Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Lara, bo chyba w temacie nie jestem. Jeszcze żaden nowy jamnikowaty nie ma u Ciebie domu? :shake: Ale z tego co kojarzę, to zmieniasz stan cywilny (albo mi się pokręciło:oops: ), to może wtedy zmieni się i stan rodziny nie tylko o męża, ale też i o czterołapka :)
  2. anhata, napisz jak się sprawa potoczyła? Czy znalazł się transport dla Kiki?
  3. Może i trochę zamieszałam :oops:, ale chciałam szybko przekazać wiadomość, że są dogomaniacy, którzy mieszkają blisko Tarnowa, a tam miał być jakiś dom. Tylko nie wiedziałam czy dla Vertera, czy tego drugiego psa od Megii, po którym Floyd ma dostać miejsce. A Floyd, to z kolei pies z Radomia z chorymi oczami, który czeka na miejsce u Megii. I on MUSI JAK NAJSZYBCIEJ ZNALEŹĆ SIĘ W HOTELU. Błagam dziewczyny, wykorzystajcie te kontakty od zerduszko do sprawdzenia domu. Naprawdę miejsce Floydowi potrzebne. Verterku szybko po domek wędruj !!!!
  4. Odnośnie sprawdzenia domu w Tarnowie (chyba dla Vertera miało to być, albo dla tego drugiego psiaka od megii). Zerduszko napisała na wątku Floyda: " A pisaliście do [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=4"][COLOR=#000000]Marlena:smile:[/COLOR][/URL] ? Ona meiszka 25 km od Tarnowa zdaje się. Ew. do [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=427"][COLOR=#000000]Ulka18[/COLOR][/URL] - Dębica już trochę dalej, ale może kogos poleci. " Mam nadzieję, że się przyda.
  5. Adres do wysyłki kropelek to chyba do megii, bo tam trafi Floyd. Megii....pisz namiary na siebie.
  6. no, przynajmniej schronisko wyszło z jakąś inicjatywą... Ale jak już pisałam, nikłe szanse na to, że ktoś zechce "agresywnego" psa :( Myślałam, że po prostu schron chce zasponsorować szkolenie Sofii, to wiązałoby się ztym, że ma jakieś pieniądze dla niej przygotowane. Hotel byłby najlepszym rozwiązaniem. Jamor nie dał odpowiedzi, czy przyjąłby Sofię:cool1:, ale jakieś miejsce byśmy jej znalazły. Tylko od czego najpierw zacząć, od szukania miejsca czy kasy? Kto zechce deklarować skoro jeszcze nic nie postanowione...takie "na wodzie pisane" czy jak to się mówi...
  7. Kurcze,Tarnów za daleko. Dziewczyny, a można jakoś przefiltrować dogomaniaków skąd są?
  8. To już 100zł by było, jeszcze 350 :( Jamor napisał, że ma komplet psiaków. Może to była wymówka, że on Sofii nie chce. No nic, poprosiłam o sprostowanie, czy ew. jakby było miejsce, czy mogłaby jechać....zobaczymy. Ja wiem, że kasa to olbrzymi kłopot. Ale jakoś musimy deklaracje zebrać. Wątki gdzieindziej się przydadzą. Może ktoś też będzie chciał jej pomóc? BeataM, a jak jest z Sofią i innymi zwierzętami? Pewnie nikt tego nie sprawdzał, tylko od razu przypiął jej łatkę - agresywna.
  9. [quote name='andzia69']trzeba zebrać najpierw deklaracje...bez tego ani rusz - nie można zebrać jednorazowych - nawet jeśliby starczyło na 1 miesiac - bo co potem? powrót do schronu? Ja mogę dać co miesiac 50 zł[/quote] Andzia, pomożesz rozreklamować wątek ? Poprosisz innych o wysyłanie PW z prośbą o deklaracje? Ja popatrze za rzeczami na bazarek - nigdy nie wystawiałam bazarku, ale usilnie będę próbować to zrobić. Czyli mamy do zebranie jeszcze 400zł :( Znasz może jakieś fora amsaffowe? Może ktoś stamtąd pomoże...
  10. [quote name='wlodi']Mam nowe fotki: [IMG]http://www.ekochem.home.pl/dogomania/sofia_1788_4m.jpg[/IMG] To piękne zwierzę ale jest szalenie nieprzystępna. Musiałem bardzo uważać, bo chciała mnie capnąć :([/quote] Chyba nie ma co ogłaszać teraz Sofii ???? Kto się zdecyduje na agresywnego psa? Chyba, że ktoś kto lubi wyzwania, albo jakiś burak, co organizuje walki psów. Trzeba ją w jakiś sposób ułożyć, przyzwyczaić do ludzi, innych zwierząt - o ile się da. Proszę, zajmijmy się nią. Jak zostanie w schronie z dnia na dzień będzie coraz gorzej. Myślę, że hotel konieczny. Hotel nie tyle u miłośnika, co u znawcy psów. Skoro ma już suńka wątek, to postarajmy się, żeby zmienił on kiedyś tytuł na "już w nowym domu..."
