Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Basia jutro z samego rana jade przez Koprzywnicę, mogę zajechać do Misia. Tylko nie wiem gdzie to.. albo gdzieś zostawić karmę. Nikt nie płaci. My też nie dostaliśmy ani złotówki z miasta.. a fakturę jedną opłacili Holendrzy, a teraz się nazbierała druga, tralala...
  2. Myślałyśmy o tym młodym psiaku... no i pewnie gdybym była to bym zobaczyła jakąś maliznę. Nie wiem, myślimy wciąż. zawsze to cholernie trudne.. Ja mogłam tylko teraz jechać w kolejny weekend, bo potem raczej nie dostanę wolnego na 3 dni.:shake:
  3. Niestety Dziewczyny ale mój przyjazd do Was, do OS w ten weekend nie wypali. Może kiedy indziej się uda. Trzeba będzie szukać transportu jakoś na koniec sierpnia.
  4. [quote name='olly']W piątek Brutus pojechał do nowego domku :) Zamieszkał z sunią rezydentką i jest przeszczęśliwy, jak jego Państwo :)[/QUOTE] No to super :) bo spojrzenie miał nieziemskie :)
  5. [quote name='Temida']Soemko jadę w czwartek. W chwili obecnej było tłumaczenie, że zdjęcia są na stronie i nie ma potrzeby, aby ktoś inny je robił. Rzeczy są wykorzystywane, może nie wszystko tak jak sobie życzyłam, czyli legowisk nie ma w kojcach, tylko w budynku na izolatkach. Zrobię jeśli pozwolą.[/QUOTE] No i jak?..
  6. [quote name='erka']No tak, teraz to już pewnie nie ma szans na poprawienie psiej doli, strasznie to wszystko dołujące.:([/QUOTE] I wcześniej nie było... teraz przynajmniej wiedzą, że nie można ich zaatakować. Pisma dostawaliśmy tak lakoniczne.... eh. Zresztą ostatnio, gdyby nie interwencja jednej Pani z Kielc (która podobno pomagała i przy walce o Dyminy) nasz nowy psiak poszedłby do uśpienia, nie do nas. Cyrki tu się dzieją..
  7. [quote name='erka']Strasznie biedny psiak, ale nie trzeba się załamywać, może w końcu się uda. Czy ktos sprawny ogłoszeniowo mógłby pomóc Lordowi?[/QUOTE] Ja puszczę kolejny raz Lorda na 130 ogłoszeń chyba, a jak CatAngel nie ma czasu to mam pakiety u Waderci, miały iść inne ps, no ale najwyżej dokupię. Jeszcze u nas cholernie pada.. miasto się rozpada - dosłownie. Kolejny powód, żeby nie wybudować schroniska, nie dać terenu i nawet złamanej złotówki. Szlag by ich..
  8. [quote name='kanna']ale w krk w schronie od 2 lat jest Hans...bardzo dogowaty...niestety jemu pomoc też nie jest dana....[/QUOTE] Nie, nie, nie.. Hans nie ma rodowodu. I jest mniej dogowaty, znam Hansa..:p i kończę te wredności, ale cholernie mi przykro, że nijakiej pomocy. Nawet na stronie go nie ma, mimo że miał być..
  9. Nasz małodogowaty Lord nadal czeka... przykre... zrzeczony 8letni, lekko agresywny, rodowodowy Ramzes z Krk, nie był w schronie nawet 2tygodni.. Pojechał do DT. Czuję się bezsilna, nawet głupich telefonów o niego nie ma. :shake:
  10. Asiu, jakbyś miała jakiś fajny telefon... mamy cudną Daisy na DT w Sando.. ofiara wnyków, jedna łapka trochę krzywa, ale wariat jak moja Mollka. Ogonek króciutki. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n7xqZkYaQxI/TelFOmZ9CyI/AAAAAAAAIgk/IRvxRUSGlHU/P1010695.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rbx4qGzdhU8/TelFJI7bs5I/AAAAAAAAIgM/SggYzCWv8Zc/P1010701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ab30qw2Fc7c/TelFIEtFnyI/AAAAAAAAIgI/tr9f3zF8eTc/P1010702.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-V8Y94_2GW2Q/TelFw2n9wSI/AAAAAAAAIi8/ou58as6te-k/P1010653.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--DA-UrlzObE/TelFsbaYx8I/AAAAAAAAIio/Qp2eufxrBjU/P1010658.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t3EnH5hSq2I/TelFoDH8ugI/AAAAAAAAIiU/mTNlLV10G58/P1010664.JPG[/IMG] ;) jest u Asi od nas, które przygarnia kaleki i nieadopcyjne. Ma 17 psów i szukamy domu dla młodej Daisy, raz żeby zwolnić miejsce dla kolejnej bidy na okres rehabilitacji, a dwa.. że ona się baardzo szybko przywiązuje. Łapka dużo ładniej już wygląda, te zdjęcia sprzed miesiąca. Ona ma chyba ok. 7mcy.
