Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Przeczytajcie [URL]http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12611106,wiadomosc.html[/URL] -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Przeczytajcie [URL]http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12611106,wiadomosc.html[/URL] -
Przeczytajcie: [URL]http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12611106,wiadomosc.html[/URL]
-
Co z tymi ogłoszeniami????
-
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Wyróżnione allegro dla Dropa [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1208903938[/URL] -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
Monday replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam w takim razie Gidze-Perełce allegro [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1208151281[/URL] -
sunia z 2 szczeniakami była dworzu!Ma DT/ Radom
Monday replied to anhata's topic in Już w nowym domu
W tym temacie cisza? Pani nie chciała skorzystać z naszej pomocy....? -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale z niego ślicznota... To może spytać państwa wprost, czy chcieliby zatrzymać Farta. -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Zadnych pytań o Dropa nie ma? Zrobię mu dzisiaj wyróżnione allegro.... Jak się skończy to zrobię Pysiowi wyróżnione... Martwi mnie Giga :( Co ona tam musi czuć....niechciana. Nie można winy na psa zrzucać. Jak to dokładnie było? -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA'] A sponsora szukasz na niewłaściwym forum.[/QUOTE] Tak red :) Tutaj to same kobitki przeważnie.... Red, co z kociarnią? Masz już pomysły? Czy ogólnie ten zamysł spełzł na niczym z powodu braku funduszy? -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
Monday replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Kurcze - pewnie tam nieźle się dzieje..... Co z sunią? Jakich oczekiwań nie spełniła :( Ja w pracy, dacie radę jakoś jechać???? Biedula :( -
[quote name='anhata']Byłamw zcoraj w schronie. Nie było jej w boksie.[/QUOTE] ?????\ A jakaś adnotacja o adopcji? Cokolwiek?
-
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
CO z tym tekstem... red, jak nic nie wymyślisz to daj znać...coś sklecimy -
Czy mogę zaprosić na bazarek dla Lady??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00[/URL]
-
Czy mogę zaprosić na bazarek dla Lady??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00[/URL]
-
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Czy mogę zaprosić na bazarek dla Lady??? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00[/URL] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Nie uwierzycie, ale 4 godziny zeszło mi z bazarkiem dla Lady... [url]http://www.dogomania.pl/threads/191588-MEEGGAA-BAZAR-zapraszam-znajdziecie-wszystko.-Dla-Lady-do-4.09-godz-22.00?p=15259097#post15259097[/url] Zapraszam, nie zmarnujmy tego trudu.... Wrzuciłam chyba wszystko co mam na bazarki....3 strony samych rzeczy. Jeżeli możecie to rozreklamujcie bazarek Zachęcam. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102'] Monday zrobisz Pradusiowi kolejne allegro?[/QUOTE] Aniu, allegro ma cały czas aktualne...pilnuję tego. [URL]http://allegro.pl/prado-wilczasty-super-pies-naprawde-piekkny-i1192644165.html[/URL] Robię również ogłoszenia na gumtree bardzo często, żeby były jak najświeższe... [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-PRADO-wspanialy-wilczasty-pies-Moze-usmiechnie-sie-do-niego-los-W0QQAdIdZ225496088[/URL] na innych portalach to tak raz 2 tygodnie robię ogłoszenia - z nich chyba stosunkowo mały odzew, więc nie ma co tracić czasu na nie. Co do Elizka, jak pośledzisz bazarki to natkniesz się na rzeczy które do głowy by ci nie przyszły...(np. ciasta, imiona dla psów, ogłoszenia, bielizna czy sadzonki itp) -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Pysio ma piękne, nowe zdjęcia na wątku Pysia post nr 126 i 128. Przeniosłabym tutaj ale nie umiem.[/QUOTE] Przegapiłam:oops: -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Czyli nie był domowym psiakiem.... Tak czy tak, po wyświetleniach widzę, że zainteresowanie nim ogromne. Zrobiłam mu cafeanimal...Ale nie znalazłam w metrze rubryki poświęconej wybranym psom z cafeanimal :( Może już nie drukują ogłoszen? Skończy się allegro to zrobię mu wyróżnione.... Pysiowi potrzebne są zdjęcia bez tego kołnierza! - to nie do Ciebie AnnoA :) Tak ogólnie przypominam. -
[quote name='anhata'] Czasochłonne to.[/QUOTE] Ano...ale to szansa. Jak możesz jakiemuś psu do oferty warszawskiej dać ogłoszenie ze zdjeciem to byłoby fajnie. Taka jedna edycja kosztuje z 5zł, ale od czasu do czasu można dać. Ja dawałam Lady i tą sunię z pudełka ze dwa razy na dwie edycje. Odzew żaden :( Ale będę jeszcze próbować.
-
Jestem i ja...jakiej ona jest wielkości? Dorzucę ją do swoich ogłoszeń... Naprawdę zawęziłam portale ogłoszeniowe na których robię ogłoszenia...ale jak tylko mam wolniejszy dzień to nadrabiam ile się da. Cokolwiek o niej wiadomo, jaki ma charakter, jak do innych psów?