Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
megii, pisz coś. pisz czy Floyd ma u ciebie miejsce... -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Próbowałam znaleźć hotelik w radomiu, ale nie udało mi się. A tu czytam, że jest...:cool1: Ale cena. Ech. Nie zbierzemy miesiąc w miesiąc takiej kwoty. Mowy nie ma. Może schron co dorzuci, żeby pozbyć się coraz gorszego psa:razz: (marzenia:lol:) -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Oj, było by wspaniale. Floyd pojechałby do megii1 :) Tyle że ja mogę jechać albo w piątek, albo w przyszły czwartek, ew. środę. No, ale to już nie ma co na szybkiego nic planować. Poczekajmy aż megii coś napisze. A transport Floyda, obojętne gdzie, to już biorę na siebie. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
A w sprawie Brutusa albo Vertera nic nie słychać? Żaden domek się nie szykuje? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
A czy w kielcach nie ma żadnego hoteliku? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Donka nie zabierze Floyda:shake: Nie wiem...w Łodzi jest hotel, ale to 130 km i na dodatek w przeciwną stronę niż warszawa :(, później do warszawy będzie ok 230km. Wiem, że odległości nie powinny być problemem, ale Floyd wymiotował w samochodzie, więc dla niego to też może być utrudnienie, a dla mnie te 500km km po pracy to też się nie uśmiecha...Ale jak trzeba będzie to trzeba będzie. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Najpierw zaczęłam od tego czy ktoś w ogóle ją przyjmie. Potem chciałam zacząć zbierać deklaracje. Bo co mi po pieniądzach, jak nawet potencjalnym ofiarodawcom Sofii nie będę mogła powiedzieć za jaki hotel mamy płacić? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/tymczasowy-dom-platny-129998/[/URL] To jest link do DT u Donki5. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Póki co pieniędzy nie ma:shake: Każdy boi się choćby zacząć zbierać deklaracje...tyle psów. A i miejsca póki co nie ma. A pan Marek z Bogatyni na dogo jest ze swoim hotelikiem? Dla Sofii potrzebny DT, który nie będzie się jej bał i który będzie wiedział jak ją ustawić. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
O ile Donka5 wzięłaby Floyda do siebie, to na pewno zajęłaby się tym. Donka cały czas jest w domu. Dla psiaka to idealnie :) Wiadomo zostawałby sam jakby Donka musiała gdzieś wyjść, ale to naturalne przecież. Bardzo chcę żeby Floyd do megii pojechał, bo tam Leyla mogłaby go wozić do lecznicy. Można by było leczyć Floyda... -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Floyda. Jak go wyciągniemy ze schronu przydadzą się pieniążki na leczenie chłopka. Trzeba będzie go jeszcze raz dokładnie zdiagnozować, wykryć przyczynę jego choroby i zacząć leczyć - przyczyny, nie tylko skutki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kurtka-filizanki-shaker-dla-floyda-do-18-10-09-a-148584/#post13132172[/URL] A ja przypominam, że mamy już pieniążki zadeklarowane na utrzymanie miesięczne Floyda w hoteliku - o ile nikt się nie wycofa. Zbieramy teraz dodatkowo na kropelki i na wizyty u okulisty. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Pytałam jamora. Odpisał, że nie ma miejsc. A jak spytałam czy wziąłby ją gdyby miejsca się pojawiłym to nie odpowiedział. Albo zapomniał -zapracowany, albo mnie olał :angryy: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Szukam miejsca dla Floyda... Pytałam u Donki5, ona mieszka na trasie Radom-Warszawa. Idealny przystanek dla psa zanim nie zwolni się miejsce u megii1. Donka ma warunki domowe. Tzn. ma swojego pieska w domu i przyjmuje innego na DT. Nie wiem tylko jak Floyd w domu by się zachowywał... Poprosiłam red, żeby coś Donce5 napisała. Donka jest cały czas w domu - dużym domu. Wokół ogromny teren. Naprawdę byłoby dobrze. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Napisałam do jamora, czy go weźmie[/quote] Nie weźmie:shake: Przynajmniej nie do 7 listopada. Na gospodarce zostaje żona jamora...żadne duże psy nie są przyjmowane :( Proszę, pomóżcie. Zaraz zobaczę ten hotel w Łodzi. Tylko to trochę w inną stronę niż warszawa :( więc z Łodzi do Serocka będzie ze 200, albo i więcej km:cool1: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Napisałam do jamora, czy go weźmie -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, a czy ktoś wie jak Floyd w domu się zachowuje i przy innych psach? Myślę o Donka5, ona przyjmuje psiaki do domu, na warunkach domowych. Wiem, że teraz jeden piesek którego miała na tymczasie jedzie do domu. Ona Ma jednego psiaka w domu - małego i wolałaby raczej małe psy, ale skoro Floyd nie jest jakiś agresywny...to może, czy raczej nie wciskać Donce5 psa dużego, skoro ona chce małe z którymi na pewno da sobie radę. Tyle, że Donka jest non stop w domu:razz: Myślcie, myślcie. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
W porządku, to szukajmy nowego hotelu. Tylko tak w miarę blisko, żeby psa przez pół polski nie wozić. Pomóżcie z tym hotelem. Proszę. -
Florida, ale do schronu oddać go nie możesz !!!!! Wiem, że z finansami ciężko, a psiaczek w hotelu mógłby długo posiedzieć, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że taki biedaczek szybko dom znajdzie :( Ale gdyby co to faktycznie w okolicach Radomia dziewczyna przyjmuje psiaka do domu - za opłatą :(, Skrytek, o którym mowa wyżej tam był i wszystko w porządku było. Ceny niestety nie znam, ale na pewno ok 300zł :( Co on musiał na tej ulicy przeżyć skoro sierści nie ma:placz: Biedulka kochaniutki. Florida, jak w obecnym DT psiak się sprawuje ???? Czy są jakieś kłopoty?