[quote name='marysia55'][B][I]no jak to dobrze że żyjesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: juz myślałam, że cię przywalił ogrom świątecznych porządków:grins::grins::grins:[/I][/B][/quote]
Żyję,żyję i u Nelci:loveu: się zjawiam od czasu do czasu.....
[quote name='Negri_2008']Kochani!!!!!!!!!!
Właśnie wróciłam. Wszystko było jak należy.
Teraz napisze tylko króciutko ale jak rodzina zostawi nie choć na chwile w spokoju :angryy: wszystko opiszę ze szczegółami.
Igor jest zdrowy. Żadnych zmian neurologicznych. Nie widzi na prawe oko.
To wspaniały pies.
Szukamy mu domu!!!!!!!!!!![/quote]
No!!!!:multi: Ale ulga:multi:!!! Bałam się tu zaglądnąć!!!To już coś. Nie będziemy się domyślać tylko wiadomo na czym stoimy. Teraz dom żeby sie znalazł.
[quote name='agniecha82x']brzmi jak ogloszenie matrymonialne :lol:[/quote]
A może ktoś ma psa, który czuje się samotny, i zechce go"wyswatać":cool3: z Ewcią (atrakcyjną panną z willą):evil_lol: