Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Dogo pisz do anhaty. Ona jeździ do schronu - bierze ze sobą nawet grupkę uczniów. Na pewno chłopaka wyprowadzi...Mam nadzieję, że zdjęcia też mu zrobi. Biedula - 3 lata w tym miejscu :(
-
[quote name='Dogo07']Tylko potrzebuje więcej o nim wiedzieć. Czekam, może ktoś z osób kto chodzi tam do schroniska zerknie na psiaka, zobaczy jak on sobie tam daje radę. A zdjęcia są no takie jak na możliwości schroniskowe. Tam pies nie wychodzi na spacer, siedzi tylko wystraszony schowany w budzie, to go i mało co widać. Obcięty, może troszkę jak odrośnie mu sierść to będzie fajniej wyglądał, ale znowu jak to kudłacz w schronie to zaraz będzie brudny i skołtuniony. Mam jego zdjęcia z zimy to wyglądał bardzo biednie :(. A adopcja ze schroniska, przy tylu psach, tam to raczej będzie bardzo marnie z tym.[/QUOTE] Najlepiej zadzwonić do schronu i spytać. kier 48 384 77 73 - dzwonić w dniach roboczych od 8 do 14...dzwonić wytrwale !!! Kierowniczka jest fajną osobą, powie co wie...
-
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Czyli Pusia idzie do kogo??? Nie do tych co szukają domu i mają rottka czy tam chcą mieć??? Bo z przechwaniem małej nie byłoby problemu. wiking rozmawiał z jedną dobrą duszyczką :) W kozienicach byłoby dla niej miejsce na te 2 tyg... -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Może chcecie hotelik? Bo renata5 ma jakiś domowy hotelik...tylko kasa potrzebna...:( -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiking042']Szukam kontaktu inną drogą...[/QUOTE] tzn? Chcesz do niej telefon? A może AnnaA by ją wzięła na DT.....:oops: -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']a malibo to w ogóle jest? nie dopowiedziała mi na pw, myślałam, ze jej nie ma na dogo.[/QUOTE] Chyba jest.... A moze i nie, bo gdzieś słyszałam że jakaś awantura była czy coś... -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Kurcze !!!! Nikt nie może suni tymczasowo wziąć :( Piszcie do malibo57 - moze ona coś wskóra !!! -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']W sobotę siedze w schronie, zapytam sie Kasi, jak sunia miewa sie na co dzien.[/QUOTE] Dzięki//// -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Przykro mi - ja odpadam. Chyba się rozchorowałam :( Jacek w sobotę jedzie z pieskiem do Lublińca. Może na niedzielę się umówcie. Koniecznie zdjęcia poróbcie. -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Betta, czyli ten dom odpada? Szkoda.....może jednak z kotami by się zgodziła sunia. Moja też goni koty, bo uciekają...jak stanie taki kocur to moja z daleko szczeka na niego i tyle... Nie ma co na siłę.... Daj tylko znać czy chcesz przetrzymać tych ludzi dla tej suni, bo jak nie, to oddam ten numer skąd wzięłam. Niech inny pies znajdzie dom. -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Mam nr do pani, która chce starszego psa - ale betta ma tel wyłączony:( -
Ogłaszam Yogiego z takim tekstem... [SIZE=4][B]Yogi to prawdziwy pekińczyk, który albo się zgubił, albo został porzucony. To już nie jest istotne w jaki sposób stał się takim psem jakim go znalazłam. Ważne, że teraz wygląda już jak pies.[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Yogi był okropnie chudy, miał pełno pcheł. Bez jednego oka i kilku zębów..Jego stan wizualny był tragiczny. Na szczęście jego stan psychiczny był zupełną odwrotnością. Był i nadal jest ufnym i radosnym psem. [/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Z Yogim nie ma żadnych problemów. Utrzymuje czystość w domu, dogaduje się z innymi psami, choć próbuje nimi rządzić, ale żaden psiak nie bierze tego na poważnie :).[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]To jeszcze młody pies – 4 letni. [/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Do wszystkiego jeszcze się przyzwyczai...ale najważniejsze jest to, ile radości wniesie do domu.[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Przy nim sprawdza się powiedzenie "W małym ciele wielki duch !"[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Yogi znajduje się w Kozienicach. Możliwa jest pomoc w zawiezieniu go do nowego domu jak również wcześniejsze poznanie psiaka przed decyzją o adopcji.[/B][/SIZE]
-
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Zawsze to odroczenie wyroku śmierci... Tak czy tak, nie łudźmy się. Znaleźć DS dla tej suni będzie trudno. Ludzie nie chcą dorosłych psów. Ale będziemy uparcie szukać. Póki co najważniejsze jest lokum na sobotę... Ale stronę wcześniej padła propozycja... -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Osoba która zajmowała się kropką jako bezdomnym psem jeździ do schronu, chyba jako tako na spacery z nią wychodzi. -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Betta']Monday, zrobiłas juz gdzies ogłoszenia? wklej linki bo nie wiem gdzie wstrzelic.... mogłabym nawet allegro zrobic wyróżnione tylko czy to cos da ?[/QUOTE] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Chca-ja-uspic-bo-maja-pomysl-na-lepsze-zycie-W0QQAdIdZ234517641[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sunia,23537[/URL] [URL]http://allegro.pl/chca-ja-uspic-bo-maja-pomysl-nalepsze-zycie-i1263561231.html[/URL] -
W jakim schronisku jest cacek? Skoro prośba o zdjęcia to znaczy, że w radomskim?
-
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Zrobię ogłoszenia -
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Hesia się przeziębiła....najzwyczajniej w świecie. Ale ma leki, więc wszystko pod kontrolą. To po prostu domowy delikatny piesio. Lilith i co z tym domkiem dla Hesi? Dom w Radomiu jaki miał być zrezygnował. Szukamy dalej. -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Ano... Nawet niewiadomo co o tym myśleć. Już próbowałam jakoś tych ludzi usprawiedliwić, postawić się w ich sytuacji... Czasem trzeba rozstać się z psem - sama nie wiem. Ale NIGDY uśpić !!! Jeżeli samemu nie można znaleźć domu, to poprosić choćby TOZ, cokolwiek.... Jak w przypadku Tobiego chociażby postąpić. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']dziewczyny, oftopikuje, bo zrobiłam nowy bazarek. w podpisie. facet z mejla sie odezwał, ale po rozmowie miał jeszcze napisac mejla, bo pies jest dla siostry i to siostrze ma przekazac wszystko, więc obaczymy.[/QUOTE] Prezenty z psa ;( Nie zawsze to zły wybór domu, ale trzeba być ostrożnym.... Najlepiej jakby ta siostra do ciebie zadzwoniła sbd... -
Błagam dogomaniacy - uratujmy tego psa !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194017-gt-gt-11-letnia-ZDROWA-sunia-ma-czas-do-soboty-DT-albo-MORBITAL-lt-lt-lt"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1940...BITAL-lt-lt-lt[/COLOR][/URL] To nie kolejny przypadek zaniedbanego psa. To przypadek przedkładania dobra ludzkiego nad psie....