Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. [quote name='agnieszka32']A możemy liczyć na zdjęcia tego brązowego astka oraz parę słów o nim? Astów czekających na domy jest setki, adopcje właściwie stoją w miejscu :( Doddy to Fundacja AST, ale nie tylko ona zajmuje się adopcjami ttb - jak będą fotki, to wrzucimy psiaka na ogólny wątek bullowatych, zleci się nas więcej ciotek od bullków ;)[/QUOTE] O fajnie :) Z tego co pamiętam, to piesek jest w boksie 12 albo 11 kwarantanna...(był obok dwóch suczek z Brzustowskiej) Jest przeuroczy...o mało mu się dupka nie urwie jak sie do niego podchodzi. To chyba chłopak... Taki chudy :(, pamiętam jak z anhatą dawałyśmy psiakom pokrojonego batona, to z ręki bardzo ładnie jadł. [COLOR=red][B]Jak ktoś będzie w schronie może mu cyknąć zdjęcie??[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]A moze starczy czasu na wyprowadzenie go z boksu?[/B][/COLOR]
  2. koszt 360zł, sporo wpłat jednorazowych z bazarków...deklaracji stałych szukamy nadal...wiking robi całe rozliczenie... na pewno fiprex jej się przyda i obroża (ew smycz) Z samochodem nie ma problemu, postaram się ją zawieźć Lilith, a może mogłabyś któregoś dnia do schronu podjechać i ją wykąpać? Tylko sama nie dasz rady i lepiej po płudniu jak już dużo ludzi się nie kręci. Można ją wcześniej wykąpać, może przewietrzeje...A jak nie to przed samym wyjazdem, tylko to znów całe popołudnie zejdzie. Hotel w okolicach Białobrzeg Może by troszkę schudła ta królewna w hotelu :)
  3. red, teraz mają podwórko...ładny ogródek...i Greta za płotem ma pięknego olbrzymiego psa (pewnie jakiś rasowiec)m którego może obszczekiwać :)
  4. Lady może jechać do Donki :) Ja niestety przed Bożym Ciałem nie dam rady jechać. Ciocia umarła, będzie pogrzeb w Lublinie...nie dam rady. Mogę kombinowac z jechaniem po czwartku. Dobrze by było, żeby Magda pojechała z Lady (w sensie, żeby była przy niej). Czy kąpać - ona krótkowłosa, może nie jest taką śmirdzioszką???? Cieszę się, że tej królewnie uda sie wyjść ze schronu i mam nadzieję, że z hotelu łatwiej dom znajdzie. Tam tyle bid w schronie...:( Jest jeszcze śliczny młodziutki brązowy astek...chyba nim muszę zainteresować fundacje astkową...chyba doddy w jakiejś takiej fundacji jest
  5. A moze ktoś czeka po prostu na twoją odpowiedź? To była "oferta"...
  6. AnnaA już zostawiła fierex w nowym domku Malty i Grety :) Będą teraz bezpieczne od kleszczy :)
  7. lilith, ale jesteś za hotelem...? Bo ja tak zaczęłam rozpytywać o hotel, a to twój wątek... Wiking, ja rozliczysz wszystkie wydatki, to wpisz rozlicznie. Bo chyba już zdecydowaliśmy, że tymi pieniędzmi pomożemy Lady? Czy z tym też wyszłam przed szereg:oops:
  8. Na wątku Zośki napisałam prośbę dla Lady... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141326-Sofia-nie-musi-wracać-do-schronu!!!-Ma-swój-dom!!!?p=14780912#post14780912[/URL]
  9. Cicho u Zosieńki... Bardzo proszę wszystkich o kliknięcie na mój wklejony banerek...Lady...wspaniała amstafowata...mamy trochę pieniążków jednorazowych, chcemy ją wysłać do hotelu. Potrzebujemy deklaracji (choćby najmniejszych kwot):oops:
  10. Czy Amelka i Bobik nadal domów nie mają? Tak cicho jakoś o nich. Ja wiem, że marudzę....ale Amelka ma zdjęcia z zimy:oops: na śniegu.
  11. tula rozmawiała z lilith o Lady...tzn o jej charakterze myślę, że lilith nie będzie miała nic przeciwko wstępnemu zapytaniu w hotelu o miejsce dla Lady...lilith chyba wie, że coś kombinujemy - nie ma jeszcze konkretnych ustaleń... Na wątku Zośki napisałam prośbę dla Lady... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141326-Sofia-nie-musi-wracać-do-schronu!!!-Ma-swój-dom!!!?p=14780912#post14780912[/URL] Może ewentualne sprawy Lady będziemy opisywać już na jej wątku? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/144235-syn-Lady-oddany-z-ds-do-ds....pomóżmy-jego-matce....?p=14781348#post14781348[/URL]
  12. [quote name='wiking042'] Zresztą już tyle osób się zadeklarowało włącznie ze mną, że zastanawiam się, czy nie odwołać anulowania transakcji i już nie zapłacić za nią? [/QUOTE] No :) I po kłopocie....nie ma co się martwić na zapas...choć pewnie nieźle cię wkurzyło, że tyle razy zalicytowałeś (czy może coś innego się tam stało...)
  13. Zapytałam Donkę na jej wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate/page4[/URL]
  14. Na miejsce Grety chciałabym ją dać [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate/page4[/URL]
  15. Hotel jest w okolicach Białobrzeg Nie dalej niż 30-40km od Radomia. Nie mamy pełnych deklaracji. Pieniędzy póki co starczy na 2 miesiące...czy tak? To jak robimy? Pytać Donki o zamiankę?
  16. tula, może jest to osoba, któa naprawdę chce psa...ale skoro 30-40zł nie może wydać na szczeniaka, to jak zapewni kilkadziesiąt zł rocznie na szczepienia i po najmniejszej opłacie 12zł miesięcznie na odkleszczenie? Ja nie dyskwalifikuję ludzi, którzy nie mają pieniędzy, ale ten ktoś powinien być odpowiedzialny i wziąć pod uwagę, że pies to nie pluszak, któremu niczego nie trzeba zapewniać. Mozesz odpisać sugerując, że utrzymanie psa też kosztuje...a niestety wydatek 40zł przy wizycie u weta to często za mało :( Szkoda, że pieniądze są takim ograniczeniem :(
  17. wiesz tula, że kombinujem Lady zamiast Grety do hotelu wysłać...tzn ja bym chciała, muszą się wszyscy deklarujący wypowiedzieć...miejsce jest, jeszcze Donce nic nie mówiłam...
  18. wiking, ja dopiero teraz zobaczyłam, ze dzwoniłeś....po pracy na działkę do siostry, która się buduje...pracy tam mnóstwo :) a tel został z boku... 6 opakowań...za zgodą obu stron chyba da się anulować transakcję...a jak nie, to skontaktuj się z AnnaA odkupi od ciebie, bo też chciała zamawiać z allegro jak się dowiedziała, że cena o tyle niższa. Ona ma sporą gromadkę. Nie przejmuj się....dla Malty i Grety 2 opakowania, dla siebie 1 zostawisz...a na 3 pozostałe zaraz znajdziemy kupców.
  19. Lilith, jaka jest Lady? Ona jest agresywna???
  20. :-(Myślę o tobie Misiu A już była szansa, że jesteś u anhaty na osiedlu - ale to tylko ktoś podobny.
  21. Wiking co do fiprexu to nie musi to być na wczoraj. Nie trzeba zamawiać priorytetu. Anna da dawki na czerwiec...możesz spokojnie zamawiać (tzn bez pośpiechu)
  22. [quote name='anhata']Monday teraz lepiej widać. Bardzo identyczny pies. Nie jest to jednak Rudek. Inny ogon. :/[/QUOTE] szkoda :( bardzo mi smutno z tego powodu
  23. [quote name='anhata'] To jest chyba ten piesek. Moja mama zrobi zdjęcie komórką i pokaże. Zrobię mu wątek. Teraz jest ciepło. Chłopak sobie dobrze radzi na osiedlu. .[/QUOTE] Misio miał taki krótki w miarę ogon. Taki jakiś niewymiarowy. Ale dobrze sobie radził na dworze...i cały opis mi do niego pasuje. Chłopak poradzi sobie wszędzie. Do mieszkania dość chętnie wchodził... Ech...jakbym chciała, żeby to był on. Wiedziałabym, że nic mu nie jest... Tu jest wątek mojego Misia (być moze twojego Rudka) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/149104-Jak-mnie-nikt-nie-przegoni-to-śpię-na-klatce.-Jak-długo-mi-się-uda-Radom[/URL]
  24. Uprać tą nową smycz i obrożę??? Szkoda by było, ale jak nie wywietrzeje to nie ma innej rady. Może wystaw ją na balkon na cały dzień. Co do paliwa, to nie ma tematu. Jak będziemy pokonywać większe odległości i nie będę mogła sobie pozwolić na taki wydatek to wtedy dam znać, że nie mogę jechać ze względów na koszt paliwa. Obroża i smycz - to odliczajcie. Fiprex kupcie. anhata, to znaczy, że ta twoja deklaracja póki co przechodzi na lady? Pytać Donkę czy weźmie Lady? Może z Magdą się skontaktować czy ona taka bojowa jest.
  25. Ja bym zrobiła tak: Wziąć podwójną dawkę czyli nie na psa 10-20kg tylko na psa 20-40kg. Wtedy jedna pipeta starcza na dwie sunie. Strzykawką można odciągnąć połowę zawartości i wstrzyknąć na kark jednej, a to co zostanie w pipecie na drugą wylać. [URL]http://www.allegro.pl/item1055191213_fiprex_l_20_40_kg_pies_pchly_kleszcze_3_dawki.html[/URL] Jak byśmy kupili dwa opakowania to na cały ten sezon by starczyło. W opakowaniu są 3 pipety. (Biorę większe dawki i kombinuję z dzieleniem, bo różnica na dwukrotnie większym opakowaniu jest ok 3zł, a skład jest dokładnie podwójny. Mi sam wet takie coś zaproponował) Raz w miesiącu muszą być czymś takim zabezpieczone. [B]To może wiking by kupił, adres do wysyłki podał do marlenki...a marlenka by zrobiła nam taką ogromną przysługę i poinstruowała panią co i jak. Trzeba by też kupić kilka strzykawek 5ml, chyba, że są mniejsze. Taka pipeta ma 4ml. Trzeba ją na pół podzielić. Strzykawki to już dosłownie groszowe sprawy.[/B] [B]marlenka....zrobiłabyś to dla nas ??[/B] [B][COLOR=teal]Sprawa jest na JUŻ. Dzisiaj trzeba to kupić, wysłać pieniądze, gość w poniedziałek wyśle Fiprex i może przed Bożym Ciałem dojdzie on do marlenki. Sami mogliśmy o tym pomyśleć :([/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...