Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Zapraszam na bazarek dla Yogiego - kolejnego psiaka na DT u AnnyA :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO[/url]
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ekstra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja zapraszam na bazarek dla Yogiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO[/url] -
Zapraszam na bazarek dla Blanki - koleżanki Chomiczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/193595-Na-sportowo-i-elegancko-!!!-Zapraszam!!!-Dla-Blanki.-Do-7.10[/url]. [url]http://www.dogomania.pl/threads/193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-g%C5%82%C3%B3wkami.-Dla-Blanki.-Do-6.10-godz-22[/url]. dla Yogiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO?p=15471205#post15471205[/url]
-
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Yogiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO?p=15471205#post15471205[/url] -
Pniewy za grójcem jak na mszczonów się jedzie? To kogoś z grójca trzeba by szukać. Jakby co tam bez problemu podrzucę Tobiego osobiście :) Zapraszam na bazarek dla Yogiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO?p=15471205#post15471205[/url]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Yogiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO?p=15471205#post15471205[/url] -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[quote name='wawer'] Co to znaczy "do zatwierdzania"?[/QUOTE] Na niektórych stronach trzeba zatwierdzić ogłoszenie klikając na link, który przysyłany jest w mailu. Niektórzy robiąc ogłoszenia bazarkowe nie tracą już czasu na aktywację ogłoszeń, tylko proszą o mail który ma się pojawic w ogłoszeniu, a jednocześnie zatwierdzi wszystkie linki jakie mu przyjdą.... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Super:) Wiadomo już ile karmy p. Ala dostanie??? Przynajmniej o to martwić się nie będzie chwilowo. -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[quote name='wawer']Zasponsoruję Kropeczce ogłoszenia u Koosiek na bazarku dla Maksia Otwockiego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193097-OGŁOSZENIA-2-serie-po-30-60-ogłoszeń-za-12-zł!-Dla-Maksa-do-4.10[/URL]. [/QUOTE] Przeogromnie dziękuję :) Tekst jest w pierwszym poście, mail do zatwierdzania mój: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia chyba te zielone powyżej najlepsze.... Dziękuję :) -
A może ona niedożywiona po prostu. Aniu może dawaj jej po prostu samą zwykłą karmę z puszki, wiem, że gotować jej nie będziesz...ale może chociaż to. Ja dostarczę ci więcej tych puszek, tak, żeby Plamce starczyło. A próbowałaś zalać karmę ciepłą wodą i poczekać jak zupełnie wystygnie i wymieszać z puszką? Te karmy suche są dobrym pożywieniem, dobrze by było, żeby Plamka je jadła. Jak zalejesz wodą i poczekasz z 10min, najlepiej jak jeszcze przykryjesz czymś, to to napęcznieje i się rozwala, można wtedy łyżką z czymś wymieszać. Ale kłopot ci dałyśmy z Beatą :( Blanka ma wyróżnione allegro na 7 dni.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']pewnie zle linki, mnie tez sie nie otwieraja...[/QUOTE] A teraz? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-główkami.-Dla-Blanki.-Do-6.10-godz-22[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193595-Na-sportowo-i-elegancko-!!!-Zapraszam!!!-Dla-Blanki.-Do-7.10[/URL]. -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
Rudzik jest oczywiście przewspaniały. Ja myślałam, że to kosteczki i skóra...a to naprawdę okazały jegomość :) Brzuszek ma spory :) Fajnie mu tam u Anny...nie nudzi się, drepcze sobie....tylko przydałaby mu się osoba, która by go cały czas głaskała... -
Dopiero teraz czytam, że Fiona znaleziona :) To jeszcze są ludzie, którzy przygarniają psiaki :) To też cudowne. Plakaty pomogły :) A gdzie oni znaleźli ogłoszenie o Fionie? Trochę to trwało zanim zobaczyli jakieś info o zaginionym psie.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiking042']Też już o to pytałem... o pieniądze raczej będzie coraz trudniej. Już ograniczenie wpłaty Anhaty może położyć nas na łopatki... Poza tym Lady już bardzo przyzwyczaiła się do Magdy, czy w razie ew. adopcji poradzi sobie w nowej sytuacji? Nie mamy z nią w ogóle kontaktu, nie wiemy, jak się zmieniła...[/QUOTE] Beata, pogadaj z Magdą.... Fakt jest taki, że kasy nie ma...domku dla królewny nie widać. -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-główkami.-Dla-Blanki.-Do-6.10-godz-22[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193595-Na-sportowo-i-elegancko-!!!-Zapraszam!!!-Dla-Blanki.-Do-7.10[/URL]. -
