B][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/kornelia-juz-ponad-rok-w-schronie-ma-problem-z-okiem-katowice-139587/[/url]
-
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
__Lara replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Mam Pana z Poznania chętnego na Puszka ale muszę go podpytac, na razie tylko maile mi wysyła.[/quote] To dobrze, coś się ruszyło :) -
doberman KAPRI - Katowice - za TM [*]
__Lara replied to Klementynkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedak :( a wiadomo co to konkretnie było? jakaś choroba? :( :placz: -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
__Lara replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue']ha! jeszcze Was potrzymam w niepewności :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: ale poduchy mozecie sobie juz przygotować :P[/quote] Czekamy i czekamy.... :roll::razz: -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']Pani mi odpisała, ale chyba nie jest zbytnio zainteresowana Janeczką... :-([/quote] :angryy::angryy::angryy::angryy::mad: -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']martka wyjechała na 2 tygodnie.[/quote] To ja to opłacę, a najwyżej mi potem zwróci. -
Ok, dzięki :loveu:
-
Zaproponuję dziś Zuzię jednej Pani, która szuka małego pieska, z Białej Podlaskiej ;) wiem, że to daleko, ale co, chwytam się każdej okazji :razz:
-
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
__Lara replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']No i gdzie te zdjęcia? Pół nocy czekam:diabloti::evil_lol: florida dawaj:mad:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: właśnie, co to, zdjęcia są reglamentowane? :diabloti: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kajetanku, wizytanko we wtorek ;) -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
__Lara replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='scorpio133']a bym zapomniała Ogus sie poprawił o 2 kg.:multi:[/quote] Ulalala, toż to on w jakimś spa jest :loveu: -
[quote name='dzidda']Dzisiaj przeleję pieniążki na hotelik dla Miszy(moją deklarację) za lipiec i sierpień, ponieważ idę na urlop od połowy lipca i nie będę mogła przelać sierpniowej wpłaty:lol: Chciałabym żeby ktoś mi przypominał o wpłatach bo ja to zapominalska jestem;) Trzymaj się chłopaku:lol:[/quote] Dogorra zawsze chętnie przypomni :razz::diabloti:
-
Zaglądam do Bonusa :cool3:
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Chyba nie :( :( :( -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
__Lara replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:( ale to hotel Leyla, to może nie jest aż tak źle? :-( -
[quote name='Kisiaraf']Mam wielką prośbę o info u kogo na tymczasie jest Jager? Tak mi zapadł w pamięć, że opowiadałam o nim każdej napotkanej osobie. Teraz sprawa przedstawia się następująco Pani Ewa pracująca w firmie obok ma dwa psiaki (jamnika i staruszka) uwielbia spacerować po lesie jednak staruszek z racji wieku już się nie nadaje natomiast jamnik zupełnie nie pilnuje się na takich spacerkach. Pani Ewa chętnie przygarnie jakiegoś psiaka ale musi się sprawdzić jako spacerowicz po lesie. Wyszła do mnie z propozycją-zapytaniem czy nie było by możliwości "porwać" Jagerka na tydzień dwa i zobaczyć jego zachowanie? Wiem, że to troszke dziwne "sprawdzenie" pieska ale może akurat uda się w ten sposób by Jagerek miał domek. Pani Ewa wie już o umowie i wyraża zgode. Poprosze info o tymczasie Jagera dzięki wielkie.[/quote] O ja, to jest duża szansa dla psiaka :-o:multi: