Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. I co, dzwoniła ta kobietka?
  2. [quote name='wiking042']Monday, jesteś WIELKA! :multi: Super!!! Oczywiście nie mam nic przeciw temu, żeby kontakt był na mnie, niech tylko dzwonią. Mała jest z tyłu, tam gdzie Greta i Malta, w ostatnim boksie. Jest prześliczna. :loveu: Dzięki, jedź i wracaj szybko, jesteś bardzo potrzebna! ;)[/QUOTE] A ty zrób więcej zdjęć !!!! Porobię więcej ogłoszeń tej małej.
  3. [quote name='Monday']Mam coś dla was :) Potrzeba jest więcej zdjęć. Wiking przy następnej wizycie zabierz małą poza boks i porób kilka zdjęć :) [U][COLOR=#810081][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniakiem-byc-to-niezawsze-beztroskie-zycie-W0QQAdIdZ204378852[/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#810081][/COLOR][/U] [COLOR=#810081]Hm...tylko do kontaktu podałam wikinga, z racji tego, że wie gdzie jest ten maluch i bardzo mu na nim zależy :)[/COLOR] [COLOR=#810081]Nie obraź się Jacku.[/COLOR] [COLOR=#810081]Jeżeli bardzo tego nie chcesz to daj znać - zmienię to. Dam na siebie kontakt...ale nie bardzo pamiętam gdzie ta śliczność jest - czy w szczeniakach czy w izolatkach?[/COLOR] [COLOR=#810081][/COLOR] [COLOR=#810081]A gdzie jest Malta i Greta?[/COLOR][/QUOTE] Wiking ustosunkuj się do tego - tzn do tego nr telefonu w ogłoszeniu, bo ja bez twojej wiedzy się nim porządziłam.
  4. anhata...jadę jutro, wracam w sobotę. w niedzielę już idę do pracy i pracuje do końca tygodnia. Jeżeli jazda ze mną to najwcześniej w przysły piątek - CZY CHCEMY AŻ TYLE CZEKAĆ??? Ja wcześniej nie dam rady :( AnnaA pisała na wątku szczeniaków, że może jechać. Tylko, że jej trzeba by było za paliwo oddać (tzn. pewnie trzeba by), ale jakby co możemy to pokryć z pieniędzy, któr Malta i Greta mają. Tylko później jakby co byłby kolejny kurs z dziewczynami...takie jeżdżenie w kółko. No, ale zobaczyć trzeba. Ja teraz nic nie mogę :( Jakby yumanji nam podała przypuszczalną kwotę...żeby było wiadomo co i jak. Też musimy doliczyć koszty paliwa itd. Obrócić do niej dwa razy - jak zamierzamy to już 100zł. Ja myślę też o Donce5...ale to wyjdzie naprawdę drogo....tylko ile taniej u yumanji?
  5. No - i wszystko dobrze. Tylko ta ucieczka....
  6. Ale super :) :) :) Wreszcie będzie w swoim domku :) A jak Brutalek?
  7. Mam coś dla was :) Potrzeba jest więcej zdjęć. Wiking przy następnej wizycie zabierz małą poza boks i porób kilka zdjęć :) [U][COLOR=#810081][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniakiem-byc-to-niezawsze-beztroskie-zycie-W0QQAdIdZ204378852[/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#810081][/COLOR][/U] [COLOR=#810081]Hm...tylko do kontaktu podałam wikinga, z racji tego, że wie gdzie jest ten maluch i bardzo mu na nim zależy :)[/COLOR] [COLOR=#810081]Nie obraź się Jacku.[/COLOR] [COLOR=#810081]Jeżeli bardzo tego nie chcesz to daj znać - zmienię to. Dam na siebie kontakt...ale nie bardzo pamiętam gdzie ta śliczność jest - czy w szczeniakach czy w izolatkach?[/COLOR] [COLOR=#810081][/COLOR] [COLOR=#810081]A gdzie jest Malta i Greta?[/COLOR]
  8. AnnaA wysłałam ci pienidze 82zł z bazarku dla Billi i Brutala.
  9. [quote name='wiking042']Ja myślę, że z dwojga złego lepiej byłoby wysłać do hotelu jednego psa - ze wskazaniem na Maltę, niż wcale. Gdyby bardzo źle znosiła rozłąkę, czego mimo wszystko nie podejrzewam, zawsze możemy ją zabrać i przywieźć z powrotem do Grety. Najlepiej byłoby odwrotnie, ale raczej nie damy rady z pieniędzmi... Red, a co Ty na to?[/QUOTE] Wiking, nawet o tym myśleć nie chcę :( Nie mówię, że one mają być zawsze razem...ale nie dokonałabym wyboru czy Malta czy Greta ma iść. Malta siedzi w kącie, to fakt, ale jak się ją wyprowadzi to po niedługiej chwili już nie jest taka wystraszona. Podoba jej się głaskanie, nie ucieka jak jakaś dzikuska.... One we dwie potrzebują kąpieli, lepszych warunków, a Grecie to fryzjer by się przydał :) Ciekawe co za cudo by z niej zrobił. [B]Yumanji, a nie możesz podać nam ceny teraz?[/B] Zanim przyjedziemy?
  10. [quote name='AnnaA']Dziękujemy Mondey za wspaniałe bazarki. Jesteś niezastąpiona.[/QUOTE] Anna, przepraszam...dałaś rzeczy na kolejny bazarek, a ja ich nie odebrałam jeszcze :( Po prostu brak czasu. A w środę wyjeżdżam. Ale zrobię ten bazarek - kwestia czasu.
