Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
tak...udało się Grecie i Malcie :) My zastanówmy się co z pieniążkami...czy będą dla Lady? Miejsce u Donki zarezerwowane...może zgodzi się na podmiankę Grety na Lady. Anhata ma tutaj decydujący głos ze względu na sumę jaką zadeklarowała...ale nie naciskamy. anita_happy, myślę, że trzeba poszukać tych psów w schronisku... tak bardzo chciałoby się pomóc tym wszystkim psom...żal zabierać dwa, jak reszta zostaje :( Zostaje w klatkach... Mam nadzieję, że kiedyś nasza świadomość (czyli całego społeczeństwa) o losie bezdomniaków będzie większa...wiele ludzi naprawdę nie wie o sterylizacji !!!!! Myślałam, że o tym to już słyszał każdy, może starsi ludzie nie. A tu wczoraj w schronisku pokazywałam jednym ok 30 letnim ludziom psa...mówię, że suczka, a oni mi się krzywią, więc ja wtedy mówię, że można wysterylizować i kłopotu nie ma....i nagle wielkie oczy pani zrobiła.... TO JEST STRASZNE. Jak dla mnie powinien być nakaz sterylizacji wszystkich suk, które nie są w hodowli przeznaczone do rozmnażania. Koniec kropka [B]Marlenka, co do Grety i Malty....pani otwarta, zgadza się na telefony. Ma tel do ciebie, gdyby były jakieś problemy będzie cię nękać :) Na nasze polecenie:evil_lol:[/B] [B]Ale zajrzyj do tych ludzi. Uczul ich na zabezpieczenie suczek od kleszczy. To drogie, ale jak na allegro by kupili, to wyjdzie ok 35zł za 3 dawki Fiprexu. To już na 3 miesiące dla jednej jest. Poprzedni pies umarł im od kleszcza podobno.[/B] [B][COLOR=red]A co do kleszcza. Wczoraj miałam na nodze kleszcza na piszczelu. nie wbił się jeszcze całe szczęście.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]wiking, anhata obejrzeć się tam dokładnie[/COLOR]....myślę, że albo w schronie ten kleszcz na mnie wlazł, albo u tych ludzi:shake: Ale chyba u tych ludzi...bo od czasu wyjazdu ze schronu minęło więcej niż od powrotu od tych ludzi.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]A tam są Malta i Greta. Jeszcze słabe, wychudzone...[/COLOR][/B]
-
[quote name='kama210'] niestety ja nie wiem które z tych piesków to te suczki ... jeżeli dacie radę - sprawdzcie czy którykolwiek z tych pisków trafił do schroniska, bo niesety może się okazać że po psiakach ślad zaginął.. z góry dziękujemy ...[/QUOTE] Kiedy to było? Kiedy mogły trafić do schronu? One są małe???
-
[quote name='wiking042']Dobry pomysł. Moglibyśmy Lady dać do hotelu, nawet już w poniedziałek, skoro jest zarezerwowane miejsce... Pieniędzy już przekazanych (558zł) i tych w drodze starczy na dwa miesiące z hakiem. Co na to darczyńcy? Chodzi zwłaszcza o stałe deklaracje? :multi:[/QUOTE] Trzeba by zapytać wszystkich, czy podtrzymaliby deklaracje na Lady. Mam nadzieję, że Donka by ją wzięła...ona podobno szczekaczka na ludzi.
-
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie Grety zastąpiłam Lusieńki ogłoszeniem, Jeszcze 8 dni wyróżnionego zostało, szkoda, żeby przepadło [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1051689423[/URL] Po 12 godzinach zdjęcia powinny się uaktualnić. AnnaA miej to na uwadzę, gdyby ktoś dzis zadzwonił. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Oczywiście tylko wpisz ze nie odbieram połączeńz zastrzezonego . Nie mam juz ochoty wysłuchiwać sapań i jęczeń ...[/QUOTE] sapań i jęczeń??? Nieźle..... -
Rozmawiałam z panią. Chyba była zaskoczona tym, że zaproponowałam jej dzisiaj przywiezienie psów :) Tak jakby nie wiedziała co powiedzieć. Pewnie jak skończyłyśmy rozmawiać, to dotarło, ze dzis psiaki przyjadą. Będzie dobrze.... Póki co z anhatą skontaktować się nie mogę :( Bo pomyślałam, że jakby ona mogła wcześniej być wolna to z nią wcześniej bym do schonu podjechała, załatwiła papierkowe sprawy i zaczęła szorować Maltę i Gretę. Niestety w tym wpadku Lady nie wyjdzie na spacerek.... A moze zajmiemy się nią zamiast Malty i Grety:oops: (lilith byłaby pewnie przeszczęsliwa...)
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Lady jutro postaram się ciebie wyprowadzić. Ciocia Monday i wujek wiking muszą pomóc. :P[/QUOTE] Wyjdzie na spacer :) weźmiesz jakąś smycz i obrożę? -
A co z tą mamą suczek? Teraz rozliczenie. Zostało mi 146zł należących do suczek, wysłałam 150zł za transport...czyli rachunek czysty.
-
Wiem, że to wątek red....ale ona chyba zalatana jest. Przecież nie chcemy niczego złego dla Malty i Grety. Wyjdą ze schronu razem tak jak red chciał. Jeżeli jej się nasza decyzja nie spodoba, no to trudno...odwołam rezerwację. Zachowam się niepoważnie. Zadzwonię dzisiaj do Iwony i dowiem się kiedy można psy zawieźć. I jaka stawka. A jak powie więcej niż 12zł za dobę? Nie dajmy ich u Iwony do jednego kojca i jednej budy. I tak do domów trafią osobno. Już powoli będą się odseparowywały od siebie. Będą obok siebie, ale nie razem. Będą się widziały na spacerach.
-
mestudio :loveu: :p :lol: :multi: SUPER Komu przelać pieniądze i ile? Za transport oczywiscie. Fajnie jak ktoś z psa się cieszy - i jeszcze pisze smsy :)
-
Donka napisała, ,że ma miejsca. Decydujemy się na dwa??? Od razu zaznaczę, że jedno albo będzie albo nie. Teraz wychodzę, dopiero późnym wieczorem będę. Jeżeli ktoś może to proszę zarezerwujcie na wątku u Donki 2 miejsca dla suń o któych na tamtym wątku pisałam - jeżeli tak zdecydujecie. Podejrzewam, ze miejsc pewnie niedługo już nie będzie....
-
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
Monday replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Trafiło się Zuzi :) Taki wspaniały dbający o nią domek. Gdyby psy przewidywały (zapewne nie myślą o jutrze) to nie pomyślałaby, że wyjdzie z tego strasznego boksu....i że mogłaby mieszkać w zwykłym domu u kogoś, kto się nią czule zajmie. -
Może Maltę na dwór dać (o ile będzie regularnie z kojca wychodziła i będzie miała kontakt z człowiekiem)...łatwiej ją będzie w czystości na dworze utrzymać :) Bo to kudłactwo może się nieźle brudzić :) Dałam ogłoszenie do anonsów radomkich póki co dla Grety (ile ja sie namęczyłam, bo kod źle wpisywałam :( ) 2 emisje...pierwsza 28.05, druga 1.06...ogłoszenie ze zdjeciem. Tel podałam do red - red mam nadzieję, że nie dostaniesz wielu durnych telefonów. Niestety z anonsów czasem debilni ludzie dzwonią i zadają durne pytania (nie mające nic wspólnego z psem na przykład) Zobaczymy czy to coś da.
-
[LEFT]Do 26 maja [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185894-SUPER-KSIĄŻKI-tematyka-dla-każdego-!!!-Dla-Malty-i-Grety-do-26-maja-godz.-24.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1858...ja-godz.-24.00[/COLOR][/URL][/LEFT] [LEFT]Do 31.05 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186303-Eleganckie-nowe-spodnie-42-44-dla-Malty-i-Grety-do-31-maja"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1863...ety-do-31-maja[/COLOR][/URL].[/LEFT] [LEFT]Do 4.06 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/1863...6.2010-g.21.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1863...6.2010-g.21.00[/COLOR][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186407-Fajne-rybaczki-XL-XXL.-Zbliża-się-lato-!!!-Dla-Malty-i-Grety.-Do-4-czerwca.?p=14754603#post14754603[/URL][/LEFT] [LEFT]Do 5.06 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186367-Buda-materialowa-i-mieszkanko-dla-małego-gryzonia.-Do-5.czerwca.-Dla-Malty-i-Grety"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1863...-Malty-i-Grety[/COLOR][/URL][/LEFT] [LEFT]Ogłoszę je w anonsach[/LEFT]