Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. tak...udało się Grecie i Malcie :) My zastanówmy się co z pieniążkami...czy będą dla Lady? Miejsce u Donki zarezerwowane...może zgodzi się na podmiankę Grety na Lady. Anhata ma tutaj decydujący głos ze względu na sumę jaką zadeklarowała...ale nie naciskamy. anita_happy, myślę, że trzeba poszukać tych psów w schronisku... tak bardzo chciałoby się pomóc tym wszystkim psom...żal zabierać dwa, jak reszta zostaje :( Zostaje w klatkach... Mam nadzieję, że kiedyś nasza świadomość (czyli całego społeczeństwa) o losie bezdomniaków będzie większa...wiele ludzi naprawdę nie wie o sterylizacji !!!!! Myślałam, że o tym to już słyszał każdy, może starsi ludzie nie. A tu wczoraj w schronisku pokazywałam jednym ok 30 letnim ludziom psa...mówię, że suczka, a oni mi się krzywią, więc ja wtedy mówię, że można wysterylizować i kłopotu nie ma....i nagle wielkie oczy pani zrobiła.... TO JEST STRASZNE. Jak dla mnie powinien być nakaz sterylizacji wszystkich suk, które nie są w hodowli przeznaczone do rozmnażania. Koniec kropka [B]Marlenka, co do Grety i Malty....pani otwarta, zgadza się na telefony. Ma tel do ciebie, gdyby były jakieś problemy będzie cię nękać :) Na nasze polecenie:evil_lol:[/B] [B]Ale zajrzyj do tych ludzi. Uczul ich na zabezpieczenie suczek od kleszczy. To drogie, ale jak na allegro by kupili, to wyjdzie ok 35zł za 3 dawki Fiprexu. To już na 3 miesiące dla jednej jest. Poprzedni pies umarł im od kleszcza podobno.[/B] [B][COLOR=red]A co do kleszcza. Wczoraj miałam na nodze kleszcza na piszczelu. nie wbił się jeszcze całe szczęście.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]wiking, anhata obejrzeć się tam dokładnie[/COLOR]....myślę, że albo w schronie ten kleszcz na mnie wlazł, albo u tych ludzi:shake: Ale chyba u tych ludzi...bo od czasu wyjazdu ze schronu minęło więcej niż od powrotu od tych ludzi.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]A tam są Malta i Greta. Jeszcze słabe, wychudzone...[/COLOR][/B]
  2. [quote name='kama210'] niestety ja nie wiem które z tych piesków to te suczki ... jeżeli dacie radę - sprawdzcie czy którykolwiek z tych pisków trafił do schroniska, bo niesety może się okazać że po psiakach ślad zaginął.. z góry dziękujemy ...[/QUOTE] Kiedy to było? Kiedy mogły trafić do schronu? One są małe???
  3. [quote name='wiking042']Dobry pomysł. Moglibyśmy Lady dać do hotelu, nawet już w poniedziałek, skoro jest zarezerwowane miejsce... Pieniędzy już przekazanych (558zł) i tych w drodze starczy na dwa miesiące z hakiem. Co na to darczyńcy? Chodzi zwłaszcza o stałe deklaracje? :multi:[/QUOTE] Trzeba by zapytać wszystkich, czy podtrzymaliby deklaracje na Lady. Mam nadzieję, że Donka by ją wzięła...ona podobno szczekaczka na ludzi.
  4. marlenka, puszczę ci sygnał jak będziemy wyjeżdżać z radomia pewnie ok godziny zajmie nam droga.... To będzie w granicach 19.00 - 20.00
  5. Ogłoszenie Grety zastąpiłam Lusieńki ogłoszeniem, Jeszcze 8 dni wyróżnionego zostało, szkoda, żeby przepadło [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1051689423[/URL] Po 12 godzinach zdjęcia powinny się uaktualnić. AnnaA miej to na uwadzę, gdyby ktoś dzis zadzwonił.
  6. A dzisiaj Greta w anonsach....ogłoszenie na dwie edycje, ze zdjęciem.
  7. [quote name='marlenka']Oczywiście tylko wpisz ze nie odbieram połączeńz zastrzezonego . Nie mam juz ochoty wysłuchiwać sapań i jęczeń ...[/QUOTE] sapań i jęczeń??? Nieźle.....
  8. Rozmawiałam z panią. Chyba była zaskoczona tym, że zaproponowałam jej dzisiaj przywiezienie psów :) Tak jakby nie wiedziała co powiedzieć. Pewnie jak skończyłyśmy rozmawiać, to dotarło, ze dzis psiaki przyjadą. Będzie dobrze.... Póki co z anhatą skontaktować się nie mogę :( Bo pomyślałam, że jakby ona mogła wcześniej być wolna to z nią wcześniej bym do schonu podjechała, załatwiła papierkowe sprawy i zaczęła szorować Maltę i Gretę. Niestety w tym wpadku Lady nie wyjdzie na spacerek.... A moze zajmiemy się nią zamiast Malty i Grety:oops: (lilith byłaby pewnie przeszczęsliwa...)
  9. Mam nadzieję, że cały nasz dzisiejszy plan zadziała... jak tak, to już tą nockę Malta i Greta będą spały na swych włościach :multi:
  10. Jak się chce psa, to przecież nie można sie na niego doczekać... nawet w nocy się go odbiera, ale aby był już w domu... Woecie co, może jednak nie snujmy domysłów, bo znów dojdziemy do jakichś błędnych wniosków.
