-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='Izabela124.']Nie mam nic nowego, mam lenia i nie chce mi się robić zdjęć :eviltong:[/QUOTE] [quote name='Izabela124.'] Mi za dwa tygodnie :multi:[/QUOTE] :placz::watpliwy: jezu....zakwasy sie porobią od tego lenistwa:evil_lol: ależ Wam dobrze....
-
[quote name='Wala2006']Mogę komuś na e-maila wysłać zdjęcia żeby wstawił bo ja nie mogę dodać niewiem czemu...[/QUOTE] mozesz mi [email][email protected][/email]
-
Moj zwierzyniec-moje psiaki i tymczasy-czyli dom wariatów ;)
chita replied to kkasiiiar's topic in Foto Blogi
to ta krostka na brzusiu kolo lapki co pokazywalas? qrcze, mam nadzieje ze ten oxycort pomoze, ja mam jakas dobra masc na bazcie corizonu ale pewnie sklad ten sam. :cool3: [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dgKynHRcTNM/TwiOTuq0oHI/AAAAAAAADrg/01fdAyN-5sQ/s720/_DSC0022.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
chita replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='bira']Kurcze, dużo kasy jest do uzbierania... Oby do tego czasu dom znalazła... Miał być bazarek ode mnie, ale nawet nie wiem gdzie teraz są fanty przez mnie przekazane... Jak się nie znajdą do lutego, to dziewczynę odwiedzę osobiście, bo będę w PL na ferie.[/QUOTE] :shake: myslalam ze sie odezwala....musze Dumce odnowic jutro allegro znow, ja tez mam jakies fanty na bazar, jakos damy rade. -
[quote name='Akrum']super, widzę że się trochę sprawa naszego Dolarka ruszyła. Idę sprawdzić jak w ogóle z tymi finansami stoimy. Edit: ciotki, a ile u furciaczkowego weta kosztuje kastracja? bo ja już nie pamiętam ile było za naszego boksia jak był u furciaczek.[/QUOTE] kojarzy mi sie cos pomiedzy 150-200zl ale moze sie myle? randall zaoferowala fanty na bazarek dla Dolara:loveu:
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
chita replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Buhaha co za ujecie [url]https://lh5.googleusercontent.com/-NBYD3wsPRAs/TwS9YKikqoI/AAAAAAAADns/ijLWuP1iMtk/s640/_DSC9899.JPG[/url][/QUOTE] :obrazic::evil_lol: przynajmniej jedyne w miare ostre:eviltong: -
o rany, super!
-
[quote name='bira']Mogę dać jednorazowo 30, ale wplacę dopiero pod koniec stycznia, jak moja mama wróci do Pl.[/QUOTE] [quote name='bora1']moge dac 10zl deklaracji stalej[/QUOTE] bardzo bardzo Wam dziekuje ! ja doloze sie jeszcze jednorazowo
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
chita replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Hanek jesli sie nic nie znajdzie daj znac na maila, zapytaj kuba123 z myslowic, moge podac jej nr.tel. lub wiosne z kluczborka. Kuba jesli da rade pojedzie po kosztach paliwa to juz z nia to zalatwie, zeby tylko molga jechac.[/QUOTE] i co z tym astem? pojechal do ds? -
no spokoj to akurat tam jest;) moge zapytac czy bedzie gotowe do maja;) mamy tam łodke swoją jak cos;) kajaków i scieżek spacerowych tez dostatek a to foty jeszcze z budowy [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-WmAfQ48UPfU/TwYuK70lALI/AAAAAAAADrI/7HAxNnY5kkU/s640/_DSC8729.JPG[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-8RrMstlWbug/TwYuaOjFiaI/AAAAAAAADrU/jeyD390TQOo/s640/_DSC8734.JPG[/URL] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-0Fn8JU6ajKM/TwYrsTWjwII/AAAAAAAADrE/x3CSCODFqtk/s640/_DSC8788.JPG[/URL] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-8RrMstlWbug/TwYuaOjFiaI/AAAAAAAADrU/jeyD390TQOo/s640/_DSC8734.JPG[/url] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-WmAfQ48UPfU/TwYuK70lALI/AAAAAAAADrI/7HAxNnY5kkU/s640/_DSC8729.JPG[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-SR1BYdGH4pg/TwYrmmDxWrI/AAAAAAAADrA/6q2UqmdF094/s640/_DSC8792.JPG[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-bE08sF2vZ50/TwYrctQlKaI/AAAAAAAADq4/NQAfd-IkvAY/s512/_DSC8789.JPG[/URL] [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-5gcIdm_oeBc/TmEp0gaWfwI/AAAAAAAACPY/eDpq55jKdcA/s640/xxxxxx%252520067.jpg"]https://lh6.googleusercontent.com/-5gcIdm_oeBc/TmEp0gaWfwI/AAAAAAAACPY/eDpq55jKdcA/s640/xxxxxx%252520067.jpg[/URL]
-
[quote name='agaga21']no co ty!!! może by tak się umówić w jakiś ciepły weekend...? a jak duże te domki są? tam ich jest więcej, tzn czy są tłumy np na weekend majowy? masz więcej fot z tego miejsca?[/QUOTE] one nowe, sie wykańczają jeszcze;)nie wiem na kiedy beda gotowe, pewnie na wiosne, jest ich chyba 5 lub 6 w tym 4 zajete dla rodziny:evil_lol::cool3: a sa dosc duze, na dole salon z kuchnia i lazienka, na gorze sypialnia, ale my mieszkamy jakis kilometr od tego miejsca , i dlaczego maj?? ja bede dopiero w lipcu:mad:
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
chita replied to bira's topic in Foto Blogi
oooo to latorośl poszalała:evil_lol::-o:evil_lol: tylko kto ją wezmie po takim opisie:evil_lol: mozesz wyslac do mnie, na te oczyska nie można sie gniewac:loveu: [url]http://img69.imageshack.us/img69/7696/p1019982resize.jpg[/url] btw Bianka ospy nie zlapala jeszcze? a to jest cos czego ja nigdy nie doswiadcze w domu:evil_lol::loveu: [url]http://img194.imageshack.us/img194/8996/p1019965resize.jpg[/url] -
[quote name='Alicja']A prezent dostanę ?? [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-pf7AmqNQdF4/TwYJ2qJqGGI/AAAAAAAADqs/3KffWy4PFO4/s512/_DSC0001.JPG[/URL] słuchaj tata , a ta babka z tym aparatem to kto ;)?? [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-GxS3JhnvzcI/TwNYZTOUvJI/AAAAAAAADnU/VoICCj9aiWw/s576/amela%252520019.JPG[/URL][/QUOTE] niegrzeczne dziewczynki prezentow nie dostają:evilbat: a ta baba z aparatem bedzie Cie za pare lat zabierac na wakacje i pozwalac na wszystko na co rodzice nie pozwalają:loveu: [quote name='agaga21'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-pf7AmqNQdF4/TwYJ2qJqGGI/AAAAAAAADqs/3KffWy4PFO4/s512/_DSC0001.JPG[/URL] co ona taka obrażona?:evil_lol:[/QUOTE] foch z przytupem, nie wiem o co, nie nadążam:shake::evil_lol: [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-V5_0LPMKK7A/TwX-HbBSCfI/AAAAAAAADok/vNK242Dn6lU/s640/_DSC0044.JPG"][/URL] [quote name='agaga21'] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-ytWiaT-Ne94/TwX_glFAx7I/AAAAAAAADo4/8aRRlqThtkg/s640/_DSC0108.JPG[/URL] :crazyeye::crazyeye:gdzie to???????? bajka normalnie! zdjęcia z tobisiem świetne! widać że się pieski bardzo polubiły :)[/QUOTE] a to moje bory:loveu: akurat te domki sa wujka mojego tz, miejscowka na lato jak znalazl:cool3:
-
[quote name='martasekret']chita, z mojej strony 30 złotych[/QUOTE] dzieki:) [quote name='imperator']Mam jeszcze jedno pytanie:kiedy Dolar miałby jechać ?[/QUOTE] bedzie mogl jechac jesli beda deklaracje, a to niestety moze potrwac:-( nie mozemy wziasc psa bez deklaracji, ja juz mam Dumke z zaledwie połową i pewnie bede musiala dokladac i kombinowac na jej hotel a nie wiadomo ile taki pies posiedzi.... Gosia pisala ze w polowie stycznia bedzie z jakims innym psem jechac w te okolice ale mysle ze gdyby byla taka potrzeba ona albo jej Tz wyjechaliby po psiaka troche za zwrot kosztow paliwa.
