Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Przeczytajcie [URL]http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12611106,wiadomosc.html[/URL]
  2. Przeczytajcie [URL]http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12611106,wiadomosc.html[/URL]
  3. Przeczytajcie: [URL]http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12611106,wiadomosc.html[/URL]
  4. Co z tymi ogłoszeniami????
  5. Wyróżnione allegro dla Dropa [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1208903938[/URL]
  6. Odnowiłam w takim razie Gidze-Perełce allegro [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1208151281[/URL]
  7. W tym temacie cisza? Pani nie chciała skorzystać z naszej pomocy....?
  8. Ale z niego ślicznota... To może spytać państwa wprost, czy chcieliby zatrzymać Farta.
  9. Zadnych pytań o Dropa nie ma? Zrobię mu dzisiaj wyróżnione allegro.... Jak się skończy to zrobię Pysiowi wyróżnione... Martwi mnie Giga :( Co ona tam musi czuć....niechciana. Nie można winy na psa zrzucać. Jak to dokładnie było?
  10. [quote name='AnnaA'] A sponsora szukasz na niewłaściwym forum.[/QUOTE] Tak red :) Tutaj to same kobitki przeważnie.... Red, co z kociarnią? Masz już pomysły? Czy ogólnie ten zamysł spełzł na niczym z powodu braku funduszy?
  11. Kurcze - pewnie tam nieźle się dzieje..... Co z sunią? Jakich oczekiwań nie spełniła :( Ja w pracy, dacie radę jakoś jechać???? Biedula :(
  12. [quote name='anhata']Byłamw zcoraj w schronie. Nie było jej w boksie.[/QUOTE] ?????\ A jakaś adnotacja o adopcji? Cokolwiek?
  13. CO z tym tekstem... red, jak nic nie wymyślisz to daj znać...coś sklecimy
  14. Czy mogę zaprosić na bazarek dla Lady??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00[/URL]
  15. Czy mogę zaprosić na bazarek dla Lady??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00[/URL]
  16. Czy mogę zaprosić na bazarek dla Lady??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00[/URL]
  17. Czy mogę zaprosić na bazarek dla Lady??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00[/URL]
  18. Nie uwierzycie, ale 4 godziny zeszło mi z bazarkiem dla Lady... [url]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00?p=15259097#post15259097[/url] Zapraszam, nie zmarnujmy tego trudu.... Wrzuciłam chyba wszystko co mam na bazarki....3 strony samych rzeczy. Jeżeli możecie to rozreklamujcie bazarek Zachęcam.
  19. [quote name='Ania102'] Monday zrobisz Pradusiowi kolejne allegro?[/QUOTE] Aniu, allegro ma cały czas aktualne...pilnuję tego. [URL]http://allegro.pl/prado-wilczasty-super-pies-naprawde-piekkny-i1192644165.html[/URL] Robię również ogłoszenia na gumtree bardzo często, żeby były jak najświeższe... [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-PRADO-wspanialy-wilczasty-pies-Moze-usmiechnie-sie-do-niego-los-W0QQAdIdZ225496088[/URL] na innych portalach to tak raz 2 tygodnie robię ogłoszenia - z nich chyba stosunkowo mały odzew, więc nie ma co tracić czasu na nie. Co do Elizka, jak pośledzisz bazarki to natkniesz się na rzeczy które do głowy by ci nie przyszły...(np. ciasta, imiona dla psów, ogłoszenia, bielizna czy sadzonki itp)
  20. [quote name='AnnaA']Pysio ma piękne, nowe zdjęcia na wątku Pysia post nr 126 i 128. Przeniosłabym tutaj ale nie umiem.[/QUOTE] Przegapiłam:oops:
  21. Czyli nie był domowym psiakiem.... Tak czy tak, po wyświetleniach widzę, że zainteresowanie nim ogromne. Zrobiłam mu cafeanimal...Ale nie znalazłam w metrze rubryki poświęconej wybranym psom z cafeanimal :( Może już nie drukują ogłoszen? Skończy się allegro to zrobię mu wyróżnione.... Pysiowi potrzebne są zdjęcia bez tego kołnierza! - to nie do Ciebie AnnoA :) Tak ogólnie przypominam.
  22. [quote name='red']Monday, na gumtree nie ma numeru telefonu kontaktowego.[/QUOTE] Jest, na czerwono
  23. [quote name='anhata'] Właśnie, właśnie Ciebie też kosztowały te ogłoszenia dla suni z pudełka. Podlicz nas. Nie ma tak, że nic. Moja mama się upiera nawet przez telefon.[/QUOTE] Aniu, nie żartuj:angryy: Na szerloku nie możesz dublować ogłoszeń niestety...,musisz usunąć aktualne jakby co.
  24. [quote name='anhata'] Czasochłonne to.[/QUOTE] Ano...ale to szansa. Jak możesz jakiemuś psu do oferty warszawskiej dać ogłoszenie ze zdjeciem to byłoby fajnie. Taka jedna edycja kosztuje z 5zł, ale od czasu do czasu można dać. Ja dawałam Lady i tą sunię z pudełka ze dwa razy na dwie edycje. Odzew żaden :( Ale będę jeszcze próbować.
  25. Jestem i ja...jakiej ona jest wielkości? Dorzucę ją do swoich ogłoszeń... Naprawdę zawęziłam portale ogłoszeniowe na których robię ogłoszenia...ale jak tylko mam wolniejszy dzień to nadrabiam ile się da. Cokolwiek o niej wiadomo, jaki ma charakter, jak do innych psów?
×
×
  • Create New...