Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Dobrze, że przeczytałam cały wątek Rity w dziale zaginione [url]http://www.dogomania.pl/threads/190795-Rita-rasy-Colie-zagin%C4%99%C5%82a-Chrzan%C3%B3w-40-km-od-Krakowa/page4[/url] Ufffff.........
  2. Nie ma rity????????? :-( A gość sobie czeka, że wróci?????? Już zmieniam tytuł.
  3. Jestem już. Jak sunia w nowym domku? ...........
  4. kameo, kiedy wizyta? Profilaktycznie zrobiłam Perełce jeszcze gumtree - Tusi też.
  5. Najważniejsze jest cafe animal :) Ja nie zdążę zrobić allegra... Dobrze by było jakby wlodi porobił zdjęcia....ma jakąś fajną rękę :) Jak ktoś zobaczy psa fotografowanego przez niego, to pies znajduje dom... Niech się inni wypowiedzą ba ten temat - potwierdzą to :)
  6. [quote name='Magdalena']widzę, że ktoś już się zgłosił - jeśli kameo by chciala to mogę przesłać formularz wspomagający rozmowę adopcyjną z przykładowymi pytaniami.[/QUOTE] Podejrzewam, że chciałaby Pytała mnie o listę pytań jakie powinna zadać. Ale AnnaA pewnie już jej wszystko napisała... Oby to był dobry dom.
  7. Prado ma aktualne gumtree - niestety przez dwa tygodnie nie zrobię mu ogłoszeń. Dzisiaj zrobiłam allegro na 14 dni [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1166948534[/url] Nie mogłam wyróżnionego, bojuż innemu psiakowi zrobiłam i z finansami kiepsko. Dajcie go do Oferty warszawskiej. Ogłoszenie ze zdjęciem...
  8. No i mamy wyróżnione na 14 dni allegro [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1166948145[/url] BeataM, a może do ciebie mogłabym dodatkowy kontakt w ogłoszeniach podać?
  9. Wystawiłam Lady 2 ogłoszenia ze zdjęciem w warszawskiej ofercie. Chciałam 3 edycje zrobić, ale na warszawę można tylko dwie. Telefon podałam do lilth, więc jakby co to będzie się kontaktować pewnie z Beatą, albo bezpośrednio z Magdą. Oby Lady dom znalazła... Gumtree też zrobiłam, zaraz za allegro się wezmę.
  10. Wkleiłam też prośbę na wątki z kujawsko-pomorskiego
  11. Przepraszam, że zakłócam wątek. Bardzo potrzebna jest pomoc w przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej w Bydgoszczy. Oto wątek suni: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189172-Sunia-w-zawiązanym-pudle-na-polu-prosi-o-ogłoszenia[/URL] Gdyby ktoś mógł nam pomóc, to proszę kontaktować się z AnnaA
  12. Przepraszam, że zakłócam wątek. Bardzo potrzebna jest pomoc w przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej w Bydgoszczy. Oto wątek suni: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189172-Sunia-w-zawiązanym-pudle-na-polu-prosi-o-ogłoszenia[/URL] Gdyby ktoś mógł nam pomóc, to proszę kontaktować się z AnnaA
  13. Przepraszam, że zakłócam wątek. Bardzo potrzebna jest pomoc w przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej w Bydgoszczy. Oto wątek suni: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189172-Sunia-w-zawiązanym-pudle-na-polu-prosi-o-ogłoszenia[/URL] Gdyby ktoś mógł nam pomóc, to proszę kontaktować się z AnnaA
  14. Przepraszam, że zakłócam wątek. Bardzo potrzebna jest pomoc w przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej w Bydgoszczy. Oto wątek suni: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189172-Sunia-w-zawiązanym-pudle-na-polu-prosi-o-ogłoszenia[/URL] Gdyby ktoś mógł nam pomóc, to proszę kontaktować się z AnnaA
  15. Już zapomniałam jaka ona śliczna :) Schudła - fakt. :)
  16. Powysyłałam PW do osób z Bydgoszczy. Czekamy - tylko tyle możemy zrobić.
  17. Napisałam zapytanie do DIF, sleepingbyday, TYGRYS-ica. Wkleiłam link do wątku...
  18. Wklejam jakby co link do mapy pomocy dogomaniaków [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/URL]
  19. Napiszę do orphy i sleepingbyday
  20. [quote name='AnnaA']Jest nowy domek dla Tusi. Wprawdzie w Gliwicach ale to drobiazg. Damy radę.Wysłałam na pw namiary na domek. Prosze o zorganizowanie wizyty przedadopcyjnej.[/QUOTE] Hm...szkoda, że ten domek to nie był już w niedzielę :) Pojechałaby razem z Lusią. Oby to był ten dom.
  21. Wiadomości z domu Redy: [I]"Witam[/I] [I] Redusia super, reaguje juz na swoje imie, jest bardzo grzeczna słucha sie, na spacerach juz ja pusczam. Do ludzi jest przyjazna i do innych psow też. Z jedzeniem juz jest ok. Bardzo pokokochalam ja tak jak ona chyba mnie, chodzi za mna krok w krok, wszedzie razem. A jak musi zostac w domku sama to patrzy na mnie takimi smutnymi oczkami. Bardzo wam dziekuje za nia, jest kochana. Pozdrawiam "[/I]
  22. Fajne te zdjęcia :) Mam nadzieję, że Lady też zobaczymy na podobnych zdjęciach... Ale Zośka schudła chyba :)
×
×
  • Create New...