  11. I komplikuje się :( Nie mam zupełnie jak pomóc. A nie może on u kogoś te 5 dni poczekać?
  12. [quote name='anhata']Lady jutro postaram się ciebie wyprowadzić. Ciocia Monday i wujek wiking muszą pomóc. :P[/QUOTE] Wyjdzie na spacer :) weźmiesz jakąś smycz i obrożę?
  13. [quote name='anhata'] Chcę też Lady wyprowadzić, ale [przyznam się, że się boję.[/QUOTE] eee....widziałaś jak ona się cieszyła? Chyba nie ma co się bać. Wiking weźmiesz aparat???
  14. Nie miałam jak napisać. Jutro o 17.30 umawiamy się w schronie. Aniu o 17.15 będę pod da grasso po ciebie.
  15. A co z tą mamą suczek? Teraz rozliczenie. Zostało mi 146zł należących do suczek, wysłałam 150zł za transport...czyli rachunek czysty.
  16. [quote name='wiking042']To kiedy je kąpiemy?[/QUOTE] jutro, niedziela, poniedziałek...wszystko po południu. jak jutro pójdę do pracy to dopiero w Boże Ciało będę miała wolne - i tak, że Boze Ciało mam wolne :) udało mi się.
  17. Po niedzieli Malta i Greta mogą jechać do hotelu.
  18. Wiem, że to wątek red....ale ona chyba zalatana jest. Przecież nie chcemy niczego złego dla Malty i Grety. Wyjdą ze schronu razem tak jak red chciał. Jeżeli jej się nasza decyzja nie spodoba, no to trudno...odwołam rezerwację. Zachowam się niepoważnie. Zadzwonię dzisiaj do Iwony i dowiem się kiedy można psy zawieźć. I jaka stawka. A jak powie więcej niż 12zł za dobę? Nie dajmy ich u Iwony do jednego kojca i jednej budy. I tak do domów trafią osobno. Już powoli będą się odseparowywały od siebie. Będą obok siebie, ale nie razem. Będą się widziały na spacerach.
  19. Nic nie chcę mówić, ale już ludzie zajmują miejsca u Iwony. Zarezeruję i ja miejsce. To kiedy jedziemy kąpać te dwie ślicznoty????? Ja mogę jechać po południu każdego dnia....ale sama nie chcę się za to brać. Nie wiem czy TZ pojedzie ze mną....
  20. mestudio :loveu: :p :lol: :multi: SUPER Komu przelać pieniądze i ile? Za transport oczywiscie. Fajnie jak ktoś z psa się cieszy - i jeszcze pisze smsy :)
  21. Donka napisała, ,że ma miejsca. Decydujemy się na dwa??? Od razu zaznaczę, że jedno albo będzie albo nie. Teraz wychodzę, dopiero późnym wieczorem będę. Jeżeli ktoś może to proszę zarezerwujcie na wątku u Donki 2 miejsca dla suń o któych na tamtym wątku pisałam - jeżeli tak zdecydujecie. Podejrzewam, ze miejsc pewnie niedługo już nie będzie....
  22. Trafiło się Zuzi :) Taki wspaniały dbający o nią domek. Gdyby psy przewidywały (zapewne nie myślą o jutrze) to nie pomyślałaby, że wyjdzie z tego strasznego boksu....i że mogłaby mieszkać w zwykłym domu u kogoś, kto się nią czule zajmie.
  23. Może Maltę na dwór dać (o ile będzie regularnie z kojca wychodziła i będzie miała kontakt z człowiekiem)...łatwiej ją będzie w czystości na dworze utrzymać :) Bo to kudłactwo może się nieźle brudzić :) Dałam ogłoszenie do anonsów radomkich póki co dla Grety (ile ja sie namęczyłam, bo kod źle wpisywałam :( ) 2 emisje...pierwsza 28.05, druga 1.06...ogłoszenie ze zdjeciem. Tel podałam do red - red mam nadzieję, że nie dostaniesz wielu durnych telefonów. Niestety z anonsów czasem debilni ludzie dzwonią i zadają durne pytania (nie mające nic wspólnego z psem na przykład) Zobaczymy czy to coś da.
  24. [LEFT]Do 26 maja [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185894-SUPER-KSIĄŻKI-tematyka-dla-każdego-!!!-Dla-Malty-i-Grety-do-26-maja-godz.-24.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1858...ja-godz.-24.00[/COLOR][/URL][/LEFT] [LEFT]Do 31.05 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186303-Eleganckie-nowe-spodnie-42-44-dla-Malty-i-Grety-do-31-maja"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1863...ety-do-31-maja[/COLOR][/URL].[/LEFT] [LEFT]Do 4.06 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/1863...6.2010-g.21.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1863...6.2010-g.21.00[/COLOR][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186407-Fajne-rybaczki-XL-XXL.-Zbliża-się-lato-!!!-Dla-Malty-i-Grety.-Do-4-czerwca.?p=14754603#post14754603[/URL][/LEFT] [LEFT]Do 5.06 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186367-Buda-materialowa-i-mieszkanko-dla-małego-gryzonia.-Do-5.czerwca.-Dla-Malty-i-Grety"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1863...-Malty-i-Grety[/COLOR][/URL][/LEFT] [LEFT]Ogłoszę je w anonsach[/LEFT]
×
×
  • Create New...