Jump to content
Dogomania

Agata,Sonia

Members
  • Posts

    801
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agata,Sonia

  1. Super,że Binguś jest już u Ciebie ZuziaM!!!!! Tak jak zawsze mówię ,,wszystko w rękach Boga",więc tak miało być. Nie wiem dlaczego ten Pan tak się zachował...Jak rozmawiałam z Nim czy z Jego żoną przez telefon to zawsze bardzo chwalili Binga,że jest kochany i nie ma z Nim żadnych problemów,oprócz tego,że na początku chciał przeskakiwać przez płot.Właściele hotelu wydawali się ok i że mają dobre serce,ale kto to wie...Prawdy się nie dowiemy,ponieważ nie było możliwości odwiedzania Binga.Ja jestem z Poznania,do tego byłam w ciąży i nie było możliwości.A żadna z Bingusiowych cioteczek niestety nie mieszka w pobliżu... A rozliczenie wygląda następująco: Za transport Państwo potrącili 100zł,ponieważ za styczen płaciłam 10zł za dobę czyli 300zł. Bingo jest u ZuziM od wczoraj czyli powinni oddac 140zł,ale tak jak się umawiałam odciągnęli za transport. ZuziaM otrzymała 40zł i trzeba jeszcze dopłacić.Zadzwonię i dowiem się ile...
  2. Do tej pory płaciliśmy 12zł za dobę,jak miesiąc miał 30 dni to było 360zł,jak 31 dni to 372zł.U ZuziM płacimy 360zł za każdy miesiąc. Deklaracji stałych mamy 330zł,ponieważ Doda_ też już nie wpłaca...czyli brakuje 30zł.
  3. Widzę,że bardzo mało cioteczek odwiedza ten wątek i dlatego musiałam sama podjąć decyzję... Bingo w środę lub czwartek pojedzie do nowego hotelu u ZuziM. Koszt miesięczny stały 360zł.Do ZuziM zawiozą Go właściciele hotelu,w którym obecnie przebywa.Za transport trzeba oddac,ale na szczęście jest to niedaleko.
  4. Witam, Nie moge zadeklarowac stałej,ale dorzuce 50zł jednorazowo.Poprosze o dane do przelewu.
  5. Zadzwonie jutro do ZuziM i zapytam czy przyjmie Binga,czy bedzie miec miejsce od lutego...
  6. Widziałam stronę o ZuziM.Wydaje się bardzo ok i cenowo nawet podobnie...
  7. ALARM,ALARM,ALARM,ALARM,ALARM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witajcie, Niestety musimy zabrać Binga z hotelu.Dzwoniła dzisiaj do mnie właścicielka i tak jak pisałam wcześniej zlikwidowała od stycznia hotel,a miejsce na działce,gdzie stoją boksy chce zagospodarowac na inne cele.Sytuacja zmienila się nagle,wiec trzeba Bingusia zabrac.Pytałam czy Bingo nie może zostac na innych zasadach,ale niestety nie. Prawdopodobnie jest możliwość przeniesienia Binga do ZuziM(została polecona przez właścicieli,znają się).Jest to blisko około 50km od miejsca,w którym teraz przebywa Bingo.Państwo moga Binga przetransportowac do ZuziM... Osobiście nie znam ZuziM czyli Pani Małgorzaty,może któraś z Was cioteczki,więc czekam na Wasze opinie... Poprosiłam,żeby Bingo został chociaż do końca lutego.Jest taka możliwość,ale najlepiej zabrac Go do konca stycznia. Hotel zapłaciłam za grudzień(372zł) i styczen(310zł). Jeżeli przenosimy Binga do ZuziM to mam do niej tel. i bede działac... Nowe wpłaty: 3.01. Akrum 40zł za I i II. Izabela1234 15zł 4.01. Wiga138 122zł KarolinaB 10zł 7.01. Malibo57 50zł 10.01. Bela51 10zł za XII. 11.01. Jolanta08 10zł za I. 12.01. Sylwija 30zł Dziękujemy.
