Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Czy z ogłoszeniami już ruszamy? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M']A gdzie w E.Leclercu chciałaś powiesić? Ja wieszałam w E.Leclercu w sklepie zoologicznym bez problemu pozwolili.[/QUOTE] Teraz nie pozwolili. Gość powiedział, że właściciel zabronił wieszać, zostawiać jakichkolwiek ogłoszeń. Nie i już, nie ma dyskusji. Zostają lecznice w takim razie i ew. anonse. Tylko co napisać o Lady, amstafowata, czy jak? Bo w anonsach to masz ze dwie linijki tekstu... -
Myślę, że jutro Anna nam wszystko powie.
-
Zobaczymy - też jestem ciekawa... Póki co Ritę czeka długa droga - a ona biedaczka ma chorobę lokomocyjną. Aniu, jest taka tabletka, która powoduje, że pies nie wymiotuje, ale nie otępia jak aviomarin. Tylko jej koszt - ostatnio w pankracym na małego Farta (lekko ponad 10kg) to 20zł kosztowała... Ale może zwykły aviomarin jej podać? Niech sobie śpi w podróży. Masz już z kim jechać? I tak przez radom chyba jedziesz?
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Mam z 10 "plakatów", czy ktoś może gdzieś rozwiesić? W leclercu nie pozwolili :( Wisi jeden na myjni w leclercu... Koło siebie mam lecznicę to zaniosę... Ale gdzie jeszcze? Może ktoś gdzieś u siebie na osiedlu, w pracy w jakiejś znajomej lecznicy powiesić? Ludzie po prstu nie chcą być zawaleni jakimiś ogłoszeniami z których nic nie mają :( -
Słuchajcie, te 130zł jak nie znajdą się deklaracje, to zawsze można bazarkami nadrobić. Z tego co czytam, to chcecie Cykora na dożywocie dać?? Może głupio zabrzmiało....ale czy tak? Czyli co z ogłoszeniami? Nie szukamy domu? Bo już nie wiem...
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam na plakacie, że ma 3 lata i podałam oprócz swojego kontaktu twój lilith. Mam nadzieję, że nie będzie problemu??? Plakat podobno wydrukowany - ale zdjęcia ciemne wyszły :( No zobaczymy... Postaram się porozwieszać gdzieś. Potrzebna jest pomoc w robieniu ogłoszeń !!! Anonse ze zdjeciem, gumtree lokalne, allegro... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Zabrał już.... Zobaczymy... -
W Lwówku śl był taki Skrzat, widziałam na zdjęciach - fajny hotel, nie mam niestety linku do tego hotelu////
-
U donki jest fajny teren - daleko od ulicy - BARZO DALEKO, i daleko od sąsiadów. Ale cykorek to mi na warunki domowe wygląda :( Nie znajdziecie żadnego domowego DT? A może na klatkę jakiś bazar zrobić? Ktoś miał na dogo kojec lotniczy do sprzedaży - pewnie to duże....ale kosztował 200zł.
-
Dostałam maila od Beaty. No cóż, wszystko dobrze. Najpierw Reda wszystko obwąchiwała, póxniej była na spacerku...do psów agresji zero. Spodobała jej sie za to zabawa zabawkami, które Beata jej kupiła. I to aż do tego stopnia, że jak już nie zwracało się na nią uwagi, to zaczepiała. Najpierw zasnęła miziana po brzuchu przez Beatę, a na drugą drzemkę - chyba już nocną, poszła wtulić się w ramię taty Beaty :) Czyli nikt z nich nie będzie miała już wygodnego snu - tylko wiecznie rozkładającego się kundla:diabloti:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Mogłam jakąś ramkę zrobić... ech...nie mam nawet drukarki, nie mogłam podglądu wydruku zobaczyć bez instalacji drukarki,,,:( -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam coś takiego :( Nie wiem co się dzieje...internet nie chodzi, ja nie mam żadnego narzędzia graficznego prócz painta :( Wyszło jakie wyszło. Póki co kontakt w ogłoszeniach jest na mnie. Lilith, może ty chcesz, żeby do ciebie dzwonili???? [IMG]http://i27.tinypic.com/sdmlp5.jpg[/IMG] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ile Lady ma lat? 4? Już mi się pomieszało. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ułatwiłaś - bardzo :) Porobię lokalne ogłoszenia. Jakię plakacik by się przydał, coś wymyślę. Kontakt w ogłoszeniach chciałabyś wziąć na siebie, czy nie chcesz z nikim w sprawie adopcji rozmawiać? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Beata, ale dom z dziećmi czy bez. Mieszkanie w bloku, czy dom z ogrodzeniem, czy typowo kojec na dworze? Jak chodzi na smyczy? Czy startuje do innych psów, czy jest posłuszna, czy możesz ją np. wołać 1000razy, a ona nic sobie z tego nie robi, czy zachowuje czystość w domu. Czy Magda zgodzi się, żeby ktoś kto chce Lady umówił się z nią i do niej pojechał, zobaczył, posłuchał rad. Ja tego nie wiem....co mam pisać w ogłoszeniu? Kontakt na siebie podawać? Czy może lepiej na kogoś innego...Wiem, ze to nie "twój" pies, ale może chciałabyś rozmawiać z chętnymi ludźmi. -
Widziałam Ritę - teraz to waży z 15kg :( Chudzina straszna.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Monday replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Moja Nuka i Twoja Liza to są chyba siostry. Tak samo wyglądają, tak samo się zachowują...tak samo warczą :) -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
anhata - Lusia w kojcu??????? Anna NIGDY by się na to nie zgodziła. Pewnie wolałaby już trzymać Lusię u siebie zawsze niż oddać ją do kojca, albo do domu, gdzie niewiadomo czy będzie jej dobrze. Lusia dostanie niegorsze warunki niż u Anny. Taki był warunek. No i oczywiście nie o same warunki chodzi, ale też o ludzi... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']U Lady zmiana :D No to trzeba ją odwiedzić. Mnie każdy dzień pasuje, oprócz soboty ( 10 lipca). A mam dla niej te zabawki, kości. Monday, jak Ty masz wolne w pracy ?[/QUOTE] Jeżeli macie możliwość jechać to jedźcie...ja tylko w tygodniu po południu mogę. Muszę zadzwonić do Magdy, bo jak można już Lady ogaszać to nie ma na co czekać. Tylko jaka ona teraz jest???