-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='olly']W piątek Brutus pojechał do nowego domku :) Zamieszkał z sunią rezydentką i jest przeszczęśliwy, jak jego Państwo :)[/QUOTE] No to super :) bo spojrzenie miał nieziemskie :)
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Soema replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Temida']Soemko jadę w czwartek. W chwili obecnej było tłumaczenie, że zdjęcia są na stronie i nie ma potrzeby, aby ktoś inny je robił. Rzeczy są wykorzystywane, może nie wszystko tak jak sobie życzyłam, czyli legowisk nie ma w kojcach, tylko w budynku na izolatkach. Zrobię jeśli pozwolą.[/QUOTE] No i jak?.. -
[quote name='erka']No tak, teraz to już pewnie nie ma szans na poprawienie psiej doli, strasznie to wszystko dołujące.:([/QUOTE] I wcześniej nie było... teraz przynajmniej wiedzą, że nie można ich zaatakować. Pisma dostawaliśmy tak lakoniczne.... eh. Zresztą ostatnio, gdyby nie interwencja jednej Pani z Kielc (która podobno pomagała i przy walce o Dyminy) nasz nowy psiak poszedłby do uśpienia, nie do nas. Cyrki tu się dzieją..
-
[quote name='erka']Strasznie biedny psiak, ale nie trzeba się załamywać, może w końcu się uda. Czy ktos sprawny ogłoszeniowo mógłby pomóc Lordowi?[/QUOTE] Ja puszczę kolejny raz Lorda na 130 ogłoszeń chyba, a jak CatAngel nie ma czasu to mam pakiety u Waderci, miały iść inne ps, no ale najwyżej dokupię. Jeszcze u nas cholernie pada.. miasto się rozpada - dosłownie. Kolejny powód, żeby nie wybudować schroniska, nie dać terenu i nawet złamanej złotówki. Szlag by ich..
-
[quote name='kanna']ale w krk w schronie od 2 lat jest Hans...bardzo dogowaty...niestety jemu pomoc też nie jest dana....[/QUOTE] Nie, nie, nie.. Hans nie ma rodowodu. I jest mniej dogowaty, znam Hansa..:p i kończę te wredności, ale cholernie mi przykro, że nijakiej pomocy. Nawet na stronie go nie ma, mimo że miał być..
-
Asiu, jakbyś miała jakiś fajny telefon... mamy cudną Daisy na DT w Sando.. ofiara wnyków, jedna łapka trochę krzywa, ale wariat jak moja Mollka. Ogonek króciutki. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n7xqZkYaQxI/TelFOmZ9CyI/AAAAAAAAIgk/IRvxRUSGlHU/P1010695.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rbx4qGzdhU8/TelFJI7bs5I/AAAAAAAAIgM/SggYzCWv8Zc/P1010701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ab30qw2Fc7c/TelFIEtFnyI/AAAAAAAAIgI/tr9f3zF8eTc/P1010702.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-V8Y94_2GW2Q/TelFw2n9wSI/AAAAAAAAIi8/ou58as6te-k/P1010653.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--DA-UrlzObE/TelFsbaYx8I/AAAAAAAAIio/Qp2eufxrBjU/P1010658.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t3EnH5hSq2I/TelFoDH8ugI/AAAAAAAAIiU/mTNlLV10G58/P1010664.JPG[/IMG] ;) jest u Asi od nas, które przygarnia kaleki i nieadopcyjne. Ma 17 psów i szukamy domu dla młodej Daisy, raz żeby zwolnić miejsce dla kolejnej bidy na okres rehabilitacji, a dwa.. że ona się baardzo szybko przywiązuje. Łapka dużo ładniej już wygląda, te zdjęcia sprzed miesiąca. Ona ma chyba ok. 7mcy.
-
Nefre poszła do adopcji.
-
Cześć chłopaku :) Chłopaki w sumie. ;) widać, że czuje się swobodnie, w salonie był na początku trochę nieśmiały, ale teraz widzę pełen luz :)
-
W krakowskim schronisku siedzi 8letni brązowy bokser z białymi znaczeniami. Siedzi w boksie z 4 innymi psami, dominuje z drugim psem pozostałe.W dobrej kondycji jest. Czekam na jego zdjęcia. Podobno zgłoszony do obu Fundacji już
-
Wczoraj rano przyjechałam do Krakowa.. ominęła mnie ta okropna nawałnica. Nawet u mnie w domu w piwnicy jest woda, lecznica zalana, bo była niska.. w przytulisku błoto, ale do przeżycia. Co dalej... nie wiem, bo padać ma, drogi podmyło, masa objazdów.. jak mi się uda, pojadę na weekend.. kolejna tragedia, kolejny pretekst, żeby nie wybudować schronu..:shake: zostaniemy sami ze zwierzęcym problemem zapewne.
