-
Posts
12998 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gonia66
-
13-letni OWCZAREK - ZOSTAJE U WŁAŚCICIELI :))))
gonia66 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja tu zaglądam kilka razy dziennie..tylko co pisać??Pomóc nie umiem a bezsilnośc mnie rozwala:/MAm ciągle nadzieję wiec modlę się o domek dla Barusia a teraz to juz tylko mogę miziać Pięknisia za uszkiem- dobrej nocki:roll: -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
gonia66 replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Nie mam sił i brakuje mi słow...błągam cioteczki napiszcie co u Ignasia!!!Czy ktoś coś wie???Słowko..prosze.. -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
gonia66 replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Duszku..śpij sobie i odpoczywaj, nabieraj sił, bo jak przyjdą leki to musisz mieć zapas dobrej energii:lol:Kochamy Cie tu wszyscy i modlimy sie o Twoje zdrowie a Twoja cioteczka robi wszystko co potrafi i może..dacie rade..damy rade!!Mocno sie nam trzymaj chlopaku!!Do juterka (właściwie to już do dziś- jejjjjku-jak ja wstanę rano do pracy???):roll: -
Ciekawe dlaczego Baruś nie wzbudza większego zainteresowania???Wystarczy spojrzec na Niego..przecież to typowy okaz do kochania..Tulę Cię Psinko do serducha i posyłam Ci ciepelko od siebie i pewnie wszystkich cioteczek tu zaglądających..szukaj domku, szukaj...wierzę że się uda i modlę sie o to..dobranoc:roll:
-
Zagłodzony Sajfer z brzeskiego przytuliska-nareszcie ma dom !!!
gonia66 replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
Dziekuję Madziu za wiadomości, już mi lepiej:lol:a gdzie tam lepiej..już mi bardzo dobrze..:multi:Zyczę dobrej nocki Sajferkowi i Jego cioteczkom, szczególnie oczywiście Madzi:lol:Do juterka (a właściwie to do dziś:P) -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
gonia66 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Miluś..co u Ciebie??Pewnie śpisz juz sobie i snisz o spacerkach...o cieplutkim domeczku...śnij Maleńki, może akurat sobie wyśnisz cud??Przecież sny czasem sie spełniają..Dobranoc Pieseczku.. -
jA OCZYWIŚCIE JUŻ DAWNO MIAŁAM IŚĆ SPAĆ ALE GDZIE TAM..MUSIAŁAM WEJŚĆ, POSPRAWDZAĆ CO NOWEGO I OCZYWIŚCIE JU TU PRZEPADŁAM. NO ALE JAKWIDZĘ, OPŁACIŁO SIĘ. RELACJE KLAUDUSI SĄ..CO TU DUZO MÓWIĆ..NIE DO OPISANIA...JA JUŻ NIE MAM SŁÓW NA TĄ CIOTECZKĘ, CO KAŻDEGO DNAI WYCISKA ZE MNIE MORZE ŁEZ WZRUSZENIA..BUDZIECIE WE MNIE DZIEWCZYNY TAKIE EMOCJE, ZE POWOLI SIE UZALEŻNIAM...:eviltong:A SPOSOB TWÓJ KLAUDUSIU PISANIA O MIKUSIU MÓWI MI, ŻE KOCHASZ GO STRASZNIE BARDZO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!!!:loveu:EH..GDYBY TAK WSZYSSCY LUDZIE NA ŚWIECIE KOCHALI...SWIAT BYŁBY RAJEM...KLAUDUŚ..POWIEDZ PROSZĘ MIKUSIOWI DO USZKA, ŻE MA NAJLEPSZĄ I NAJUKOCHAŃSZĄ PANIA I OPIEKUNKĘ NA ŚWIECIE- JESTEM TEGO PEWNA:multi::multi::multi:DOBREJ NOCKI WAM ŻYCZĘ I CUDOWNEGO DNIA NASTĘPNEGO KOCHANI:loveu::loveu::loveu:
-
:multi::multi::multi::multi::multi:JUż miałam wyłączac dogo zadowolona, że dziś nie zwyłam się jak każdego wieczora...już, już i jak zwykle wzrok padł mi na kolejny banerek..tym razem z Zulką...no i żeby tradycji stało się zadość..muszę siedzieć tu zapuchnięta z wrazenia i ze szczęścia;)Jak wlazłam na pierwszą stronę, zobaczyłam tytuł..nawet nie chciałam wskakiwać na ostatnią pewna, że dojrzała już właściwie Zulcia dalej szuka domku..musiałma jednak zobaczyć jak Jej losy...i szok!!!:multi::multi::multi::multi:nie wierzyłam własnym oczom, ze ta bidulka (do niedawna oczywiście)po tylu latach czekania i zapomnienia (ona już nawet nie czekała chyba na nic)ma domek!!!!!Aj..słów mi teraz brak, bo i tak nie dam rady napisać, co czuję w tej chwili:lol:A jeszcze jak popatrzyłam na fotki panienki wylegującej się na kanapi(bo oczywiście przeczytałam calutki już wątek)..to już mnie to całkiem rozwaliło...co może czuć taka Psinka po tylu latach za kratami???Jakie to musi być dla niej szczęście???!!AlfaLS a dla Ciebie??Chyba nie posiadasz sie z radości mając takie cudo w domku, które będzie Ci wdzięczne do końca życia..Oj..wynagrodzi ona Tobie wszystkie smutki, lęki i problemy codziennego dnia- jestem tego pewna:multi:Teraz już tylko wypada życyć Wam szczęscia, chociaż chyba nawet nie- przecież szczęście to Wy juz macie z całą pewnością!!Gratuluje wyboru i dziękuję, że jesteście:loveu::loveu::loveu:
-
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
gonia66 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Czy są już jakieś wieści o Psince???FAjnie byłoby mieć 100% pewność, że wszystko się udało i wszyscy są szczęsliwi...Ale ja i tak wierzę, że wszystko jest ok..:lol: -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
gonia66 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
DZieki, dzięki dzięki!!!!:multi::multi::multi:To cudowne wieści naprawdę..:multi::multi:jednak ogłoszenia w dobrych miejscach robią swoje no i opieka Aniołów na ziemi drugie swoje...( a swoją drogą, co to za gazeta to Metro i jak daje sie do niej ogłoszenia??To dla mnie "czarna magia niestety:placz:)Teraz czekać tylko na sfinalizowanie sprawy i dalej walczyć:lol:ze zlem tego świata...bo coś tak podejrzewam, ze taka Cioteczka jak Ty Halbino walczyć nie przestanie nigdy...( no i Chwała Bogu za to):loveu: -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
gonia66 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Halbina..to znaczy, ze co? Masz już jakiegoś konkretnego pewniaka na Bąbelka i Zadziorka?CZy ktoś odezwał się rzeczywiście tak jak prosiłaś po 17??To właściwie można powiedzieć "pierwszy egzamin", bo jeśli tak to by znaczyło, że zależy temu komus, jeśli dzwoni po kilka razy...mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie..jesteś nauczycielką??Bo coś wspomniałaś o lekcjach???:eviltong:(bo ja rownież jestem, ale jakby mi dzwonił tak telefon to by mnie dyruś wywalił z pracy;))..CZekam niecierpliwie na wieści -
Nie..no spoko..fakt, jestem tu "nowa" i troche uderzyla mnie odp na mój post, ale nie na tyle, żeby się zniechęcać. Nie mam do nikogo żalu ani pretensji, dla mnie wszystko jest tu nowe i nie za bardzo jeszcze umiem sie tu "poruszac", a już na pewno możecie być pewne, ze w kazdym wypadku targaja mną przeogromne emocje, nad którymi póki- co jest mi bardzo ciężko zapanować..może z czasem to przyjdzie samo, ale teraz proszę o cierpliwość, jeśli z "czymś wyskoczę"..ja i tak bardzo się cieszę, że tu trafiłam i dane jest mi spotkać na swojej drodze osoby o tak ciepłym i wspaniałym sercu, jak Wy:)Dlatego tak szybko sie stąd nie wyniosę, nie dam się zniechęcić:eviltong:Pozdrawiam mocno wszystkie cioteczki a Soni naprawdę szczerze życzę nowego domku..pytałam wczesniej, do kiedy może być u swojej Pani???Czy macie już może jakieś telefony w jej sprawei?W grę wchodzi tylko DS, o DT nie ma chyba mowy- prawda?