  11. Nefre poszła do adopcji.
  12. Cześć chłopaku :) Chłopaki w sumie. ;) widać, że czuje się swobodnie, w salonie był na początku trochę nieśmiały, ale teraz widzę pełen luz :)
  13. W krakowskim schronisku siedzi 8letni brązowy bokser z białymi znaczeniami. Siedzi w boksie z 4 innymi psami, dominuje z drugim psem pozostałe.W dobrej kondycji jest. Czekam na jego zdjęcia. Podobno zgłoszony do obu Fundacji już
  14. [quote name='andzia69']Trzymam za was kciuki nieustajaco!:) labka śliczna...i raczej w ciaży:( daliście znać na labradory?[/QUOTE] Miała USG, nie jest w ciąży. Podesłałam znajomej, oddamy po sterylce i wnikliwym sprawdzeniu domu. I Ku*wa pada.... :shake:
  15. Wczoraj rano przyjechałam do Krakowa.. ominęła mnie ta okropna nawałnica. Nawet u mnie w domu w piwnicy jest woda, lecznica zalana, bo była niska.. w przytulisku błoto, ale do przeżycia. Co dalej... nie wiem, bo padać ma, drogi podmyło, masa objazdów.. jak mi się uda, pojadę na weekend.. kolejna tragedia, kolejny pretekst, żeby nie wybudować schronu..:shake: zostaniemy sami ze zwierzęcym problemem zapewne.
  16. Zamiast podać blokadę, wolisz żeby pies sąsiadów sobie jej kosztem poużywał.. sorry, ale dla mnie to nienormalne. I nie mów, że kasa, że transport, bo to się zawsze znajduje, jak się jasno napisz ile, skąd dokąd etc...
  17. Temida, jak z robieniem zdjęć w schronie? Ręczyłam u Holendrów, a teraz ta pomoc przepadnie. Szkoda by było. Skoro wtedy udało Ci się zrobić z nie tą karmą co trzeba, to teraz naprawdę nie da rady zrobić kilku zdjęć z rzeczami od nich i psami? Chyba jest to wykorzystywane w schronie.
  18. W której części Krk mieszkacie?
  19. Molla była oburzona, jak mały zaczął rzygać i wskoczyła na tylne siedzenie z wymownym wyrazem pyska. Jak dojechaliśmy to się tłukły przez dobrą godzinę w oczekiwaniu na nową rodzinę :) bardzo fajną zresztą ;)
  20. Chyba się jej lekko urosło.. :) czyli ten dom już pewny i polecamy jakby co inne szczeniaki? Ciekawe jak Banshee, pewnie też urosła.
  21. [quote name='Avaloth']Jak tylko wyjdzie z kwarantanny to mogę ją wziąć na spacer i pocykać. Wiesz, kiedy jej się kończy kwarantanna? Bo przez kraty raczej nie mam pola do popisu..[/QUOTE] Chyba na początku przyszłego tygodnia.
  22. Zapytajcie weta nawet telefonicznie, czy możecie jej podać Proverę - blokadę. Wyciszy ją to. Kiedy ona zaczęła cieczkę? Może być już pokryta? Ja nie atakuję Was, wiem jak to jest wziąć sobie problem na głowę ;)
  23. [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B]Foto: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6JjqFTYC-Ug/TgnuXF1GIDI/AAAAAAAAAHU/zHw97-H_RaM/P1010601.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gfPg9igzuW4/Tgnuuby8cDI/AAAAAAAAAIM/HklHQvv4uH0/DSC03404.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-seOvedoliVw/Tgnu9P5Q8_I/AAAAAAAAAI0/Ki9a4m9F0E4/DSC03266.JPG[/IMG] [/B] tu widać wielkość [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_dvC8a1FO04/Tgnuml_i44I/AAAAAAAAAH8/PsEWDTM_fr0/DSC03269.JPG[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B][url]https://picasaweb.google.com/114806806614562947536/NAFI#[/url] Imię: [COLOR=black]Nafi[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Plec:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][COLOR=black]suka[/COLOR] [B][SIZE=4]Wiek: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][COLOR=black]1,5roku[/COLOR] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Waga: [COLOR=black]ok. 4kilo[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Miejsce: [COLOR=black]Sandomierz, przytulisko[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Sterylizacja: [COLOR=black]tak[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci: [COLOR=black]nieufna do wszystkich obcych[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do innych psow: [COLOR=black]lubi się bawić, gdy zaufa[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do kotow: [COLOR=black]nie sprawdzono[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje: [/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=black]Potrzebuje duuużo cierpliwości. Wymaga nauczenia chodzenia na smyczy (zaczynamy nad tym pracować w miarę możliwości.)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Charakter: [/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=black]sunia po przejściach, nieufna do obcych, ale bardzo spragniona kontaktu. Gdy zaufa i pokocha, to całą malutką sobą. Sama rozkosz. Przeurocza, lekko zadziorna, wpatrzona w człowieka.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Kontakt: [COLOR=black]660 78 13 87 Karina[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Wątek: [COLOR=black]ogólny przytuliska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194061-SANDOMIERZ-b%C5%82agam-o-DT-dla-szczeniak%C3%B3w-dzia%C5%82ka-cokolwiek..-parwo-brak-surowicy..-%28[/URL][/COLOR] [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  24. Dziewczyny błagam zróbcie zdjęcia NEFRE. Plisss... ja tu nie mam aparatu, a mam pewien pomysł.
×
×
  • Create New...