-
Posts
578 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by A-s-i-a
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Asiorku chyba pomylilas watki ,ja wogole nie wiem nic o tych psach ,Kasia do mnie teraz napisala i podzucila ten watek z zapytaniem czy cos na ten temat wiem.ale niestety ja nic nie wiem:shake: podaje tel do Agi ,ona zakladala watek wiec napewno cos wie 501801553[/quote] Napiszcie coś, proszę..... Czy ktoś się kontaktował i Aga?:roll:
-
[quote name='Ewa-i44'][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/3135/zdjcie472lr6.jpg[/IMG][/quote] Słodkości!!!! Cudności!!!!!! I wogóle...... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Można Królewicza :buzi: :calus: :buzi: :calus: :buzi: tak cały czas Kochany mądrasek:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: Już sobie wyobrażam jego jamniczo-szczeniaczkowy zapaszek :lol:
-
MIELEC - Podpalana, śliczna jamniczka. Już w swoim domku!!!
A-s-i-a replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Kiedy ten 7.02................ -
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I TAKI PIĘKNY!!! Czeka na zaproszenie pod kołderkę? E, chyba nie, chyba był wyciągnięty do zdjęcia i zaraz wskakuje do ciepełka:evil_lol: Wycałuj Szagiego po tym super cudownym nosku i prześlicznych oczętach! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
MIELEC - Podpalana, śliczna jamniczka. Już w swoim domku!!!
A-s-i-a replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dlaczego tu tak głucho ? ________________________________________________________________ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skrajnie-wychudzony-pies-w-typie-dogue-de-bordeaux-blagamy-o-pomoc-130003/[/URL] -
No tak... A reszta rodzinki ma zajęte ręce wiaderkami z wodą , ścierkami, ciągłym wychodzeniem na spacerek :eviltong: Edukacja wymaga poświęceń ;) ALE MY TU USYCHAMY!!! _____________________________________________________________ [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skrajnie-wychudzony-pies-w-typie-dogue-de-bordeaux-blagamy-o-pomoc-130003/[/url]
-
Wrocław.Piękny i kochany jamnik za kratkami.... TYSON MA DOM !!!
A-s-i-a replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']:crazyeye:To aby na pewno do mnie???A kto tu się w ogole denerwuje???JA jestem spokojna..oczywiście poki- co...a jeśli chodzi o spanie- to nie chadzam spać wieczorem:roll:[/quote] :ices_bla: To miał być zarcik :oops: To jednak ja powinnam wtedy iść spać ;) Gonia66, jednak Ty miałaś nosa :oops:... Patrz, jednak domek nie na 100%. Pewnie Pani się przestraszyła guzka- (w moim mniemaniu, pewnie tłuszczaka). -
[quote name='Ewa-i44']Hehe Jutro cos wrzuce.Szagi zaaklimatyzowal sie juz na dobre.slodziak.[/quote] Oj! Kiedy to jutro :roll:
-
[quote name='deer_1987'][B]Zalozylam strone o jamnisiach i mixach co szukaja domow, mamy dzial "w nowym domu" i jest prosba do kazdego kto adoptowal jamnisia z dogo o napisanie ktotkiej histori jak jamnis trafil do Was, zebysmy to mogli dodac na strone. z gory dziekuje bardzo o to link: [URL="http://sherry-niunia.home.pl/utanhus/"]Jamniki i ich mixy szukaja swoich domow[/URL] [/B][/quote] Stronka jest świetna!!!! Mnie się bardzo podoba:) GRATULACJE!!!
-
Wrocław.Piękny i kochany jamnik za kratkami.... TYSON MA DOM !!!
A-s-i-a replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Ups...to ten domeczek ie jest jeszcze na 100%????A operacja ewentualna tych guzków to gdzie bylaby robiona??We wrocku czy w W-wie??[/quote] Spokojnie, spokojnie :) Idz Cioteczko spać, nie denerwuj się ;-) -
Przeczuwałam, że będzie coś nie tak... Pamiętacie, taki sam był Hary.... Ale wreszcie domek ZNALAZŁ! Z Sunią będzie podobnie. Znajdzie domek. Może również potrzebuje środki uspakajające? Przecież miała paskudną przeszłość....