-
snieg tylko w gorach, za to wieje jak cholera, wszystkie smietniki poprzewracane, jak jechalam samochodem pare minut wczesniej drzewo spadlo na ulice....totalna masakra, strach z domu wychodzic i do tego ten paskudny deszcz:placz:
-
[CENTER][LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g8GR3ZzsiPs/TwYHrYeFhhI/AAAAAAAADqA/96ERnSYFifQ/s640/_DSC0229.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kMoLiur8DeI/TwYH64HdXPI/AAAAAAAADqE/S1I59ThbNPw/s640/_DSC0236.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GSUww0g0S7A/TwYIUGCKK5I/AAAAAAAADqM/UIbfKijLYp4/s640/_DSC0241.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eTrMk4u6LKE/TwYIdqiYpDI/AAAAAAAADqQ/ZTJtN97RTeQ/s640/_DSC0240.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l0QlCKTMiaw/TwYIjZwBw6I/AAAAAAAADqU/IQ_UB_WF8_Q/s640/_DSC0242.JPG[/IMG] [LEFT]to tyle;) [/LEFT] [/CENTER][/LEFT]
-
[CENTER][LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CbgJLXOFmW4/TwYFIPfvBwI/AAAAAAAADpo/3p9k-9-aGnY/s640/_DSC0207.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-q5g3SEMciHE/TwYFd1CNDPI/AAAAAAAADps/EDVE7KrS4Bg/s640/_DSC0208.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Po34LN2So3E/TwYFymYIoWI/AAAAAAAADpw/vZgLcqoPBSQ/s640/_DSC0214.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1Kt1jLRZ4aA/TwYGDWZZ3iI/AAAAAAAADp0/7_6iFEKm6VY/s640/_DSC0219.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gCsbKVJtBeM/TwYGiKf8rCI/AAAAAAAADp8/lr30jDz5klI/s640/_DSC0224.JPG[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
[CENTER][LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-U03J3c9okmk/TwYDXiFcpeI/AAAAAAAADpQ/sbQmaVQBhtA/s640/_DSC0171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cgBnNkP1yPI/TwYDmJN_9qI/AAAAAAAADpU/c6maE2H_uzA/s640/_DSC0177.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IEh-6lxKU5o/TwYDynx0I2I/AAAAAAAADpY/HYEU5A8oxjo/s640/_DSC0196.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hRpWGSG9GqQ/TwYErScZteI/AAAAAAAADpg/DXCM0DutN5Y/s640/_DSC0204.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VFSBXKpotQs/TwYE14YCxdI/AAAAAAAADpk/h14ZOgk6BYM/s640/_DSC0205.JPG[/IMG] [/CENTER][/LEFT]
-
[CENTER][LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pf7AmqNQdF4/TwYJ2qJqGGI/AAAAAAAADqs/3KffWy4PFO4/s512/_DSC0001.JPG[/IMG] no i nie mogło zabraknąć Tobisia;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nFBYt8PgpJI/TwYAXhY-VQI/AAAAAAAADpA/0wUpMJuO3Ho/s640/_DSC0149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OXiby0VPy_s/TwYAo9iXE5I/AAAAAAAADpE/_NvnRDNFSs0/s640/_DSC0151.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7mLi1mTLEDA/TwYA-ZBRQDI/AAAAAAAADpI/xUjCd9YcKyM/s640/_DSC0153.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rXEuQNtdrik/TwYCbY_fDGI/AAAAAAAADpM/md_nTBqUpMI/s640/_DSC0155.JPG[/IMG] [/CENTER][/LEFT]
-
[CENTER][LEFT][LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ytWiaT-Ne94/TwX_glFAx7I/AAAAAAAADo4/8aRRlqThtkg/s640/_DSC0108.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DfojVdfWM_s/TwX_T6gKCfI/AAAAAAAADo0/TP04LuUPTC8/s640/_DSC0098.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z4DxOC8zHQg/TwX_urD0uKI/AAAAAAAADo8/Cn1U2C2NJvg/s640/_DSC0139.JPG[/IMG] i swiateczne;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zEKONgY1fsU/TwYJlcI5xZI/AAAAAAAADqk/R52ZPbkJEqU/s640/_DSC9985.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aVbSRHxwr0w/TwYJyYoLLmI/AAAAAAAADqo/1F3EqPb3RZA/s512/_DSC9995.JPG[/IMG] [/LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
-
[LEFT]dobra to nadrabiam zaleglosci;) sniegu zabrakło wiec fotki nie wyglądają na grudniowe:roll: [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-p7fDtbcJmkY/TwX-BXTTTeI/AAAAAAAADoY/AhQEk6j3J6I/s640/_DSC0029.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-w998dVp_Fx0/TwX-FnQqM-I/AAAAAAAADog/0o3jDFDSZDg/s640/_DSC0038.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-V5_0LPMKK7A/TwX-HbBSCfI/AAAAAAAADok/vNK242Dn6lU/s640/_DSC0044.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7xSsDBSIEP8/TwX-sUPbEpI/AAAAAAAADoo/qxu-g9sb-MQ/s640/_DSC0070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-enEd3hfTdJU/TwX-xPrmV-I/AAAAAAAADos/RFdUKRgOzTY/s640/_DSC0083.JPG[/IMG]