Jump to content
Dogomania

Pliszka

Members
  • Posts

    6383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pliszka

  1. Lilutosi, gratuluje wygrania bazarku :) Czyli teraz Misiek to już nie Misiek , ale Moby lub Spajki :) Podaj mi na pw adres, to wyślę Ci paczuszkę :)
  2. racja :) może się niepotrzebnie martwię. jak zwykle ;)
  3. co myślicie cioteczki? a ztym siusiakiem, to dwa lata temu sobie go nie przypominam ;) no ale Miś trzymał się na dystans, więc może mi umknęło...
  4. pewnie, że zgoda, tylko nie jestem pewna czy nie za szybko? Nie wiem jak to znoszą psiaki, bo zawsze miałam suczki... no bo on taki zestresowany,a to dodatkowy stres... No ale masz większe doświadczenie...
  5. Lilu, to jest ogromny postęp w stosunku do tego co było półtora roku temu, wtedy nie dał się do siebie zbliżyć na pięć metrów, raz jak mu chciałam dać kiełbaskę i mnie zobaczył niedaleko, tak uciekał, że mało nie wpadł pod samochód... Zostawialiśmy mu więc jedzenie za bramą i dopiero jak się schowaliśmy, po jakimś czasie przychodził zjeść. Teraz jest nie do poznania. I jak go łolkiee podtuczyła :) On potrzebuje więcej czasu. Jestem pewna, że będzie dobrze :)
  6. [quote name='terier']Chopenik po kąpieli :) [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5694/20110319082.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7320/20110319086new.jpg[/IMG][/QUOTE] Dzień dobry przystojniaku!!!
  7. Oby szybciutko ktoś pokochał naszego Szopka!!!!
  8. A jak inne psiaki wychodzą na dwór to on nie chce? Odrobinkę choć jest spokojniejszy? Kava, dziękujemy za piękne imię, już zaktualizowałam bazarek :) Wciąż zapraszam :)
  9. Śliczna kochana mordka :)
  10. :) Dokładnie :) Dziękujemy za piękne zdjęcia i czekamy na kolejne nowinki :) Mam nadzieję, że weekend mija Wam spokojnie :)
  11. Cieszy mnie, że tak piszesz :) Moby - fajnie :) Ale zdecyduje zwycięzca bazarku ;)
  12. [quote name='luka1']Czy uda mi sie zrobić zdjęcia - nie wiem. Ale nawet jeśli coś pstryknę to nie będą to zdjęcia poza boksem - nie wolno mi wyprowadzać psów ( tobardziej złożony temat)[/QUOTE] Ech, w głowie się nie mieści... Wygląda na to, że schroniska, gdzie liczy się dobro zwierząt są nieliczne... Najczęsciej ważniejsze są głupie procedury i "widzimisię" dyrekcji... Smutne.
  13. Na pewno wkrótce się Miś przekona... A ten śmieszny malućki Pixelek ma swój wątek na dogo?
  14. Cały czas jest w domu? Czy sobie wychodzi? Mordka taka nieśmiała :( Ale widać, że ma śmiesznego małego koleżkę :)
  15. Rozesłałam po znajomych, nie mogę przestać myśleć o Przystani. Słuchajcie, a może jakieś cegiełki na Allegro, albo jakieś fanty by wystawić? Zawsze by się zebrało parę złotych...
  16. Mam nadzieję, że kabelek sklejony ;) LILU,proszę napisz coś więcej. Jak Wam się z Misiem żyje? Czy nie próbuje uciec? Wychodzi sobie na podwórko? Jak z innymi psiakami? Szuka kontaktu z Wami?
  17. Podnoszę, mam nadzieję, że to wyjątkowe miejsce wkrótce stanie na nogi... Mocno trzymam kciuki!
  18. I dobrze było przy okazji napisać w pierwszym poście, że Miś jest w hoteliku, gdzie jest i w ogóle taką zrobić aktualizację, aby ktoś nowy od razu wiedział co i jak :)
×
×
  • Create New...