-
Posts
578 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by A-s-i-a
-
[quote name='Saint']Bardzo zabawne :-( On taki chudziutki, aż się prosi o stale pełną miskę jedzenia - a tu co? "Nie przekarmcie go ze względu na nogę" :-( :-( :-([/quote] ;););) Nie, nie, to zapewne taki żarcik od Linka , bo mając taką chudzinkę, to chciało by się jej wynagrodzić cierpienie . Wiem, jak patrzysz na Twixika, to nie jest Ci " do żartów", ale... DASZ RADE, bo jesteś :lilangel:
-
[quote name='ewab']Najważniejsze, że Luis ma odpowiedziałnych Właścicieli. Na pewno opieka jaką psiaka otaczacie jest dla niego szczęściem - zdjęcia mówią same za siebie:p.[/quote] TAK! TAK! Masz rację. WŁAŚCICIELE są WSPANIALI!!!!:multi::multi::multi: Zdrowiej pysiu, wszystkie cioteczki :kciuki::kciuki:
-
Popatrz.... Ale się porobiło.... A tak niedawno pisałaś: [quote name='merzet'][B]Witamy Was wszystkich Jamnikowe Cioteczki !!!![/B] OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, że w dniu 15 grudnia 2008 urodził się w naszym małym domku przy Bazolku [B]Tymonek[/B] zwany wiewiórkowym oczkiem - waży około 6-7 kg - ma lśniącą sierść i charakter jamnika filozofa bez tendencji i aspiracji terierra jak jego starszy braciszek Bazolek. Rodzice - w jednej osobie czyli ja jesteśmy bardzo szczęśliwi mamy nadzieje że te dwa rudaski zostaną już ze mna do końca dni swoich i moich co kolwiek to oznacza i gdziekolwiek to oznacza tam gdzie ja tam moje psy !!!!!! HURA :lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::multi::multi:JAMNIKI GÓRĄ :evil_lol::lol::evil_lol::lol::multi: A TERAZ czekamy na gratulacje i becikowe !!!!! kto przyjeżdża na herbatkę albo może wspólny spacer po Warszawie lub Milanówkowskim lesie !!!!![/quote] Oj.... Ale nie piszę po to, by Cię pognębić... ale... Los jest potworny. I chyba NIGDY nie trzeba pisać: "(...) do końca dni swoich i moich cokolwiek to oznacza i gdziekolwiek to oznacza tam gdzie ja tam moje psy !!!!!" - bo czasem można "wypowiedzieć to w złą godzinę":-( . A może jednak Tymonek będzie mógł być z Tobą? Czy głównym problemem jest jego szczekanie? Wiem, że jest Ci ogromnie ciężko. Ale .... może coś wymyślisz? My tutaj też wszystkie jesteśmy zdruzgotane... Trzymamy kciuki...
-
[SIZE=3][B]Najpierw chciałam napisać:[/B][/SIZE][SIZE=5] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red]"[/COLOR][/SIZE]Fotki piękne!!! :loveu::loveu::loveu:. Psina przeszczęsliwa :loveu::loveu::loveu:.Trzymam kciuki za udany zabieg :kciuki:...[SIZE=4][COLOR=Red]"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Blue]A tu teraz takie smutne wieści[/COLOR][/SIZE] :-(:-(:-(... [COLOR=DarkGreen]Ale miejmy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy... Pozdrawiam serdecznie... 3majcie się![/COLOR]
-
Doprawdy CUDO :loveu: Cieszę się ogromnie,że po takich potwornych przejściach ma swój dom. PRAWDZIWY I OSTATNI ! Prawda? Kochajcie psinkę! Zasługuje na to. [B][U][COLOR=#804000]Wiersz dla prawdziwego pana swojego psa[/COLOR][/U][/B][COLOR=#804000] [/COLOR] [COLOR=#804000]oddam ci całą moją miłość, oddam ci całe moje serce, oddam ci nawet moją duszę, tylko mnie przytul, weź na ręce. Spojrzę ci wtedy ufnie w oczy, wtulę swój nosek w twoje ramię, przyrzeknę wierność już na zawsze... A tej przysięgi nic nie złamie. Więc daj mi tę ostatnią szansę, pomóż w bolesnej mej udręce, stanę się całym twoim życiem, ...tylko mnie przytul, weź na ręce...[/COLOR] [COLOR=#804000] [COLOR=LightBlue]............................................[/COLOR]Spajki[/COLOR] [COLOR=#804000] [/COLOR]
-
[quote name='merzet'] Wyglądamy na szczęśliwą rodzinkę i mamy nadzieje Cioteczki że tak pozostanie ale w sumie to się trochę pokomplikowało...... i może będzie trzeba wywrócić całe życie do góry nogami - mam nadzieje że przetrwamy tę burzę ................ [/quote] Po burzy ZAWSZE wychodzi słońce, czego Wam życzę i trzymam kciuki :kciuki:
-
[quote name='agaci-x']A-s-i-a jeżeli codzi o mordkę Luśka to nie chodzi tu o inny wygląd prawej czy lewej strony tylko o to, że Luis ma niedowład prawej strony ( nie domyka prawego oczka, wcale nie porusza prawą stroną mordki np. przy ziewaniu czy jedzeniu...). Dzisiaj byliśmy z Luiskiem u weta i go zachipowaliśmy:) Bardzo grzeczny był. Teraz kończymy leczonko i na dniach kastracja. Potem będziemy poróbować innych sposobów żeby wyleczyć ten niedowład :) Co do dyscypliny to zaczynamy pracować nad tym. Chłopak jest ogólnie bardzo grzeczny. W domu to oaza spokoju tylko na spacerkach nadpobudliwy hyhy Waga dzisiejsza 32 kg :loveu:[/quote] :oops::oops::oops::oops: Qrcze.... nie doczytałam? W takim razie trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie wszystkich kuracji. Będę wiernie kibicować mordeczce:kciuki::kciuki:
-
No! Nareszcie! Już się nie mogłam doczekać :) :) A mordeczka jest śliczna !!! Przecież nikt nie ma dwóch jednakowych połówek twarzy ( i nie tylko ). Człowiek ma inną prawą stronę od lewej. Oczy, dziurki w nosie, czy nawet dziurki w uszach (sprawdź. :-) ) Widzisz? A psina też prawdziwa, nie pluszak :-) . Jest po prostu cudny! :D:D:D Dzięki za foteczki! A jak tam dyscyplina?