-
jeszcze tylko zapomniałam dodać, że życzę Soni dobrego, jak najlepszego oczywiście domku..Trzymaj sie dzielnie Psinko....
-
No w takim razie bardzo przepraszam, ze ośmieliłam się wdać w dyskusję nie na temat...chociaż pytanie było dla mnie bardzo ważne, nie miałam pojęcia, że na wątku można "poruszać się" w ściśle określonym kierunku i celu... dziękuję w takim razie Danusi za reprymendę i już milknę...
-
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
gonia66 replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uffffffffff:multi::multi::multi:balam się zaglądać tutaj...ale już jestem spokojna..z taką wolą życia i z taką opiekunką..musi być dobrze i będzie dobrze.Poczekam na wypłatę i też kupię kolejną cegiełkę dla Duszka a tymczasem tulę go do serducha i modlę sie o wszystko co dla niego najlepsze:lol::lol: -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
gonia66 replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Duszku..musi być dobrze...Dobrej nocy życze Psince i Jego cudownej i niezastąpionej opiekunce...Za niedlugo nowy dzień i nowe nadzieje... -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
gonia66 replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Napisalam do Ai na priv..ona zakladala watek..moze czegos sie w koncu dowiemy???JAk weszlam na pierwsza strone i zobaczylam fotki Ignasia, malo mi serce nie peklo:placz::placz::placz::placz:Nie pozwolmy zapomniec o Ignasiu!!! -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
gonia66 replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Ignaś..gdzie jesteś?????No gdzie?????????????? -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
gonia66 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Halbina...brakuje mi słow na to co czytam...juz maiłam wyłaczać kompa, już tylko jeszcze jeden wątek sprawdzę..no i jak zwykle..pójdę spać spłakana...nie potrafie sobie wyobrazic Twojego dnia, ale szczerze Ci zazdroszczę, choć nie wiem, czy bym umiała..jednego jestem pewna...o swoją dawną "koleżankę" depresję, nie musisz się zamartwiać, poszła precz i z pewnością nie znajdzie się już nigdy nawet szczelina w Twoim domku, gdzie mogłaby wcisnąc choćby swe macki...to niesamowite..walczyłaś z nią a ona sama zwiała:multi::multi::multi::multi:hmmm...może nie tyle zwiała bo to wredota i natręt jest, ale Twoja Ferajna dała jej niezłego czadu..strach się bać:eviltong:Zyczę Tobie i Twojej "Ferajnie" spokojniutkiej nocy i mniejszej ilosci kooopeczek do sprzątania;) -
Jest taka śliczniutka...taka bezbronna...JAk pomyślę o tesknocie Sonieczki za swoją Panią to...sama mam jamniczke, jak ja zostawiamy czasem u babci, to śpi na naszych torbach, butach, na czymkolwiek, co jest nasze...chodzi ogłupiała dopoki nie wrocimy...jesli trafi na szczesliwy domek, to na pewno dlugo bedzie tesknila...myslici, ze bedzie umiala zapomniec, skoro miejsce gdzie przebywa do tej pory, jak na fotkch widac, jest naprawde dla Niej szczesliwym domkiem???Trudno to sobie wyobazic i zal serce sciska, ale mam nadzieje..a nadzieje zawiesc nie moze...Dobranoc Soniu...(Do kiedy moze przebywac u swojej Pani???)