  11. Co do długu - będę miała 82zł z bazarku. Jak wszyscy wpłacą to przeleję ci Aniu pieniądze.
  12. [quote name='anhata']tula, wiking jakie są Wasze zdania? ( na to co wcześniej pisałam)...czas nagli..[/QUOTE] Decydujcie.... może jednak pod ten garwolin...tam być może taniej będzie, tylko od was już zależy negocjacja warunków !!! (tzn chyba najbardziej od red)
  13. Ojejku :( Co do finansów. To mam z bazarków 146zł dla Poli i Rexy. To są pieniążki już po odliczeniu tych przelanych mestudio za szczepienia. Może na ew. transport te pieniądze będą....chyba, że macie inne zamiary. Pamiętajmy jeszcze, że jest dług Billi i Brutala do spłacenia. Z innego bazarku dla tych wspomnianych dwóch psiaków będę miała 83zł.
  14. Odnośnie hotelu u Donki5 Doba 12-15zł, spacery, wybiegi, naika chodzenia na smyczy - no i przede wszystkim BLISKO !!! Zajrzyjcie na poprzednią stronę - tam podałam link. Pewnie zaraz Donka bedzie miała tych 10 psów. Może pomyślimy w trybie przyspieszonym? Niech ktoś to policzy, ew skontaktuje sie z Donką...
  15. Ta brązowa sunia jest piękna. Widziałam ją - jest bardzo chuda :( Anhata deklaruje 200zł na bank, tak mówiła. Mam nadzieję, że nie pokręciłam.
  16. Jak pisałam poprzednio w przyszłym tyg od środy mnie nie będzie. Śledźcie temat hotelu u Iwony [URL]http://www.dogomania.pl/threads/129998-Tymczasowy-dom-(płatny)/page12[/URL] Byłam u niej kiedyś, pod koniec miesiąca ma zrobić 10 boksów. Zadałam kilka pytań. Oceńcie czy warto, to jest koło Białobrzeg...raptem te 30-40km...
  17. [quote name='AnnaA']Jest jeszcze stała deklaracja dogoman.o nicku Punk. Wpłata za maj bedzie jeszcze moja, ale następne wpłaty można przeznaczyc na hotelik dla Malty i Grety. Ta deklaracja to 50 zł m-nie.[/QUOTE] to już by było 280zł chyba...
  18. Czy odezwała się jakaś osoba o Lusię ?
  19. [quote name='wiking042'] Ja nawet nie wiedziałem, że te spodnie tyle kosztują, dostałem je, zobaczyłem na metce 90, a teraz przypomniałem sobie, że tam był symbol euro. Ale są na mnie za małe, dlatego dałem je na bazar :lol:[/QUOTE] A ja nie sprawdziłam:mad: Trzeba rozreklamować ten bazarek. Można wysyłać pw z zaproszeniem...ja już kilka wysłałam. Pomóżcie reklamować. Te spodenki to szansa dla Malty i Grety.
  20. Lady machała do nas ogoniachem, cieszyła się.... Obok niej cudo pies brązowy bullowaty - śliczny chłopak. Nie poszczęściło się mu :(
  21. A ja jeszcze raz Zapraszam na bazarek. Spodnie DIESEL MOORIX nowe, z metkami itd. Okazja jakiej nie było. Na allegro znalazłam promocję na te spodnie...przecena z 300zł na 240zł. Tutaj wywoławcza to tylko 40zł !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185111-OKAZJA-!!!-NOWE-SPODNIE-MĘSKIE-DIESEL.-JAK-ZA-DARMO-!!!Do-18-maja.-Dla-Malty-i-Grety[/URL]. Zapraszam Pomóżcie rozreklamować bazar !!!! Być może uda nam sie wyciągnąć dziewczyny ze schronu. wiking pisał o 30zł/miesiąc anhata mówiła o 200zł/miesiąc - mam nadzieję, że nie pomyliłam :) red ugadaj wstępnie pod Garwolinem u tej dziewczyny cenę...może nam się uda
  22. Zapraszam na bazarek dla Malty i Grety [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185111-OKAZJA-!!!-NOWE-SPODNIE-MĘSKIE-DIESEL.-JAK-ZA-DARMO-!!!Do-18-maja.-Dla-Malty-i-Grety[/URL]. Takiej okazji jeszcze nie było !!! Spodniachy jak za darmo.
  23. [quote name='mestudio']10 letnia dziewczynka nie stanowi problemu, problemem jest drugie 3 letnie dziecko, a piesek jest zadziorny. Uprzedzałam panią o tym bo potem jest tak, że dziecko zaczepia psa, pies używa zębów do zabawy i mamy problem - pies pogryzł dziecko itp.[/QUOTE] Całkowita racja. Tutaj liczy sie podejscie rodziców, nie mogą dawać 3 letniemu dziecku psa jako zabawkę, nie mogą ich samych zostawiać - jeżeli dziecko będzie chciało "miziać" pieska cały czas. Jak rodzice w porządku, to mała może iść...to rodzice tych dzieci biorą psa, przyjmują go do rodziny - nie biorą go dla dziecka....
  24. A ja tylko czytam o Skrzacie i czekam.... Tylko dbajcie o niego. Jakieś krótkie spacerki jak będzie miał siłę i ochotę musicie mu zapewnić.
×
×
  • Create New...