  8. Podnoszę moją deklarację do 40zł. Ile brakuje stałych dekl. i na co jeszcze potrzebne są pieniążki?
  9. Nie mam zdjęć,ale poproszę,żeby mi jakieś przesłali. Wpłaty: 1.12. Bela51 10zł za listopad 2.12. Beataczl 10zł za listopad 6.12 Plicha 10zł Izabela1234 15zł Sylwija 30zł Malibo57 50zł 7.12. Wiga138 100zł 13.12. KarolinaB 20zł za dwa miesiące Ala123 30zł Jolanta08 10zł 20.12. Beataczl 10zł Będziemy płacic 10zł za dobę,ponieważ Bingo będzie na płatnym tymczasie(właściciele hotelu zamykają działalność). Mogą przyjąc więcej psów,jeżeli ktoś szuka płatnego DT... Hotel za listopad zapłacony - 360zł
  10. Binguś ma się dobrze.Jutro napiszę więcej i uzupełnię wpłaty. Za listopad hotel jest zapłacony. Od stycznia będziemy płacić 10zł za dobę w hotelu,jutro napiszę dlaczego... Ana666,mam chętnego na pieska z Waszego schroniska.Rodzice dziewczyny co adoptowała Czarka...Napisz mi pw z tel.
  11. Witajcie cioteczki, Jak wygląda sytuacja z chłopakami?Niestety nie mam czasu,żeby przejrzec cały wątek.
  12. To prawda Akrum. Mam pytanko-Szarik jest w dt czy w hotelu?Nie mam czasu,żeby przejrzec cały wątek.
  13. Nowe wpłaty: 04.11 Sylwija 30zł 05.11 Izabela1234 15zł 05.11 Ala123 30zł 08.11 Bela51 10zł za pażdziernik 08.11 Plicha 10zł 10.11 Jolanta08 10zł 10.11 KarolinaB 10zł 16.11 Bazarek Emigrantki 109,25zł Dziękuję w imieniu Bingusia:lol::multi:
  14. Bozie,jaki słodziak. Tylko brać i kochać:loveu: Oby szybko znalazł domek:lol:
  15. Hotel za pazdziernik 372zł.
  16. Czy Ola la i Doda_ wycofały swoje deklaracje?
  17. Wpłaty: 27.09. KarolinaB 20zł 04.10. Malibo57 50zł za pażdziernik 05.10 Wiga138 100zł 05.10 Beataczl 10zł 06.10 Izabela1234 15zł 06.10 Plicha 10zł 06.10 Emigrantka 50zł 07.10 Sylwija 30zł 11.10 Ala123 30zł 11.10 Jolanta08 10zł 27.10 Beataczl 10zł 02.11 Akrum 40zł za list. i grudzień 03.11 Wiga138 100zł 03.11 Malibo57 50zł i oczywiście moje 40zł ;) Dziękuję w imieniu Bingusia:lol:
  18. Jestem w wielkim szoku!!!! i niesamowicie szczęśliwa,że Sami jest w hotelu u Jamora i robi takie postępy!
  19. Witajcie cioteczki, Do środy uzupełnię wszystkie wpłaty.Przepraszam,że tak długo to trwa,ale bardzo rzadko wchodzę na internet-brak czasu... Nie miałam żadnego telefonu w sprawie Binga.
  20. Witajcie, Do piątku uzupełnię wpłaty.
  21. Zapisuję wątek i deklaruję stałą 30 zł. Trzeba zabrac psy przez jakąś fundację i z pomocą policji,żeby mieli zakaz sprowadzania kolejnych.
  22. Hotel za sierpień też jest już opłacony 372zł i dodatkowo 69zł za usługę weterynaryjną(szczepienie + odrobaczenie).
  23. Pieniążki wpłacane są na moje konto,a pierwszy post uzupełnia Tola,ponieważ jest założycielką tego wątku. Wpłaty nie były uzupełniane od 10 sierpnia,ponieważ 13 sierpnia trafiłam do szpitala,a 16 urodziłam. Nowe wpłaty: 11.08 Ala123 30zł 13.08 Emigrantka 25zł 16.08 Plicha 10zł 25.08 Beataczl 10zł 30.08 Akrum 40zł( za wrzesień i pażdziernik). 02.09 Izabela1234 15zł 02.09 Malibo57 50zł 10.09 Jolanta08 10zł 10.09 Sylwija 30zł 10.09 Plicha 10zł 13.09 Emigrantka 25zł 13.09 Ala123 30zł 13.09 Bela51 10zł Dziękuję w imieniu Bingusia.
×
×
  • Create New...