Jump to content
Dogomania

Pliszka

Members
  • Posts

    6383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pliszka

  1. [quote name='terier']Wrzucam radosnego Szopulka :) [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7074/20110416012.jpg[/IMG] Jest wiosna, więc trzeba zadbać o formę ;) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2347/20110416023.jpg[/IMG][/QUOTE] Przepiękny :) Lecę szukać bazarku ogłoszeniowego, wreszcie musi się udać!
  2. [quote name='Lu_Gosiak']wznowione allegro Mobiego - podswietlowe i pogrubione: http://allegro.pl/show_item.php?item=1566386724 moze wyróznimy jeszcze chopakowi co ??- 12zl - tylko trzeba by mi to przeslac z oglonej kasy bo mam mega rachunek za wystawiane non stop allegra psie:oops: piękne :) Mogę przesłać część swojej deklaracji, a resztę (38zł) przesłać do Johanalind. Prześlij mi nr konta
  3. [quote name='savahna']Albinka w piatek ogłoszona na Małopolske.:p [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ALBINKA-mloda-lagodna-wysterylizowana-suczka-mieszaniec-darmo-W0QQAdIdZ273537213[/url][/QUOTE] mocno trzymam kciuki!!!!!
  4. [quote name='Prince']Ogłoszenia o Sarusi zrobione - jak na razie na pierwszych 20 stronach z listy podanej przez greatmadwomen. Jutro zabieram się za resztę :) A - i jeszcze mamy ogłoszenie na gumtree.[/QUOTE] Trzymam kciuki!!!!
  5. [quote name='Basia&Safi']pewnie że wiemy byłam osobiscie :) Impreza swietna :) super koncert, licytacja obrazów :) uzbierała sie bardzo ładna suma dla przystani, masa ludzi :)[/QUOTE] to super :)
  6. Dobranoc piesku :) Trzeba pomyśleć jak zaktywizować troszkę wątek :) Domku się doczekamy :) Ja sobie intensywnie wizualizuję Mobiego na jakiejś super wygodnej kanapie w objęciach nowej rodzinki :)
  7. Coś tu ostatnio pusto... Polecam Wam ciasteczka z tego bazarku: http://www.dogomania.pl/threads/205687-Wielkanocne-ciastka-pierniki-pisanki-kolczyki-%28quilling%29-dla-Pokera-%C5%BBurka-do-18.04 Kupuję je regularnie, to najlepsze maślane ciasteczka jakie jadłam w życiu, słowo honoru :) Niebo...
  8. [quote name='agusiazet']Widziałam się dzisiaj z Szopenem, wygląda pięknie i pięknie bawi się z ostrowiecką Dorą, w zasadzie nie widać na nim śladu dawnej choroby. Jest bardzo łasy na głaski, ale przed małym, zamojskim Dexterkiem ma respekt![/QUOTE] Psiak ideał :) Domki się powinny ustawiać w kolejce.. Pokazuj się piesku!!!!!!
  9. Biedaczek. Też mam w domu takiego bojącego dudka, który chyby nigdy do końca nie zaufa. Potrzebny będzie cierpliwy doświadczony domek.
  10. Mam przeczucie, że Moby nie będzie musiał długo czekać na domek :) LILU, uściskaj ode mnie na dobranoc całą swoją gromadkę ;)
×
×
  • Create New...