-
Posts
801 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata,Sonia
-
A kto tu mówi o liczeniu za kilometr????? Ja liczyłam nie to najmniejsze spalanie tylko średnie i proszę mnie nie obrażac,bo nie raz jezdziłam z psami w potrzebie. Skoro piszesz,że Pati jezdzi dieslem to nie sądzę,że pali jej więcej niż 10l. na 100km na trasie(to i tak dużo).Ropa jest prawie po 5zł,więc 700km to 350zł,ale ok Ty wiesz najlepiej ile kosztuje Cię auto. Akurat w tym temacie jestem bardzo dobrze zorientowana,dlatego proszę zakończmy tą przepychankę dla dobra Miśka. Przeciez nie chodzi o 100zł tylko o dobro psa!!!!!
-
Nikogo nie podliczam tylko głośno myślę,wzorując się na moim również sporym samochodzie z 3-litrowym silnikiem. Pali 8,może 9l. na 100km na trasie,w mieście miedzy 13,a 15l.w zależności od tego jak jeżdżę... Każde przeciętne osobowe auto pali od 6-9l. na trasie,podkreślam na trasie. Gdybys dokładnie przeczytała mój post to jest w nim napisane,że widocznie Pati jezdzi jakims dużym samochodem i widocznie bardzo dużo pali i tyle... Ale nie ma sensu dyskutowac ile co pali,najważniejsze jest to,żeby psiak pojechał już do hotelu.
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
Agata,Sonia replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Witam, Mam takie wrażenie,że On nie jest aż taki duży,chyba,że tak wyszło na zdjęciach... Zabierajcie chłopaka do hotelu,przez 3 miesiące będę wpłacac brakującą kwotę czyli zbieracie deklaracje,a ja dopłacam różnicę. 3 miesiące to duzo czasu,wiec deklaracje na pewno uzbieracie. Wysyłajcie pw na dogo,to tez bardzo pomaga,no i oczywiscie facebook. -
[quote name='Lu_Gosiak']tak:) zabieramy szukam transportu póki co rozmawialam z Pati_c - może Miska zawieść ale w niedziele -koszt 480zl kurcze wiec, ze tam jest sporo kilometrow bo ok 300km ale to kupe pieniedzy...Pati_C jest z Wawy wiec po Miska musi dojechac jeszcze od Siebie niewiem czy uda mi sie cos znalesc innego i tanszego[/QUOTE] 480zł to bardzo dużo:crazyeye: W sumie 600km w jedna i druga,no dobra niech bedzie nawet 700km co wychodzi około max 250zł.Chyba,że samochód Pati_C dużo pali np.jakiś jeep:razz:(15l.na100km).
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nic się nie stało,dziękujemy za wpłatę.Dzisiaj wieczorem sprawdze konto i uzupełnię wpływy. -
Witajcie, Niestety nie mam czasu na przeczytanie calego wątku,ale domyślam się,że psiak jest nadal w schronie. Proponuję rozpocząć zbieranie deklaracji i zabrać Go do hotelu np.do ZuziM. Ładny z Niego psiak,więc powinien szybko trafić do DS. Może warto szukać domu na facebooku i przy okazji stałych lub jednorazowych wpłat.
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści:lol:Może się uda:razz: Do końca tygodnia uzupełnię wpłaty. -
Owczareczka delikatna jak porcelanowa laleczka – ma dom !
Agata,Sonia replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Poproszę o dokładne dane do przelewu na pw. Całusy dla Malwinki. -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Agata,Sonia replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witajcie, Ja też jeszcze nie wpłaciłam za luty,ale zawsze wpłacam między 10,a 20.W weekend porobię przelewy,więc będzie w poniedziałek... pozdrawiam -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ala123']czy moja wpłata dla Binga za luty dotarła na konto?[/QUOTE] Jeszcze nie dotarła. Nowe wpłaty: 7.02. Bela51 10zł za styczeń 11.02. Jolanta08 10zł za luty 14.02. KarolinaB 10zł za luty MERCI,MERCI;) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Tola,musisz jeszcze uwzględnić transport Binga do ZuziM.Właściciele hotelu,w którym przebywał policzyli 100zl za ta usługę,ale biorę to na siebie,wiec możesz wpisać,ze transport do nowego hotelu Bingus ma w prezencie ode mnie. Jeżeli chodzi o rozliczenie za hotel to sprawa wyglada następująco: Bingo jest u ZuziM od 18 stycznia i za okres od 18 stycznia do 18 lutego płacimy 360zl.ZuziaM w momencie przekazania Binga otrzymała 40zl(100zl odciagniete za transport),a ja doplacilam 320zl. Ale,żeby nie mylić wpłacajmy deklaracje starym sposobem,czyli za luty,za marzec itd. -
Owczareczka delikatna jak porcelanowa laleczka – ma dom !
Agata,Sonia replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Witajcie, Deklaruję stałą 10zł na śliczną Malwinkę. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to myślę,że warto zbadać jeszcze serduszko.Szybkie męczenie się na spacerach może być spowodowane wadą serca.Pokryję koszty EKG. -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Śliczne allegro.Dziękujemy Selenga. A tel. w ogłoszeniach do kogo jest podany? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Dzisiaj poleciała moja styczniowa deklaracja. Znowu byla obsuwa:oops: Agata, Sonia - prosze o odetkanie skrzynki.:lol:[/QUOTE] Spoko,zdarza się... Skrzynka lekko odetkana. -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nowe wpłaty: 28.01. Pani Beata Wojc... to chyba Beataczl... 10ZŁ 02.02. Izabela1234 15ZŁ Wiga138 122zł Ala123 za styczeń 30zł 04.02. Sylwija 30zł Malibo57 50zł Dzięki! -
Witam, Przede wszystkim przepraszam Ciebie Mikusiu,że dopiero teraz wpłaciłam zaległe pieniążki za cegiełki i oczywiście wszystkich,którym los tej psinki nie jest obojętny. Tak jak pisałam w pw do faith35,w ostatnim tygodniu nie miałam głowy na nic,ale nie będę się zwierzać ze swoich problemów.W końcu każdy je ma,większe i mniejsze. Jeszcze raz przepraszam...
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']Agatko, jesli szykujesz sie juz z wplata za pierwszy okres rozliczeniowy, tj od 18.01.11 do 17.02.11 ( pomniejszone o 40 zl, ktore juz dostalam ), to prosze Cie zebys wplacila dopiero 1 lutego , nie w styczniu. Dzieki.[/QUOTE] Gosiu,będę przelewać po 10.Może być? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dzięki Tola:lol: Czy któraś cioteczka może zrobić allegro dla Binga,a ja zafunduje ogłoszenie wyróżnione. -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Agata,Sonia replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Jaki śliczny ten nasz Binguś. -
[quote name='ata']Pamiętam jak Jamor wspominał, że Sami najlepiej aby trafił w warunki domowe, mam nadzieję, że pod tym względem nic się nie zmieniło. Nie możemy go oddać do kojca....... prawda!?[/QUOTE] Prawda,prawda Ata. Aż nie mogę uwierzyć ,że to nasz Sami:placz::lol: Dla takich chwil warto żyć:multi::multi: