[quote name='PATIszon']Ja tam sie na wystawach nie znam, ale to chyba nie wlasciciel decyduje kiedy ma wejsc na ring...? :hmmmm:[/quote]
hmmm.... Specjalnie napisalam, że to na polskiej wystawie, gdzie zawsze najpierw wchodzą psy a poźniej sunie. Na zagranicznych - zwlaszcza na wschodzie jest z tym bardzo rożnie. A na polskich schemat jest znany. Chodzilo mi o to, że przed wytawą wlaściciele często ćwiczą na ringu ze swoimi podopiecznymi. A o tym czy chcą wejść jeszzce przed sędziowaniem na ring i pobiegać to decydują właśnie tylko wlaścicele. :eviltong: