[quote name='fiorsteinbock']Grazynko z kwarantanny mam tylko te zdjecia, czyli po jednym z kazdym psem. Watki moze zalozymy kiedy bedzie wiecej zdjec - bo nawe do ogoszen nie ma co wstawiac.
Ale Olech, Kunik i Talar maja zrobione sesje wiec im trzeba wpierw :)
Jade w gorki na pazurki, zdjecia wieczorem obrobie.
Jak zalozysz, ktoremus z tej trójce watek - podeslij - Dziekuje[/QUOTE]
piekne zdjecia robisz, czekam na Talarka
pozdrawiamy i dziekujemy