-
[quote name='luka1']wszystko idzie ku lepszemu. Psisko je co mu sie poda. Dzis poza normalną karmą dostał paszteciki. Siedzi w boksie z suczką i jest nią bardzo zainteresowany :cool3: widac ma mu sie na zycie.[/quote] Ufff...... Kamień z serca! Teraz to musi być tylko lepiej!
-
:multi::multi::multi:Zupełnie inna psina!!! Szczęśliwa i już! :loveu::loveu::loveu: Pięknie wygląda! Sierść lśniąca, boczki zaokrąglone.... Warsawmoo SUPER DOMEK ZNALAZŁAŚ!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: DZIĘKI!!!! :Rose::Rose::Rose: I NOWEMU DOMKOWI LUNY RÓWNIEŻ: :Rose::Rose::Rose::Rose: Proszę nie zapominać o zdjęciach co jakiś czas (im częściej, tym lepiej), bo my tu wszystkie czekamy! :)
-
[quote name='Isadora7']Słusznie bo nam więcej zdjęc nie przyniesie :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] Nooooo...... Do dzisiaj ani jednego!!!! :lol:
-
Puk, puk.... Szaguś..... Wracajżesz z tych rybek! Pozuj szybciutko do zdjęć, bo cioteczki pousychają z tęsknoty!
-
[quote name='Linka']Ogłoszenia zostawcie jeszcze przez jakiś czas.. Udało się znaleźć transport - mała jest już w Warszawie (pojechała dzisiaj:multi:) Teraz zostaje kwestia dogadania się Soni z rotkiem owej pani. Pies póki co jest ponoć w szoku:evil_lol: trzymam kciuki za to żeby było dobrze - Sonia to raczej bardzo ugodowa dzieczyna;) Będę informowała na bierząco co i jak;)[/quote] I co słychać u SONI ?:roll:
-
Puk, puk! Co słychać? :) Szaguś! Pokaż się cioteczkom! Tęsknimy!!!! A może Szaguś zostanie wpisany na stronce: [URL="http://ejamniki.prv.pl/"]Jamniki i mixy szukaja domow[/URL] w dziale: w nowym domu?
-
Sochaczew - miał szczęście - wrócił do schroniska- MA NOWY DOM
A-s-i-a replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Co u Brysia słychać? -
[quote name='Ewa-i44'][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4545/img0348.jpg[/IMG][/quote] NIE!!!! No proszę!!!!!! Niesamowity!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
To mógłby właściciel swojemu pieskowi identyfikator (np.:grawerowany) zafundować i zaoszczędzić stresu :shake: Ale najważniejsze, że piesio jest znowu w swoim domku :multi:
-
[quote name='nesssssa']:multi::multi::multi: dzwoniłam do schronu!!! jakaś pani dzwoniła w sprawie zgubionego jamnika z tatuazem w uchu!!! jutro rano bedzie do nich dzwonic, tez bez sensu ze namiaru nie podała na siebie. Mam nadzieje ze to wlascicielka chłopaka ;)[/quote] Oby się udało!!! Trzymam kciuki! A szorstkie są mi szczególnie bliskie, sama szukałam na dogo szorściaka do adopcji, ale.... inną bidulkę tu znalazłam :lol: Gdyby nie wypaliło "tfu, tfu,tfu" i "odpukać" z właścicielką, to na tymczas bliżej nieokreślony mogę zabrać. Dwie jamniorki mam ale i trzecie, właśnie chłopczyk (bo by się nie kłócił z babami) mógłby mieszkać(a może i na zawsze?;)).
-
:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao::cunao::cunao: [SIZE=6]warsawmoo jesteś :saint1: i :angel:[/SIZE] :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
-
[quote name='Energy']No to teraz i ja do was dołączyłam i się wzruszyłam:oops: Super zdjęcia warsawmoo, dziękujemy i prosimy o jeszcze. Cudownie oglądać tą malutką tak szczęśliwą:p. Dobrze, że od razu skumała, że w łóżku najlepiej:evil_lol:[/quote] No to jest nas więcej :) A, popłaczmy sobie chóralnie ;) Jaki to cudowne uczucie, płakać z TAKIEGO powodu :lol: Kto jeszcze z nami?:lol:
-
[quote name='Ewa-i44'][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1830/img0250kl5.jpg[/IMG][/quote] Matko!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ale wystawione miejsca do całowania!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Tak, tak! " zacałować go i zamiziać go " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Królewicz Szagi :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: