Jump to content
Dogomania

Agata,Sonia

Members
  • Posts

    801
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agata,Sonia

  1. Wiem i przepraszam:oops: Człowiek chce dobrze,a tu nagle najazd,że za drogo transport.Dobrze,że możesz pojechac:lol:,tylko szkoda,że autko tak dużo pali;) To co,zgoda?:razz:
  2. A kto tu mówi o liczeniu za kilometr????? Ja liczyłam nie to najmniejsze spalanie tylko średnie i proszę mnie nie obrażac,bo nie raz jezdziłam z psami w potrzebie. Skoro piszesz,że Pati jezdzi dieslem to nie sądzę,że pali jej więcej niż 10l. na 100km na trasie(to i tak dużo).Ropa jest prawie po 5zł,więc 700km to 350zł,ale ok Ty wiesz najlepiej ile kosztuje Cię auto. Akurat w tym temacie jestem bardzo dobrze zorientowana,dlatego proszę zakończmy tą przepychankę dla dobra Miśka. Przeciez nie chodzi o 100zł tylko o dobro psa!!!!!
  3. Nikogo nie podliczam tylko głośno myślę,wzorując się na moim również sporym samochodzie z 3-litrowym silnikiem. Pali 8,może 9l. na 100km na trasie,w mieście miedzy 13,a 15l.w zależności od tego jak jeżdżę... Każde przeciętne osobowe auto pali od 6-9l. na trasie,podkreślam na trasie. Gdybys dokładnie przeczytała mój post to jest w nim napisane,że widocznie Pati jezdzi jakims dużym samochodem i widocznie bardzo dużo pali i tyle... Ale nie ma sensu dyskutowac ile co pali,najważniejsze jest to,żeby psiak pojechał już do hotelu.
  4. Witam, Mam takie wrażenie,że On nie jest aż taki duży,chyba,że tak wyszło na zdjęciach... Zabierajcie chłopaka do hotelu,przez 3 miesiące będę wpłacac brakującą kwotę czyli zbieracie deklaracje,a ja dopłacam różnicę. 3 miesiące to duzo czasu,wiec deklaracje na pewno uzbieracie. Wysyłajcie pw na dogo,to tez bardzo pomaga,no i oczywiscie facebook.
  5. [quote name='Lu_Gosiak']tak:) zabieramy szukam transportu póki co rozmawialam z Pati_c - może Miska zawieść ale w niedziele -koszt 480zl kurcze wiec, ze tam jest sporo kilometrow bo ok 300km ale to kupe pieniedzy...Pati_C jest z Wawy wiec po Miska musi dojechac jeszcze od Siebie niewiem czy uda mi sie cos znalesc innego i tanszego[/QUOTE] 480zł to bardzo dużo:crazyeye: W sumie 600km w jedna i druga,no dobra niech bedzie nawet 700km co wychodzi około max 250zł.Chyba,że samochód Pati_C dużo pali np.jakiś jeep:razz:(15l.na100km).
  6. Nic się nie stało,dziękujemy za wpłatę.Dzisiaj wieczorem sprawdze konto i uzupełnię wpływy.
  7. Witam, Mogę zaproponować,ze przez 3 miesiące będę dopłacać brakującą kwotę,czy wtedy zabierzecie biedaka do hotelu?3 miesiące na uzbieranie reszty deklaracji chyba wystarczy,co?
  8. Witajcie, Niestety nie mam czasu na przeczytanie calego wątku,ale domyślam się,że psiak jest nadal w schronie. Proponuję rozpocząć zbieranie deklaracji i zabrać Go do hotelu np.do ZuziM. Ładny z Niego psiak,więc powinien szybko trafić do DS. Może warto szukać domu na facebooku i przy okazji stałych lub jednorazowych wpłat.
  9. Cudowne wieści:lol:Może się uda:razz: Do końca tygodnia uzupełnię wpłaty.