-
Wrocław.Piękny i kochany jamnik za kratkami.... TYSON MA DOM !!!
A-s-i-a replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Już jestem cioteczki - co za niespodzianka z tym domkiem! Jamniczek jest nadal w schronie ,czegoś takiego jak rezerwacja nie ma [COLOR=Silver](ale [/COLOR][COLOR=Silver]postaram się ,żeby było dobrze ...[/COLOR]) Prosiłabym abyś Dorciu44 skontaktowała sie ze mną telef. - 605 546 486 Jest jeszcze jedna sprawa - a mianowicie dzisiaj będąc w schronie zaglądałam do Tysona i jedna z dziewczynek pomagających wyprowadzać pieski akurat go wzięła na zewnątrz.Zrobiłam mu parę fotek i przez przypadek odkryłyśmy coś na brzuszku Tysonka.... taka narośl?/guzek? wielkości dużego orzecha laskowego! Nie wiem co to jest? W poniedziałek postaram się aby Tysona zobaczył lekarz - ale nie wiem czy w schronie uda się to zdiagnozować.[/quote] :-( Oj! Ale bądźmy dobrej myśli. Taki piękny NIUNIUŚ! MUSI BYĆ WSZYSTKO OK! :kciuki: Moja sunia jamnisia kiedyś wyskoczyła z samochodu tak niefortunnie,że uderzyła brzusiem o krawężnik chodnika. Zrobił jej się dość twardy guzek. Dostała zastrzyki z jadu tarantuli i po trzech dawkach guzek kompletnie zniknął. -
[quote name='Ewa-i44'][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8708/zdjcie337kj9.jpg[/IMG][/quote] PUK PUK!!! Od 27 stycznia nie ma zdjęć Szagusia :roll: Już tęsknimy:placz: Wiem, wiem... Chcecie trochę prywatności.... ale.... My też go kochamy :loveu::loveu::loveu:
-
Wrocław.Piękny i kochany jamnik za kratkami.... TYSON MA DOM !!!
A-s-i-a replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77'][COLOR=Blue][B]Na co czekamy ?Czemu nie idziemy ?[/B][/COLOR] [URL="http://img502.imageshack.us/my.php?image=p1280100sg1.jpg"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9263/p1280100sg1.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][B]Koniec odwiedzin ? Smutno mi ![/B][/COLOR] [URL="http://img222.imageshack.us/my.php?image=p1280104mh2.jpg"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9862/p1280104mh2.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][B]Nie ,tylko nie to ! Ja nie chcę z powrotem do klatki! [/B][/COLOR] [URL="http://img210.imageshack.us/my.php?image=p1280108of9.jpg"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4443/p1280108of9.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][B]Odchodzicie ... znowu zostaję sam ![/B][/COLOR] [URL="http://img217.imageshack.us/my.php?image=p1280110kb4.jpg"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8150/p1280110kb4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Słodziuteńki biedaczku:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Szybciutko do domku!!!!!!! Powiadomiłam deer 1987, ona już się odpowiednio zajmie :) Przecież stworzyła SUPER wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f11/jamniki-jamnikowate-do-adopcji-78792/index15.html#post11696257[/url] Wysyłajcie do niej inf. o samotnych jamnolkach: [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] -
Wrocław.Piękny i kochany jamnik za kratkami.... TYSON MA DOM !!!
A-s-i-a replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, przesyłajcie takie inf. o jamniorkach również do: [email][email protected][/email] Zrobiła taką SUPER stronkę i ciągle ją aktualizuje: [url=http://sherry-niunia.home.pl/utanhus/index.html]Jamniki i mixy jamnikow - szukamy domow!!!![/url] Pewnie większość z Was o tej stronce wie, ale... lepiej więcej informacji niż zbyt mało. -
MIELEC - Podpalana, śliczna jamniczka. Już w swoim domku!!!
A-s-i-a replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alaska']...już nie moge się doczekać kiedy Saba będzie w domu :multi: :multi: :multi:[/quote] I ja też:multi::multi::multi::multi: Cały czas śledziłam ten wątek z "duszą na ramieniu", zaciskając kciuki..... I udało się!!! Mam znajomego, który jeździ samochodem ciężarowym po kraju i czekałam na wiadomość od niego, czy nie ma zlecenia, gdzie trasa pokrywała by się z trasą transportu suni, ale nic się nie "kroiło", więc siedziałam cicho.... Ale teraz już odetchnęłam. -
[quote name='szczecinianka']Pomogła mi e-dita, która podesłała mi telefon do sympatycznego Pana poszukującego jamniczka. :)) Jutro spotkanie, trzymajcie kciuki, może jutro jamniorka będzie już w nowym domu. Na pewno dam znać. Dzięki za wsparcie! W Was, jamnikomaniakach piękne jest to, że zawsze można na was liczyć. :))[/quote] I co słychać? Jak po rozmowie?..... Boję się, że nici....., bo ...... nic nie piszesz....
-
[quote name='ninusia1985'][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8876/img0071editjt8.jpg[/IMG][/quote] Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze! WIĘCEJ zdjęć Królewicza!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ale rozkosz!!!! :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: Już czuję te "perfumki" jamniczkowo-szczeniaczkowe :smilecol::smilecol:
-
[quote name='Isadora7']OMG czapki z głów przed ludźmi za próby takich decyzji. Próbujmy jednak kundelkowi znaleźć dom. Może się uda.[/quote] Może masz rację..... Może.... Ale co będzie przeżywał jamniś, kiedy zostanie pozbawiony domku, w którym był od początku? Zapewne nie jest to szczeniaczek - jamniczek, żeby szybko otrząsnął się z takiej ( w jego mniemaniu) tragedii, bo niby za co taka banicja? Szukajmy jednak domku tylko dla kundelka....
-
Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!
A-s-i-a replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Cudownie!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi: Może zaczepiła gdzieś smyczką i zdjęła sobie szelki. Ale teraz to juz nie jest ważne!! :loveu::multi:[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::bigcool::bigcool::bigcool: SUUUUUPEEEEEEEEEEEEEERRRRRRR!!! Dobrze, że poinformowała mnie o tym fakcie izzie1983, bo koczowałam na innym wątku i tam wylewałam łzy ... Oferowałam też swoją pomoc w poszukiwaniu Funi. Ale świetnie, że już po wszystkim!!!:multi::multi::multi: -
[quote name='EMT']Uwaga...nadlatuje Tymonek!!! [IMG]http://i43.tinypic.com/33121kx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/331ddf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/24xl653.jpg[/IMG] Ten Tymonek tak szybko biega i ma takie duuże uszy- może to zajączek !!! -trzeba zrobic na niego mała zasadzkę ..:) [IMG]http://i39.tinypic.com/2uy0ydj.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2i20rh4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/zoht28.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2yjpuuf.jpg[/IMG] Braciszkowie dwaj :): [IMG]http://i42.tinypic.com/v4lyms.jpg[/IMG][/quote] SUUUUUUUUUPER !!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak się cieszę!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi: Ślicznotek NARESZCIE znalazł FAAAAAAAANTASTYCZNYCH LUDZIÓW !!! :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: NAJWSPANIALSZYCH:iloveyou::iloveyou:
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
A-s-i-a replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][SIZE=5]Napisałam na ogólnym jamniczym, dzwoniłam na ten numer i usłyszałam komunikat "kierunek czasowo wyłączony"[/SIZE][/quote] Isadoro!!!!! Czy już coś wiesz na temat jamnisia z postu 1078? :placz::placz::placz: -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
A-s-i-a replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']No. Ufff znaczy się. A tę dziewuchę, która narobiła tyle zamieszania, pogonić, gdzie pieprz rośnie :angryy:.[/quote] Pogonić! :mad: Pogonić! :mad: Tyle strachu nam narobiła :angryy:. Mam nadzieję, że to nie jest żona brata nowego "tatusia" Pixie. Tylko sobie jakaś {...} z "palca wyssała" to pokrewieństwo..... Bo , jeśli są jednak między nimi takie więzy krwi, tzn. że informacja nie jest fałszywa !!! Musiała coś takiego usłyszeć!!! Ale może ja już za bardzo panikuję... Tyle emocji nagromadzonych po śledzeniu tematu spowodowało, że przestałam myśleć racjonalnie, stałam się OKROPNIE podejrzliwa...