[quote name='agatkia']Następnym razem do niej zajrzę, obiecuję!!![/QUOTE]
tak już lepiej
znacznie lepiej
tak dziwnie ten świat jest ułożony , że my- ludzie, nie możemy pozwalać sobie na chwile słabości zawsze gdy ta nas ogarnia
musimy być silni dla naszych braci mniejszych, przywracać im wiarę w ludzi i dawać nadzieję na lepsze jutro