Jump to content
Dogomania

panbazyl

Members
  • Posts

    14744
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by panbazyl

  1. ja mam firefoxa i jestem zadowolona z tego. Jakis większych klopotów z dogo nie mam (poza tym, że nie lubię tu wrzucac zdjęć, bo trzeba je gdzieś wcześniej 'wieszać" na necie - czasem z FB sobie tak przeklejam, ale też to wkurzająca, ze nie mozna tak bez pośrednio z kompa po zmniejszeniu tylko)
  2. panbazyl

    Barf

    [quote name='Beardedo']Przestraszylam sie troche bo przeczytalam na internecie ze (ludzie) moga dostac zatrucia pokarmowego jak zjedza mrozonki ponownie zamrozone , no a ale w koncu to pies , dam mu te papki :)[/QUOTE] to już co najmniej połowa populacji powinna piach gryźć a ludzie epoki stanu wojennego to w szczególności :evil_lol: oczywiście uważać trzeba ale bez przesady
  3. halo Lublin/okolice - jedzie ktoś na sobotę? dokladamy się do paliwa (1 osoba + pies )
  4. panbazyl

    Barf

    no bez przesady. Psu się nie powinno nic stać. A jak się boisz to potrzymaj papke kilka miesięcy dłużej w zamrażalniku i podasz jak pieso podrośnie nieco.
  5. ja myszy też miewam pod koniec lata w domu. Teraz mam 2 koty i nadzieję że sie za myszy wezmą jak należy :diabloti: (bo ja bojkotuje własnoręczne łapanie myszy, wystarczy mi polowanie na muchy)
  6. [quote name='Tascha']ale ja mam z Plusa...nie z Polsatu...takie czarne, nie szare...i nie mam antenki ale poprzednio tez nie miałam...[/QUOTE] a to i tak jedna ch olera. Jedna firma. A pytałaś o antenkę? o ruter? o jakość tego czarnego i czy nie mają lepszego? Ja zawsze zadaje milion pytań kolesiowi (uprzedzam wcześniej, że co najmniej zajmę mu godzinę) dowiaduję się po czym nic nie biorę, idę do domu zagłębiam się w necie, czasem dzwonię i jak się juz nadowiaduję to dopiero zakupy robię. teraz też jestem przed przedłuzeniem umowy i na razie jej nie przedłużam :diabloti: poczekam na lepsze oferty za jakieś 4 mce :evil_lol: przed gwiazdką. Bo teraz to na 2 lata mi proponują a ja mam to w dooopie.
  7. [quote name='Tascha']misa siedziała w zamrażarce ze dwa dni i nic...jak sie nia potrząsnie to chlupie tam ten plyn,ale moze on sie ..posuł..o ile płyn sie moze popsuć..w "tym" sensie a jaki masz modem? moze sobie ja jakis inny kupie albo co?[/QUOTE] mam z polsatu ten "szary" co to lte obsługuje (poza szarym mają tylko same czarne i jakiś super na 150 szybkości, ale na wynajem tylko :eviltong: ) jak bede kieyś u Ciebie to wezmę go ze sobą (poza tym na wi-fi super mi śmiga, ale ruter obowiązkowo plus antenka - a właśnie - może to o brak antenki chodzi?)
  8. a nawet u nas na wsi są jakieś plakaty. ja się raczej nie wybieram, byłam ze 3 lata temu.
  9. panbazyl

    Barf

    jejku - to mocno przytyjesz jak tak kilka razy na dzień galaretę pożerasz :evil_lol:
  10. wpakuj do zamrażary misę i czekaj na cud. W końcu to tylko misa z czymś w środku. ja mam LTE i mi super śmiga (tylko mam lepsiejszy ten "*******nik" co sie wtyka w kompa, bo jakos zawsze lubię lepsiejszy bajerek niż ten co wciskają każdemu).
  11. ale możesz i prawdziwe - i tak nikt sie w tym nie połapie :cool3:
  12. bojkotuje dogo i sposoby wrzucania tu zdjeć (tak samo jak i ogarkowo). Jak się ucywilizują to będę często tu wrzucać :eviltong:
  13. niemożliwe, bo co kilka dni wrzucam nowe :diabloti:
  14. a tu sobie poszperaj - [url]https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel[/url] a jeszcze lepiej tu (bezpośredni do galerii foto ) [url]https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel/photos_stream[/url] albo tu [url]https://www.facebook.com/magda.kusmierczyk.90/photos_albums[/url] tylko niestety - wszystko na FB (tam bez jakiś dziwadeł wrzuca się foty, nie znikają też jak z dogo)
  15. [quote name='xxxx52'] Co do Zk czy nie mozna wladz zmienic ,czy oni sa przyklejeni t.........i do krzeselek do konca zycia?[/QUOTE] jak post powyżej - władze się zmieniły, delegaci wybrali nowego przewodniczącego, zarząd. ba, powstał nowy klub, zmieniono też fragment wzorca jednej z polskich ras, bo zonk był. Czyli można coś robić. Tylko podejrzewam, że Zk działa ciut jak policja, tzn - jak mają na piśmie wniosek/donos/cokolwiek to mają podkładkę do działania a jak nie ma papierka to sprawy nie ma. (żeby nie było - należę do ZKwP)
  16. jedzie ktoś z Lublina na niedzielę?
  17. [quote name='Gosia D.']Berek, kiedy mnie nie bawi takie dochodzenie: kto, kiedy i komu powiedział. Ba, takimi informacjami nie dzielę się publicznie, bo to zwykłe ploteczki. masz rację skończmy z plotkami, weźmy się za swoje psy
  18. się pewnie wybierzemy. W planach mamy wpisane.
  19. ja ćwiczę (jak nie na barfie to na klockach drzewa - jak mam złość na domowników to się zamykam w drewutni i taką młoto-siekierą dziabię klocki drewna - potem w zimie jak znalazł do kominka).
  20. u mnie tylko siekiera i mega pniaczek i samozachwyt :diabloti:
  21. panbazyl

    Barf

    dokladnie - więcej "miękkiego" mniej gnatów. Tylko też nie przedobrzaj, bo będzie płynna kooopa.
  22. dzięki za info
  23. to się bardzo cieszę!!!! Puchar taki raczej zwykły, ale liczy się napis :) (dla nas to też miła pamiątka). Czyli warto było interweniować :)
  24. a jakieś bliżej info? Jacy sędziowie na jakie grupy? Może bym się wybrała?
  25. może? Jak sprawa z championatem? Ile trzeba caców i w jakim odstępie?
×
×
  • Create New...