[quote name='justika']To jest właśnie ta sunia o której pisałam na moim wątku.Spotkałam ja zaraz drugiego dnia po wzięciu ze schroniska i nawet sobie pomyślałam o Belgii,ale ona trochę inaczej mi wygladała na zdjęciach niż na żywo. w kazdym razie wiele razy widziałam ją na spacerach, bawi sie z Shilką. Jej włascicielami jest para studentów, którzy są o różnych porach w domu, wiec Bella(bo tak sunia ma teraz na imię)nie zostaje na długo sama w domu(ponoc najdłuzej to 5-6 godz i nie ma z tym żadnych problemów). sunia jest bardzo ładna, posłuszna, taka żywa iskierka:).Niedługo ponoć mają ją wysterylizować.[/QUOTE]
a jak studenci to pewno maja internet, co ? :diabloti: moze by oni sami cos napisali , byloby fajnie, nie :evil_lol::evil_lol: