gorki330
Members-
Posts
332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gorki330
-
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
podnoszę Zamira -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
masz rację :) -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dodam że Zamir nie jest już chory , jego problem z kręgosłupem jest i taki pozostanie , nie sprawia mu to bólu , biega , skacze , bawi się jak szczeniak nie widzę żeby z tego powodu cierpiał . -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
cisza niestety i chyba tak pozostanie , Pani martwiła się o jego choroby i daleką podróż choć dodałam że go zawiozę , wspominała też o innym onku w chyba Katowicach - szkoda :( -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
niestety cisza ,nikt nie dzwonił :( -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zamir pozdrawia :) -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ania za wiadomość , dzwoniłam Pani ma porozmawiać z mężem i oddzwonić -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
super wieści ,poproszę o kontak na pw -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Anashar :lol: -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dodałam ogłoszenie - [URL="http://www.owczarki.eu"]www.owczarki.eu[/URL] -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anashar']Wrzućcie go na [URL="http://www.owczarki.eu"]www.owczarki.eu[/URL] - chłopak jest piękny, na pewno szybko znajdzie dom :)[/QUOTE] próbowałam ale stona szwankuje nie można założyć konta :( -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Szkoda że nikt nie dzwoni , szkoda bo Zamir to psiak z dużym potencjałem , robi duże postępy , szybko zrozumiał jak należy zachowywac się w stadzie , nie reaguje na zaczepki , przestał dominować , jest bardzo usłuchany , przywołany natychmiast przybiega , chętnie wchodzi do kojca , nie broni juz jedzenia . Potrzeba napewno jeszcze trochę czasu i pracy , a Zamir odzyska spokój i równowagę , ogromnie kocha człowieka pomimo tego jak go traktowano , wpycha swoją mordke w ręce i prosi o zainteresowanie - kochane psisko . -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
do góry piesku -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
amen ... :) -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
pokazuj się Zamir , może ktoś cię wypatrzy -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wala2006'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pokaż się Zamirku oby wkońcu ktoś cię wypatrzył...:) Czy porozsyłać jego wątek po cioteczkach onkowych?? [/FONT][/COLOR][/QUOTE] każda pomoc jest cenna - dziękiję -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata dzięki za tekst do ogłoszeń , co do wytypowania i sprawdzania domów to nie dam rady , nie mam doświadczenia i poprostu się boję , porobiłam plakaty i rozwieszę je u weterynarzy , większość mnie zna i będzie mogła zawsze coś powiedzieć o ludziach którzy zainteresują się Zamirem -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dodam że Zamir nie brudzi w kojcu ,taki z niego czyścioch -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
masz rację Daria firma firmie nie równa , ja swoje psy też mam w firmie , jestem u nich od 6 rano do wieczora , jest ciężko ale można , skoro ktoś decyduje się na psa to powinien mieć świadomość związanych z tym obowiązków , Zamir nie miał takiego szczęścia , pewnie jak był mały to stanowił doskonałą zabawkę dla dzieci , a teraz jest duży ,dzieci urosły mają swoje zajęcia i pies stał się zbyteczny , a moze poprostu nie pasował do wystroju rezydencji , wypatrzyłam go przy okazji sterylizacji kotek z tej firmy , i wiem napewno że nie miał tam dobrze , jego właściciel zupełnie o nim zapomniał , zdany był na łaskę pracowników a nie wszyscy tam są zwierzo-lubni , nawet kotki chowali jak chciałam je zabrać na sterylkę . -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Jestem, postaram sie napisac do milosnikow ONkow.[/QUOTE] dziękuję bela51 -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']bela51, Anashar bądź Astaroth, szybszy_od_dylizansu, Cattadora. Nie jestem pewny pisowni, ale wystarczy jedno trafienie.[/QUOTE] wielkie dzięki :) -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
jeżeli możesz to bardzo proszę -dzięki -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zamir przebywa u mnie , to mądre psisko i takie kochane , jest bardzo posłuszny , coraz lepiej zachowuje się z innymi psami , już spokojnie mogę go wyprowadzać z moim sukami , dzisiaj nawet jadł śniadanie z jednej michy z dziewczynami . Sierść na dupsku odrasta ,szaleje jak szczeniak , zaprasza do zabawy , nie zna aportu ani zabawek , przez pierwsze dni bał się położyć na kocu u siebie w kojcu , dostał najciepleszy kojec , tam nigdy nie zamarza woda i jedzenie więc jego chude ciałko nie marznie , w tym tygodniu go zaszczepię . Proszę o pomoc w znalezieniu mu domu , takiego domu który nie zapomni o tym że ma psa w kojcu bo tak żył do tej pory , początek swego życia spędził przy domu a póżniej wylądował na tyłach firmy .Jeść dostał jak ktoś z pracowników sobie przypomniał jego waga to 28 kg , teraz 34 kg . Proszę o rozsyłanie wątku może ktoś go wypatrzy , pokocha... -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
gorki330 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
nadal cisza , do góry piesku