witaj Daria,
ciesze sie ze sie odnalazlas, masz ciezki czas za soba i jeszcze trudny przed Toba, bo depresja to straszna choroba ale widze juz postepy w tym ze mamy wiadomosci od Ciebie, ciesze sie ogromnie i pozdrawiam serdecznie, pisz jak najczesciej....