dożyca przepiękna, taka dostojna, ostoja spokoju:loveu:
Halbina -szczerze Ci zazdroszczę
chciałam wziąć doga 6 lat temu , ale brat TZ-a skutecznie mi to udaremnił znajdując szczeniora w nocy na przystanku autobusowym i zamiast doga mam "sarnę"- rudą z wielgachymi uszorami:evil_lol: