[quote name='Greven']Nie bój się, takimi zdjęciami z taką modelką nie da się zanudzić ;)
Ale dziwnie........ Tak jakoś MAŁO BIAŁO :lol:[/QUOTE]
[IMG]http://picmirror.de/bild.php/49117__dsc0713-kopie.jpg[/IMG]
hi,hi,hi Kredka sie dzisiaj kapala w rzeczce....( sama weszla az mi sie zimno zrobilo, no i poszlysmy do domku ).ale lod jest
tylko sniegu jak na lekarstwo...ni ma.....