[quote name='Pliszka']Cioteczki kieleckie, ja się boję, że jak ktoś wchodzi na wątek w odezwie na apel z tytułu o wsparcie finansowe i widzi, że nie ma żadnych aktualnych rozliczeń, to może się zawahać czy pomóc... Ja wiem, że macie ogromnie dużo na głowie, ale pierwszy post w wątku jest bardzo ważny, a tutaj on działa na niekorzyść psiaka. Nie ma bieżących informacji gdzie jest pies, nie ma tekstu do ogłoszeń (ostatnio się nieźle naszukałam żeby odnaleźć piękny tekst majqi), nie ma aktualnych zdjęć ( warto pokazać jak teraz coraz piękniej wygląda Chopin) , no i nie ma rozliczeń...[/QUOTE]
się niesmiało przypomnę :oops: