Witam,
czy ten piesek jest jeszcze w schronisku ? w jakim jest wieku ?, czy mozna otrzymac inne zdjecia ? jakiej jest mniej wiecej wielkosci ? ze zdjecia podoba sie nam...napisalam maila do Pauliny87,
pozdrawiam Wiesia
Piesek
Mały, biało-bezowy, dłuższy włos, łagodny, wesoły
[URL=http://img545.imageshack.us/i/79199532.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5625/79199532.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]