  10. Poproszę o dokładne dane do przelewu na pw. Całusy dla Malwinki.
  11. Witajcie, Ja też jeszcze nie wpłaciłam za luty,ale zawsze wpłacam między 10,a 20.W weekend porobię przelewy,więc będzie w poniedziałek... pozdrawiam
  12. Ja chociaż podniosę. Nadal macie tylko 2 dekl.stałe?
  13. [quote name='ala123']czy moja wpłata dla Binga za luty dotarła na konto?[/QUOTE] Jeszcze nie dotarła. Nowe wpłaty: 7.02. Bela51 10zł za styczeń 11.02. Jolanta08 10zł za luty 14.02. KarolinaB 10zł za luty MERCI,MERCI;)
  14. Tola,musisz jeszcze uwzględnić transport Binga do ZuziM.Właściciele hotelu,w którym przebywał policzyli 100zl za ta usługę,ale biorę to na siebie,wiec możesz wpisać,ze transport do nowego hotelu Bingus ma w prezencie ode mnie. Jeżeli chodzi o rozliczenie za hotel to sprawa wyglada następująco: Bingo jest u ZuziM od 18 stycznia i za okres od 18 stycznia do 18 lutego płacimy 360zl.ZuziaM w momencie przekazania Binga otrzymała 40zl(100zl odciagniete za transport),a ja doplacilam 320zl. Ale,żeby nie mylić wpłacajmy deklaracje starym sposobem,czyli za luty,za marzec itd.
  15. Witajcie, Deklaruję stałą 10zł na śliczną Malwinkę. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to myślę,że warto zbadać jeszcze serduszko.Szybkie męczenie się na spacerach może być spowodowane wadą serca.Pokryję koszty EKG.
  16. Śliczne allegro.Dziękujemy Selenga. A tel. w ogłoszeniach do kogo jest podany?
  17. [quote name='bela51']Dzisiaj poleciała moja styczniowa deklaracja. Znowu byla obsuwa:oops: Agata, Sonia - prosze o odetkanie skrzynki.:lol:[/QUOTE] Spoko,zdarza się... Skrzynka lekko odetkana.
  18. Nowe wpłaty: 28.01. Pani Beata Wojc... to chyba Beataczl... 10ZŁ 02.02. Izabela1234 15ZŁ Wiga138 122zł Ala123 za styczeń 30zł 04.02. Sylwija 30zł Malibo57 50zł Dzięki!
  19. Witam, Przede wszystkim przepraszam Ciebie Mikusiu,że dopiero teraz wpłaciłam zaległe pieniążki za cegiełki i oczywiście wszystkich,którym los tej psinki nie jest obojętny. Tak jak pisałam w pw do faith35,w ostatnim tygodniu nie miałam głowy na nic,ale nie będę się zwierzać ze swoich problemów.W końcu każdy je ma,większe i mniejsze. Jeszcze raz przepraszam...
  20. [quote name='zuziaM']Agatko, jesli szykujesz sie juz z wplata za pierwszy okres rozliczeniowy, tj od 18.01.11 do 17.02.11 ( pomniejszone o 40 zl, ktore juz dostalam ), to prosze Cie zebys wplacila dopiero 1 lutego , nie w styczniu. Dzieki.[/QUOTE] Gosiu,będę przelewać po 10.Może być?
  21. Dzięki Tola:lol: Czy któraś cioteczka może zrobić allegro dla Binga,a ja zafunduje ogłoszenie wyróżnione.
  22. Jaki śliczny ten nasz Binguś.
  23. [quote name='ata']Pamiętam jak Jamor wspominał, że Sami najlepiej aby trafił w warunki domowe, mam nadzieję, że pod tym względem nic się nie zmieniło. Nie możemy go oddać do kojca....... prawda!?[/QUOTE] Prawda,prawda Ata. Aż nie mogę uwierzyć ,że to nasz Sami:placz::lol: Dla takich chwil warto żyć:multi::multi:
×
×
  • Create New...