Zgadzam się że kastracja i sterylizacja to jedyny sposób zapobiegania bezdomności , od dwóch lat czytam dogomanię , to właśnie tutaj zobaczyłam całe zło zgotowane psom i nie tylko , od dwóch lat w mojej hodowli nie pojawił się żaden szczeniak , i pamiętajcie nigdy nie będziecie pewni że wasze szczeniaki będą miały zapewnioną opiekę , opiekę taką jaką wy dacie temu psu , mam kontakt z wszystkimi którzy kupili moje szczeniaki , i co z tego jak w większości przypadków psy nie mają takich warunków jakie zapwniali mi przyszli właściciele , pojechałam odwiedzić jednego z moich psiaków i co widzę pies przez dwa lata nie doczekał się dachu w kojcu nie wspominając że kojec już nie stoi przy domu tylko na końcu działki , pojawił się ostatnio włściciel mojej suki i informuje mnie że ona nie żyje , ropomacicze u 2 letniej suki a jej pan tego nie zauważył , wiesz jak to boli , ja te wszystkie szczenięta wychowałam , widziałam jak rosną , one mi ufały a ja skazałam je na takie życie , ciężko z tym żyć , jedyne co mogłam zrobić to więcej nie rozmnażać , a z doświadczenia wiem że wasz pies może mieć skłonności do ucieczek z powodu burzy hormonów , i jedynym sposobem na ten problem może być kastracja , polecam lekturę dogomani a sami zrozumiecie
pozdrawiam