-
Zamiast podać blokadę, wolisz żeby pies sąsiadów sobie jej kosztem poużywał.. sorry, ale dla mnie to nienormalne. I nie mów, że kasa, że transport, bo to się zawsze znajduje, jak się jasno napisz ile, skąd dokąd etc...
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Soema replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Temida, jak z robieniem zdjęć w schronie? Ręczyłam u Holendrów, a teraz ta pomoc przepadnie. Szkoda by było. Skoro wtedy udało Ci się zrobić z nie tą karmą co trzeba, to teraz naprawdę nie da rady zrobić kilku zdjęć z rzeczami od nich i psami? Chyba jest to wykorzystywane w schronie. -
W której części Krk mieszkacie?
-
Molla była oburzona, jak mały zaczął rzygać i wskoczyła na tylne siedzenie z wymownym wyrazem pyska. Jak dojechaliśmy to się tłukły przez dobrą godzinę w oczekiwaniu na nową rodzinę :) bardzo fajną zresztą ;)
-
[quote name='Avaloth']Jak tylko wyjdzie z kwarantanny to mogę ją wziąć na spacer i pocykać. Wiesz, kiedy jej się kończy kwarantanna? Bo przez kraty raczej nie mam pola do popisu..[/QUOTE] Chyba na początku przyszłego tygodnia.
-
Zapytajcie weta nawet telefonicznie, czy możecie jej podać Proverę - blokadę. Wyciszy ją to. Kiedy ona zaczęła cieczkę? Może być już pokryta? Ja nie atakuję Was, wiem jak to jest wziąć sobie problem na głowę ;)
-
[FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B]Foto: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6JjqFTYC-Ug/TgnuXF1GIDI/AAAAAAAAAHU/zHw97-H_RaM/P1010601.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gfPg9igzuW4/Tgnuuby8cDI/AAAAAAAAAIM/HklHQvv4uH0/DSC03404.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-seOvedoliVw/Tgnu9P5Q8_I/AAAAAAAAAI0/Ki9a4m9F0E4/DSC03266.JPG[/IMG] [/B] tu widać wielkość [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_dvC8a1FO04/Tgnuml_i44I/AAAAAAAAAH8/PsEWDTM_fr0/DSC03269.JPG[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B][url]https://picasaweb.google.com/114806806614562947536/NAFI#[/url] Imię: [COLOR=black]Nafi[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Plec:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][COLOR=black]suka[/COLOR] [B][SIZE=4]Wiek: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][COLOR=black]1,5roku[/COLOR] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Waga: [COLOR=black]ok. 4kilo[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Miejsce: [COLOR=black]Sandomierz, przytulisko[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Sterylizacja: [COLOR=black]tak[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci: [COLOR=black]nieufna do wszystkich obcych[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do innych psow: [COLOR=black]lubi się bawić, gdy zaufa[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do kotow: [COLOR=black]nie sprawdzono[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje: [/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=black]Potrzebuje duuużo cierpliwości. Wymaga nauczenia chodzenia na smyczy (zaczynamy nad tym pracować w miarę możliwości.)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Charakter: [/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=black]sunia po przejściach, nieufna do obcych, ale bardzo spragniona kontaktu. Gdy zaufa i pokocha, to całą malutką sobą. Sama rozkosz. Przeurocza, lekko zadziorna, wpatrzona w człowieka.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Kontakt: [COLOR=black]660 78 13 87 Karina[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Wątek: [COLOR=black]ogólny przytuliska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194061-SANDOMIERZ-b%C5%82agam-o-DT-dla-szczeniak%C3%B3w-dzia%C5%82ka-cokolwiek..-parwo-brak-surowicy..-%28[/URL][/COLOR] [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
-
Dziewczyny błagam zróbcie zdjęcia NEFRE. Plisss... ja tu nie mam aparatu, a mam pewien pomysł.
-
Mika - miał być dom i poduchy,był rak i przerzuty, a teraz.... ;) dom!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mika taboreciku... :)