[quote name='Greven']Urocze jest to zdjęcie ;)
Jak oglądam zdjęcia przerobione przez tsu i wieso, to muszę zakładać okulary przeciwsłoneczne :cool:
Wali po oczach niemiłosiernie, co Wy macie nie tak z tymi monitorami :lol:[/QUOTE]
to wszystko przez ten snieg.....:diabloti: