[quote name='agusiazet']Widziałam się dzisiaj z Szopenem, wygląda pięknie i pięknie bawi się z ostrowiecką Dorą, w zasadzie nie widać na nim śladu dawnej choroby. Jest bardzo łasy na głaski, ale przed małym, zamojskim Dexterkiem ma respekt![/QUOTE]
Psiak ideał :) Domki się powinny ustawiać w kolejce..
Pokazuj się piesku!!!!!!