Beata, on sobie sprawy nie zdaje jak wygląda.... Jakby wiedział,to by sie zastanowił - z czym do tych dziewczyn tak startuje ;) A tymczasem zapraszam - póki co dla Blanki Zapraszam !!!!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193595-Na-sportowo-i-elegancko-!!!-Zapraszam!!!-Dla-Blanki.-Do-7.10"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1935...lanki.-Do-7.10[/COLOR][/URL]. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-główkami.-Dla-Blanki.-Do-6.10-godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1935...o-6.10-godz-22[/COLOR][/URL]. A dzisiaj powinnam wystawić bazarek meeega księgarnia dla Yogiego :)
-
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam !!!!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193595-Na-sportowo-i-elegancko-!!!-Zapraszam!!!-Dla-Blanki.-Do-7.10"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1935...lanki.-Do-7.10[/COLOR][/URL]. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-główkami.-Dla-Blanki.-Do-6.10-godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1935...o-6.10-godz-22[/COLOR][/URL]. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A teraz? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193595-Na-sportowo-i-elegancko-!!!-Zapraszam!!!-Dla-Blanki.-Do-7.10[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-główkami.-Dla-Blanki.-Do-6.10-godz-22[/URL]. -
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Ona na pewno lubi dzieci - ona lubi wszystkie dwunożne stworzenia !!! A tekst: [B][COLOR=blue]Hesia - kudłate cudo !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Ta wspaniała sunia została znaleziona przy drodze. Jej radość na widok podchodzącego do niej człowieka była ogromna, a jeszcze większa, jak ten człowiek zabrał ją do samochodu i zawiózł do domu.[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Stan wizualny Hesi był tragiczny - sierść to jeden kołtun i do tego ta przeraźliwa chudość. Teraz powoli przywracamy jej naturalne piękno :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pomimo swojego wyglądu Hesia jest przeuroczym psem, którego NIE DA SIĘ NIE KOCHAĆ.[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Od razu wpada w ramiona, uwielbia być głaskana...[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Dogaduje się z innymi psami, jest przełagodna do ludzi, potrafi chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]To po prostu pies ideał.[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Szukamy odpowiedzialnego domu dla Hesi. Jeżeli będzie potrzeba, to pomożemy w transporcie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Hesia znajduje się w okolicach Radomia. Można ją poznać przed decyzją o adopcji. Sunia ma 30cm w kłębie i waży 6kg. [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Tel w sprawie adopcji: 048 624 12 42 lub 509 142 552[/COLOR][/B] [COLOR=black]Jak się podoba, to można z tym tekstem ją ogłaszać.[/COLOR] -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5][COLOR=purple]Kto pomoże w ogłoszeniach???[/COLOR][/SIZE][/B] Kropka przebywa w pomieszczeniu, tak mniej więcej na przeciwko łazienki. Boi się wyjść, choć dwór bardzo jej się podobał. Nie potrafi chodzić na smyczy :( Ale ona do ciepłej budy nadawałaby się idealnie !!!! [SIZE=5][COLOR=purple]Tekst do ogłoszeń:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000]Kropka to bardzo fajna roczna miniaturka owczarka niemieckiego. Została potrącona przez samochód w wyniku czego miała obustronne złamanie szczęki. Sunia była bezdomna, więc trafiła do schroniska dla zwierząt. Jest już po operacji, a jej stan jest bardzo dobry....[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000]Szukamy dla niej domu, ponieważ nie może ona utknąć w schronisku. Jest bardzo ufna, łagodna do psów i ludzi. To jeszcze młody psiak, całe życie przed nią!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000]Sunia niestety nie potrafi chodzić na smyczy...no cóż, przyszły właściciel będzie mógł się czymś wykazać :) [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000]Tak czy tak, Kropka będzie potrafiła tyle, ile będzie w stanie nauczyć ją przyszły opiekun!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000]Kropka mogłaby również zamieszkać w ciepłej budzie ze stałą możliwością wychodzenia na podwórko. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000]Sunia znajduje się w Radomiu. Możliwa jest pomoc w zawiezieniu jej do nowego domu.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000]Tel w sprawie adopcji: 694 180 178[/COLOR][/SIZE]