  11. Schron zaoferował się dać Sofię na szkolenie jeżeli zostanie adoptowana, czy tak?
  12. Red, mogłabyś spytać dziewczyny od majki czy pomogą nam? Trzeba by zebrać deklaracje, zrobić bazarki. Sofia nie jest na nic leczona? Nie wymaga specjalnej opieki medycznej, któa wiąże się z kosztami? A jak u niej ze szczepieniami?
  13. Dziewczyny, tak mi przyszło na myśl, a może spróbować Sofię wyciągnąć ze schronu do hotelu? Oczywiście największą bolączką będą pieniądze. Jak dzwoniłam w sprawie Floyda do jamora kilka dni temu, to wyliczył mi 4 wolne boksy. On między innymi szkoli psy. Wiedziałby jak podejść do takiego źle nastawionego do świata psa. Nie mówię, że zajmie się jej tresurą...bo to by nas chyba sporo kosztowało, ale z pewnością Sofia u niego nie podskoczy. Warunki - kojce, ale codzienny wybieg z innymi psami dobranymi w grupy...no cóż, facet zna się na rzeczy. Koszt 450zł/miesiąc... może by spróbować, może dziewczyny, które wyciągały majeczkę pomogą? Pomyślmy o tym, warto zająć się dziewczyną, bo w schronie z nią coraz gorzej będzie. W końcu będzie zupełnie nieadoptowalnym psem.
  14. Czekam z utęsknieniem, aż Verter dom znajdzie. Tyle ogłoszeń ostatnio zostało zrobionych i nic :shake: Oj Verterku. Szykuj miejsce Floydowi...
  15. Ale list w pudełku ???
  16. znalazłam już tą stronę PP, ale strasznie drogo mi się wydaje, bo paczka do 1kg kosztuje aż 9,5 zł. Wydawało mi się, że jak kupowałam od kogoś coś, to koszty przesyłki małego pudełka wynosiły chyba 7zł. Przymierzam się do pozbierania różności od siebie i zrobieniu bazarku dla jednego psiaka. Wiem, że pierwszy jest najgorsz (najtrudniejszy):evil_lol:, tak jak pierwszy wątek...
  17. W życiu nie robiłam bazarku. Mam prośbę...jak jest z przesyłkami bazarkowych rzeczy? Czy korzystacie z poczty polskiej? A czy macie może cennik? Czy z każdą rzeczą biegacie na pocztę pytać o koszt przesyłki? Jak jest z tymi przesyłkami? A jakprzesyłacie szkło, wszelkiego rodzaju filiżanki, flakoniki itp?
  18. Oby :) Jemu przydadzą się normalne warunki. Jest ta akcja przypinania się do budy...ja dostałam maila i tam jest taki krótki tekst o psie, który stoi przy budzie, skacze, wydeptał już wkoło ścieżkę i że obroża mu się wpija i coaz bardziej i bardziej.... ja myślałam, że to tekst o Lsku, ale później zobaczyłam, że to taki tekst "firmowy" przypisany do akcji zrywania łańcuchów. Jak niedaleko szukać takich przykładów:angryy:
  19. megii, czy coś wiesz o tym sprawdzaniu domku w tarnowie? nie ukrywam, że bardzo bym chciała żeby poszedł do tego domku... :( zwolniłoby się miejsce dla floyda.
  20. agaga, nieważne dzięki komu ;), najważniejsze, żeby to wyróżnienie zadziałało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. tula, ja mu przedwczoraj odnowiłam ogłoszenia na wielu wielu stronach... przydałyby się jakieś nowe zdjęcia :-( Malutki Lisku, niech ktoś cię wypatrzy
  22. Leyla, ogłoszenia zrobione. Na wątku Floyda też ktoś się zgłaszał, że pomoże... Ale czasami pies miesiącami czeka na dom. Boję się tego bardzo, bo Floydowi, który ma trafić na miejsce Vertera hotel potrzebny na już. Ja jestem gotowa z nim jechać... No, wszystko już ustalone, pieniążków już trochę się uzbierało...naprawdę teoretycznie już wszystko przygotowane. Ale dziwi mnie, że taki fajny pies Verter jeszcze domku nie znalazł. To przecież bezproblemowy psiak. I nadaje się do dzieci...czego tu więcej chcieć ???????????????
  23. Kurcze...kiedy Verter znajdzie dom? Robiłam mu dzisiaj ogłoszenia - bardzo fajny chłopak z opisów...aż dziwne, że jeszcze nie jest w domu.
  24. Czy nadal cisza w sprawie adopcji ?? :-( Zaraz biorę się za ogłoszenia, zrobię mu ze 30 ogłoszeń...może ktoś psiaka wypatrzy. Verterku śliczny, wiesz że na Twoje miejsce czeka już ktoś :razz:, więc pomimo, że w hoteliku masz jak w niebie, to postaramy się jak najszybciej stamtąd cię zabrać - ale do NOWEGO WSPANIAŁEGO DOMKU, nigdzie indziej !!!
×
×
  • Create New...