-
Zagłodzony Sajfer z brzeskiego przytuliska-nareszcie ma dom !!!
gonia66 replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
Madziek..i co tam u SAjferka???Wszystkim pokazuję jego fotki i w ogole Wasze forum...są w szoku...Co to mogło być? Mam nadzieję, że to rzeczywiście był jednorazowy incydent i już cisza w tym temacie??W każdym razie napisz proszę jak najszybciej jakie są wieści..kiedy bedzie mial te badania ktore mial jeszcze miec???I prosze wymiziaj tam tego ślicznego Kawalera..jest naprawde cudownym chlopakiem..a ta jego blyszczaca siersc..figura..mmmmm...To cudowna widziec ta przemiane, a jeszcze cudowniejsze miec swiadomosc, ze na swiecie sa tacy ludzie, jak Wy tu wspaniałe dziewczyny ( i chyba nie tylko)..przyjaciolki z dogo..Aniołowie w ludzkiej skórze:lol::lol::lol::lol: -
Jejku Klaudus nawet nie wiesz jak ja się wstydzę:oops::oops::oops:Napisałam, że Mikuś jest u Madzi...ale naprawde myslalam o Tobie, tylko pomyliłam wątki (Sajfer- tam jest właśnia Anioł Madzia)...Bałam się tu dzis wejść jak to sobie uświadomiłam, ale :"na szczęście" masz zepsutego kompa;)JUż to naprawiam i tłumaczę się tylko tym, że pora była bardzo pożna, ja zachlapana i zagilana od płaczu (oczywiście ze wzruszenia ze spotkania z Aniołami- bo kto by sie nie wzruszył w takim momencie)..Bo ja naprawdę uwazam, że tu na dogo spotkałam Aniolów z prawdziwego zdarzenia i niczego nie koloryzuję...A i tak twierdzę, ze Mikuś na jak u Pana Boga za piecem u Ciebie i dlugo pewnie będzie trzeba szukać mu takich warunków, jakie ma u Ciebie. Dzieki cioteczkom, które umieja robić ogłoszenia- szanse na pewno sa dużo, duzo większe:):):)A może faktycznie gdzies jakiś Anioł sie jeszcze zawieruszył, albo czeka na "tą specjalną" chwilę i może akurat zaraz zjawi się gdzies niedaleko Klaudusi????Coż ja naprawdę wierzę w cuda, więc teraz nie pozostaje mi nic innego:lol:Kochane jesteście dziewczyny i razem z Mikusiem dziękuję za Wasze poświęcenie i MIŁOśĆ:loveu:
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
gonia66 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Czynaprawde nikt nam nie powie co u Psiuni???TAk mi przykro, ze wiesci o nim zaginęly:(..ale i tak przytulam i miziam za uszkiem i po brzusiu ta niezwykła Psinke..tak bym chciała znależć jej domeczek.. -
Oj HAlbina...jestem tu kilka razy dziennia i zagladam do Mikusia...Dzis przy tej okazji weszlam na Twoje banerki i znowu wyje ze wzruszenia...znow mnie wcielo na dogo, a mialam byc tylkko kilka minut..(nie wstane na Msze rano..:P)Jak ja was dziewczny podziwiam i jak bardzo jestem szczesliwa ze znalazlam to dogo...myslalam ze juz swiat sie konczy i ze nie ma juz prawei dobrych i kochanych ludzi na nim..ale NIE!!!!!!NIE SKONCZY SIE DLUUUGO POKI SA TACY LUDZIE JAKICH TU SPOTKALAM!!!:multi::multi::multi::multi:czytam Was po nocach zamiast spac, rano wstaje z zapuchnietymi slepiami...tyle tylko ze czesciej jednak naprawde placze ze wzruszenia...a Miki...ja nawet wstydze sie pisac tego tutaj bo nie wiem czy moge i czy wypada..odkad trafil do Madzi..ja ciagle mam nadzieje, ze u Niej zostanie tak jak Platonik u Ciebie, bo jakos dziwnie nie wyobrazam sobie, zeby gdziekolwiek moglby miec lepiej...:oops::oops:Tylko Madziu nie gniewaj sie i nie denerwuj..ale naprawde o Mikusia jestem dziwnie spokojna, kiedy jest z Toba:lol:Prosze..napisz mi..czy sa jakies realne szanse na to, ze Mikus moglby zostac z Toba???Czy mozna cos zrobic, zeby tak bylo??Przepraszam od razu, jesli to bylo niestosowne pytanie, ale ja jeszcze nie znam za bardzo "regul tu panujacych" i we mnie ciagle biora gore emocje...Dziekuje Wam dziewczyny ze jestescie!!!!Dobranoc Mikus, dobranoc cioteczki, dobranoc wszystkie Psinki i koteczki...do juterka