Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Zapraszam na pierwszy ekstra bazarek dla Blanki !!! [URL="http://www.dogomania.192816-***%21%21%21-Plecak-w-g%C3%B3ry-worki-na-%C5%BCagle-i-super-smycz-dla-psa...do-23.09-dla-Blanki%21%21%21%21?p=15376713#post15376713"]http://www.dogomania.pl/threads/1928...3#post15376713[/URL] Proszę o rozreklamowanie...
-
Beata, tekst to taki roboczy....ja mam troszkę zmieniony - a mam nadzieję, że okaże się prawdziwy. Docelowy tekst, ale to już jak sunia znajdzie sie u Anny i wszystko będzie prawdą co tam wypisałam jest taki: [FONT=Comic Sans MS]Blanka to ….letnia sunia, która po prostu się komuś znudziła i została porzucona na osiedlu domków jednorodzinnych, zapewne z myślą, że przecież ktoś ją przygarnie na podwórko. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Może takie pozbycie się psa było uważane za mniejsze zło???[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Niestety, Blanka trafiła w nieodpowiednie miejsce. Była przeganiana, obrzucana kamieniami i butelkami, a każda próba dokarmiania jej kończyła się awanturą z mieszkańcami, bo „przecież się przyzwyczai i zostanie!!!”. Miarka się przebrała jak ktoś ukradł jej zostawioną miskę.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Wystraszona sunia trafiła do domu tymczasowego. Odzyskała radość życia. Okazała się wspaniałym psem. Jest posłuszna, toleruje inne psy, potrafi chodzić na smyczy i bardzo ładnie podróżuje samochodem. W jej oczach nie widać już smutku. Teraz to zwykły ufny i zadowolony pies.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Szukamy nowego domu dla Blanki. Domu, który już nigdy jej nie zawiedzie, nie oszuka i nie porzuci. Sunia jest zdrowa i wysterylizowana.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]W razie potrzeby pomożemy w zawiezieniu jej do nowego domu.[/FONT]
-
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
red, bardzo cię proszę wklej tekst do ogłoszeń na 1 stronę i napisz w pierwszym poście na których stronach są jakieś inne zdjęcia suni. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Niestety na stronie schroniska wyczytałam, że tylko suczki...:( Ale zawsze możesz zadzwonić do schronu i spytać (048) 384 77 73 -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Tobi jest u tej kobiety już pół roku !!! W końcu kobieta powiedziała, że może być u niej do czasu znalezienia domu...ale to było takie na zasadzie "no nie wiem ile", ja spytałam, może dopóki nie znajdziemy mu domu, a pani "dobrze, może być"/ bo wcześniej mówiła o wtorku, mi zaraz po tym powiedziała do końca tyg....a jak z nią rozmawiałam to dopóki nie znajdzie domu. Tak czy tak niech to będzie jak najszybciej. Odrobaczyć go trzeba będzie.... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Oj, obawiam się że w przypadku p. Ali może być problemem kontakt psiaków z innymi ludźmi. Ale cóż, p.Ala musi kumuś zaufać, ze jeszcze ktoś inny potrafi zajmować się psami...no i niestety, będzie miała przez to częste wizyty. Ale psiakom da się pomóc. A sterylki w radomskim schronisku? Jest akcja dla bezdomnych psów za free. Tylko transport, to znów godzina, ponad w jedną stronę... -
Jak już będzie u Anny i będzie o niej wiadomo coś więcej to będę ją bardzo intensywnie ogłaszała. Śliczniocha z niej. Bardzo mi do gustu przypadła. Dla mnie to chyba nie byłby problem mieć dwa psy....ale cóż, nie można mieć wszystkiego co się chce...:( Znajdziemy Blance dobry dom, Beata, miałaś rozreklamować wątek...ja go miałam tylko założyć ;) Jutro będę dzwonić do schronu. Zobaczymy kiedy sterylka. Aniu, odrobaczyć nie można, bo podobno to ryzykowne przed sterylką - podobnie jak szczepienia. Ale po sterylce jak najbardziej.... Czy ktoś chce coś dla Blanki dać? Np. karmę czy cokolwiek innego???? Ja mogę podjechać i odebrać. Na szczepienia zrobię jakiś bazarek...
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
energy, masz pełną skrzynkę... Ale co do twojego postu, to osobą decydującą o pudelku Tobi z radomia jest sbd.... Nie wiem co z nim. Ja to bym mu domu szukała...zawsze służę jakąś pomocą tu na miejscu. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']ja zrobie i przyjde tylko gdzie[/QUOTE] Pod urzędem miasta na żeromskiego, tu przy łaźni... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
szkoda :( Kto może takie ulotki zrobić? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do innej porzuconej w radomiu suni [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192538-Porzucają-psy-w-biały-dzień-!!!-Kolejna-sunia-!!!-RADOM[/URL] -
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek suni [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192538-Porzucają-psy-w-biały-dzień-!!!-Kolejna-sunia-!!!-RADOM[/URL] i na dwa bazarki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192431-m.in.-diety-dr-Atkinsa-Rok-w-ogrodzie-perfumy....do-16.09-godz.22.00[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192637-Dla-pań-rozm-40-42...bluzki-do-pracy-i-na-każdy-dzień-do-20.09-dla-Lady[/URL] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']a Lady może być wśród innych psiaków? nie będzie sie rzucać? Jak ona teraz sie zachowuje do innych psów? Trzeba zapytać Magdy jak zareaguje na takie otoczenie Monday zapytaj tej organizatorki co ona na Lady? w najgorszym wypadku można stanąc tylko z samymi ulotkami Lady gdzie to jest dokładnie? Czy ktoś mógłby pomóc z transportem suczki?[/QUOTE] Można spokojnie Lady zabrać, nawet na cały dzień. Tylko ktoś musi z Magda się skontaktować czy ona się nadaje. To wielka szansa dla niej. Akcja zaczyna się od 11. Od 10 rozstawianie namiotów itp. Ulotki byłyby fajne :) Z transportem jakby nikt nie mógł to ja będę do dyspozycji ;) Więc wszystko da się zorganizować. -
Wklej w pierwszym poście nr tel do siebie.... Bo jak sięznajdzie, to trzeba od razu dzwonić po ciebie.
-
Słowackiego, to może w stronę ustronia idzie? Będę jej wypatrywać.